Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaniepokojony

Dlaczego popieracie PiS??

Polecane posty

Gość gosc

sek w tym ze nie popieramy, w normalnym otoczeniu ludzie sie nie przyznaja do glosowania na pis i nawet nie wiesz czy ktos na nich glosuje czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bóg zesle dwa rodzaje kar . jedna przybierze postac wojen , rewolucji i innych postaci zła przyjdzie ona z ziemi .druga zostanie zesłana z nieba

świat sam na siebie sciaga ruine z ksiazki nadchodzi kres mistyczne wizje konca świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, merkaba napisał:

bóg zesle dwa rodzaje kar . jedna przybierze postac wojen , rewolucji i innych postaci zła przyjdzie ona z ziemi .druga zostanie zesłana z nieba

świat sam na siebie sciaga ruine z ksiazki nadchodzi kres mistyczne wizje konca świata

To dlaczego w wojnie giną niewinne dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 to proste  sa  własnie  konsekwecje  grzechów  one  uderzaja  we wszystkie osoby grzeszne i swięte 

https://www.youtube.com/watch?v=juwLAjzJboo

konsekwecje  grzechów w rodzinie  np ojca  pijaka uderzaja w matke  i dzieci a te konsekwecje  uderzaja w naród 

na świecie grzech stał się cnota , morderstwo niewinnych powinoscia ,niesprawiedliwość zasada a egoizm brama do raju .Brama do nieba stała sie dla ludzi jak ucho igielne dla wielbłąda objawienia w naju 1985r tak mysle wziełem to z ksiazki nadchodzi kres mistyczne wizje końca świata Wincenty Łaszewski str 141 a jeszcze moja madonno ludzie mówią o końcu świata apokalipsie i tym podobnych rzeczach , jaka jest przyszłość ludzkości , to proste syn Boży powróci i Babilon zniknie ,a Jerozolima będzie szczęśliwa może wyjaśnij dokładniej -nie jest ważne ,jak to sie stanie musicie wytrwać w wierze . koniec czasu nastąpi wtedy ,kiedy dzieło Chrystusa osiągnie wymiar uniwersalny str 144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 godzin temu, merkaba napisał:

 to proste  sa  własnie  konsekwecje  grzechów  one  uderzaja  we wszystkie osoby grzeszne i swięte 

https://www.youtube.com/watch?v=juwLAjzJboo

konsekwecje  grzechów w rodzinie  np ojca  pijaka uderzaja w matke  i dzieci a te konsekwecje  uderzaja w naród 

na świecie grzech stał się cnota , morderstwo niewinnych powinoscia ,niesprawiedliwość zasada a egoizm brama do raju .Brama do nieba stała sie dla ludzi jak ucho igielne dla wielbłąda objawienia w naju 1985r tak mysle wziełem to z ksiazki nadchodzi kres mistyczne wizje końca świata Wincenty Łaszewski str 141 a jeszcze moja madonno ludzie mówią o końcu świata apokalipsie i tym podobnych rzeczach , jaka jest przyszłość ludzkości , to proste syn Boży powróci i Babilon zniknie ,a Jerozolima będzie szczęśliwa może wyjaśnij dokładniej -nie jest ważne ,jak to sie stanie musicie wytrwać w wierze . koniec czasu nastąpi wtedy ,kiedy dzieło Chrystusa osiągnie wymiar uniwersalny str 144

To po co Bóg jak on nic nie może i pozwala na krzywdę niewinnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co to za bóg gdy podporzadkowuje sobie wszystkich  a tak mamy wolna wole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, merkaba napisał:

co to za bóg gdy podporzadkowuje sobie wszystkich  a tak mamy wolna wole

Jak Bóg nic nie może to to żaden Bóg, w sumie to każdy może ogłosić się Bogiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

duzo moze tylko trzeba  prosic

np bóg przez tego chłopaka uzdrawia  z chorób 

https://www.youtube.com/watch?v=y3QQXbzsNPo&t=519s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

nie popieramy PIS, smieszni jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ludzie popierają PiS bo dostają 500+ a w TVPiS słyszą jak jest dobrze i jaka opozycja była i jest zła. Informacje o kradzieżach, kłamstwach, przekrętach, prostactwie, chamstwie i niszczeniu państwa do nich po prostu nie docierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No ja też nie rozumiem jak można na PiS głosować, nie było gorszych rządów do 1989 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 6.08.2019 o 20:09, Gość wyborca napisał:

Nie jestem szczególnym fanem Jarosława, ale prawdopodobnie w najbliższych wyborach zagłosuję na PiS z jednego powodu: bo jestem im głęboko wdzięczny za to, że wreszcie odsunęli od koryta tych sku.r.w.y.synów z PO

ja podobnie, wszyscy kradną ale pis potrafi sie jeszcze podzielić buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja popieram pis, won z lgbt i precz z łapami od koscioła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 10.08.2019 o 09:51, Gość gość napisał:

Od wczoraj cała Szwecja się z polskiego rządu śmieje, bo Beata Mazurek napisała jakieś wyssane z palca newsy o gangach, zakazanych strefach i Szwedach ponoć uciekających do Polski.

szwecji nie ma, ubogacili ją lekarze z Erytei buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
41 minut temu, Gość gosc napisał:

ja popieram pis, won z lgbt i precz z łapami od koscioła

Jasne niech księże p.e.d.o.f.i.l.e żyją sobie w spokoju a ksiądz dyrektor niech wreszcie miliarderem będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Jasne niech księże p.e.d.o.f.i.l.e żyją sobie w spokoju a ksiądz dyrektor niech wreszcie miliarderem będzie

za dużo tvn oglądasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Jasne niech księże p.e.d.o.f.i.l.e żyją sobie w spokoju a ksiądz dyrektor niech wreszcie miliarderem będzie

to jest polityka, polska jest jedynym krajem w którym są pełne kościoły, nagonka na kościół i księży to celowa robota, uderzają w kościół bo może się tak takie osoby zdarzają, ale tak jak w każdym środowisku, lgbt jest sponsorowane ,celowo wprowadzanie chaosu, kto tego nie widzi jest ...ą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość gość napisał:

 

nagonka na kościół i księży to celowa robota, uderzają w kościół bo może się tak takie osoby zdarzają, ale tak jak w każdym środowisku, lgbt jest sponsorowane ,celowo wprowadzanie chaosu, kto tego nie widzi jest ...ą

Ottt....,cała prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość gość napisał:

to jest polityka, polska jest jedynym krajem w którym są pełne kościoły, nagonka na kościół i księży to celowa robota, uderzają w kościół bo może się tak takie osoby zdarzają, ale tak jak w każdym środowisku, lgbt jest sponsorowane ,celowo wprowadzanie chaosu, kto tego nie widzi jest ...ą

P.e.d.o.f.i.l. z Oławy którego tak zawzięcie bronił Piotrowicz odprawia różaniec u ojca dyrektora, a po drugie to kto ci takich plotek nagadał że lgbt jest sponsorowane, no chyba że ciebie ktoś sponsoruje i z własnego doświadczenia piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo Prezes Kaczyński tak jak ja jest prawiczkiem i tylko prawiczki mogą uratować ten kraj i utrzymać go w chwale 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
53 minuty temu, Lucanus cervus napisał:

Myślę, że tu może działać mechanizm "odwdzięczania się" za 500 plus, i to nie tylko przez jego beneficjentów

Następne pokolenia odwzdzięczą się za 500+ jak będą musiały je spłacać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość gość napisał:

to jest polityka, polska jest jedynym krajem w którym są pełne kościoły, nagonka na kościół i księży to celowa robota, uderzają w kościół bo może się tak takie osoby zdarzają, ale tak jak w każdym środowisku, lgbt jest sponsorowane ,celowo wprowadzanie chaosu, kto tego nie widzi jest ...ą

Ojej, pomieszało ci się wszystko:

- hałas o LGBT to PiS i kościół robią, żeby odwrócić uwagę jak niszczą i rozkradają kraj

- "uderzają w kościół"? nikt nikogo nie uderzył w Krakowie jak był wiec poparcia dla Jędraszewskiego, za to w Białymstoku Polacy-katolicy pobili i obrzucili kamieniami ludzi na marszu równości, księża bandziorom za to dziękowali... więc kto tu kogo atakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Ojej, pomieszało ci się wszystko:

- hałas o LGBT to PiS i kościół robią, żeby odwrócić uwagę jak niszczą i rozkradają kraj

- "uderzają w kościół"? nikt nikogo nie uderzył w Krakowie jak był wiec poparcia dla Jędraszewskiego, za to w Białymstoku Polacy-katolicy pobili i obrzucili kamieniami ludzi na marszu równości, księża bandziorom za to dziękowali... więc kto tu kogo atakuje?

Zgoda w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Następne pokolenia odwzdzięczą się za 500+ jak będą musiały je spłacać

No ale ten plusik na końcu jak na razie utwierdza wyborców PiS w przekonaniu, że dostali coś dodatkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Legionarii napisał:

JAROSŁAW JAROSŁAW JAROSŁAW OBY DUDA WYGRAŁ NASTĘPNE WYBORY 

Teatralność zachowań A. Dudy czasem mnie przytłacza do tego stopnia, że muszę wtedy zmienić kanał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Lucanus cervus napisał:

Teatralność zachowań A. Dudy czasem mnie przytłacza do tego stopnia, że muszę wtedy zmienić kanał

Zartowałem nie głosuje na pis bo i tak mają wiekszosc głosów, a nie ma na kogo głosować, wieć wyyebane, natomiast tak czy tak oni wygraja i mimo ze nie jestem pisowcem to dobrze ze wygraja bo wole zeby juz oni rzadzili niz opozycja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 godziny temu, Gość gość napisał:

Ojej, pomieszało ci się wszystko:

- hałas o LGBT to PiS i kościół robią, żeby odwrócić uwagę jak niszczą i rozkradają kraj

- "uderzają w kościół"? nikt nikogo nie uderzył w Krakowie jak był wiec poparcia dla Jędraszewskiego, za to w Białymstoku Polacy-katolicy pobili i obrzucili kamieniami ludzi na marszu równości, księża bandziorom za to dziękowali... więc kto tu kogo atakuje?

dlaczego lgbt wyśmiewa moja wiarę? wolno im robić parodie z mszy?, sa sponsorowani, chcą być normalni? to się niech normalnie zachowują,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
32 minuty temu, Gość gosc napisał:

dlaczego lgbt wyśmiewa moja wiarę? wolno im robić parodie z mszy?, sa sponsorowani, chcą być normalni? to się niech normalnie zachowują,

Kto ich sponsoruje niech zgadnie imperialiści .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×