Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaniepokojony

Dlaczego popieracie PiS??

Polecane posty

Gość GOŚĆ
21 minut temu, Gość Owa napisał:

Lepi być prostym rolnikiem z krowami,

jak ydiotą z miasta bez sześciu tysięcy.

Co to jest 6 tys. w porownaniu do nagród rządzących PiSowców czyli kilkadziesiąt tys. na głowę za nic nie robienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ
29 minut temu, Gość Frek napisał:

A kto rządził przed pisem? Dlatego że mamy porównanie i MOŻEMY porównać.

No na tej zasadzie to może polecimy dalej, a kto rządził przed PO i komu Polacy powiedzieli NIE po 2-ch latach ich rządów?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Dlatego popieramy PiS .że TAM SPORO MNIEJ oszustów i złodziei niż w PO!!! 

a może tak konkretniej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ku pamięci
59 minut temu, Gość no i nadal napisał:

mleko sie rozlewa.

Marek Sawicki: Zapytajcie, czy w służbowym mieszkaniu Kuchcińskiego mieszka jego syn

http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103087,25065213,marek-sawicki-psl-w-poranku-tok-fm-rozmawia-dominika-wielowieyska.html

Tak okrada nas "DOBRA ZMIANA"

 Mimo, że ustawa upoważnia marszałka sejmu do służbowego mieszkania w Warszawie, marszałkowie za PO-PSL z tego przywileju nie korzystali.

Proponuje jeszcze zobaczyc gdzie mieszka Marszałek senatu pan Karczewski! Mieszka jak król w pałacu, bo przecież pałac stał pusty ... A Macierewicz wciąż jeździ limuzyną z ochroniarzami chociaż mu to nie przysługuje! Ale według tej władzy Panów z PiSu  im się to NALEŻY!!! TKM czyli program "Koryto +" za czasów obecnych rządów ma się bardzo, bardzo dobrze ! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Sprawa lotów Kuchcińskiego  (HEAD) wyszla na jaw dzięki GW kiedy to dziennikarze zadali pytania Kancelarii Sejmu o loty marszałka Sejmu i wtedy zostali okłamani, a po  4 m-cach później,  informacje dziennikarzy się potwierdziły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ

Rządowy śmiglowiec wyslany po krawat marszałka Sejmu Kuchcinskiego – jak podaje GW czyli partyjne linie lotnicze PiS Rządowy samolot był jak bezpłatna taksowka. Czy to nie szczyt szczytow!!!

Za to spadochroniarz Czarnecki obecnie PiS o lotach Kuchcińskiego: „Problem urodził się z powodu nieczytelnych przepisów odziedziczonych po poprzednich rządach” ,  czyli to wina Tuska. Tylko pozazdrościć mocy sprawczej Tuska . Nawet loty Kuchcińskiego są jego winą. I tak oto Tusk został najbardziej wpływowym człowiekiem we Wszechświecie hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie lotow Kuchcińskiego. Hmmmm ciekawe czy będą też przesłuchiwac swojego szefa Ziobro za lot z marszałkiem Kuchcińskim? A może chodzi o śledztwo , które wykryje kto wyjawił informacje???

ps

A co z aferą Podkarpacką w którą jest zamieszany Kuchciński?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 7.08.2019 o 13:38, Gość gość napisał:

Dlatego popieramy PiS .że TAM SPORO MNIEJ oszustów i złodziei niż w PO!!!

Dowcip dnia dla mnie 😄 

Wskaż jednego oszusta czy złodzieja z PO.

Przypominam, że PiS rządzi od 4 lat, ma policję, prokuraturę i sądy (które kiedyś były niezależne, ale to PiSowi przeszkadzało). Ilu polityków PO posadzili w więzieniach? Albo chociaż wytoczyli proces? Albo chociaż zarzuty? Albo chociaż śledztwo?

Zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 7.08.2019 o 14:05, Gość gosc napisał:

Dlaczego glownym argumentem pro-PiSowcow jest "a bo PO..."?

Tak, to jest fascynujące. PiSu się nie da wybronić z tego co robią, więc argumentacja idzie zazwyczaj tak:

"Pan zgwałcił moją córkę?!"

"To nieważne, bo jak Kowalski ukradł batonik ze sklepu to było ok!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojony
Dnia 6.08.2019 o 21:36, Gość Spokojny o przyszłość napisał:

Popatrz popatrz ja wiem najlepiej kiedy JAKi zostały wprowadzone od 1-01-2018roku a PiS od 4 lat rządzi  więc sam sobie odpowiedz jeszcze raz kto uszczelnił VAT. No i na PSL ja głosowałem więc wiem co zrobili a czego nie.

JPK został wprowadzony ustawą z 10 września 2015 za rządów PO+PSL.

Obowiązek używania był od:

1 lipca 2016 r. – duże podmioty,

1 stycznia 2017 r. – małe i średnie podmioty,

1 stycznia 2018 r. – mikro przedsiębiorców.

Więc nie, nie wiesz najlepiej. Kłamiesz jak większość PiSotrolli. I polityków PiS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Leciał na pusto, bo Ewa Kopacz w tym czasie na Pomorze jechała pociągiem. - Samolot przyleciał z rezerwacją na premier Kopacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

popatrzcie jakie  sa podręczniki do seksu w Niemczech  np nauka masturbacji kolega trzepie  koledze

http://www.derfreiejournalist.de/?e=148&fbclid=IwAR0tA4Z-2nVmAPz4xq531ozOZq7qKB81P9ix7z7p-Q8OZ0QZ62hz6uo1V8s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na świecie grzech stał się cnota , morderstwo niewinnych powinoscia ,niesprawiedliwość zasada a egoizm brama do raju .Brama do nieba stała sie dla ludzi jak ucho igielne dla wielbłąda objawienia w naju 1985r tak mysle wziełem to z ksiazki nadchodzi kres mistyczne wizje końca świata Wincenty Łaszewski str 141 a jeszcze moja madonno ludzie mówią o końcu świata apokalipsie i tym podobnych rzeczach , jaka jest przyszłość ludzkości , to proste syn Boży powróci i Babilon zniknie ,a Jerozolima będzie szczęśliwa

może wyjaśnij dokładniej

-nie jest ważne ,jak to sie stanie musicie wytrwać w wierze . koniec czasu nastąpi wtedy ,kiedy dzieło Chrystusa osiągnie wymiar uniwersalny str 144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, merkaba napisał:

może wyjaśnij dokładniej

Jesteś Turkiem-muzułmaninem? Bo nick mocno sugeruje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rząd Tuska i Pawlaka dał Gazpromowi miliard złotych prezentu

https://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/577272,nik-raport-umowa-gazprom-gospodarka-kontrola-tusk-pawlak.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

https://wpolityce.pl/polityka/129671-za-gaz-placimy-jak-za-przyslowiowe-zboze-to-skutek-umowy-ktora-w-grudniu-2010-wicepremier-pawlak-podpisal-ze-sieczinem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

2.92 miliarda złotych to straty tylko samych polskich spółek energetycznych przez pierwsze 3 lata rządów PiS. 

PSL to były cienkie bolki w temacie demolki państwa i kradzieży. PiS potrafi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojony
36 minut temu, Gość Gość napisał:

2.92 miliarda złotych to straty tylko samych polskich spółek energetycznych przez pierwsze 3 lata rządów PiS. 

PSL to były cienkie bolki w temacie demolki państwa i kradzieży. PiS potrafi. 

No trudno, zabierze się ludziom nowymi podatkami (od kilku lat kilkanaście nowych lub większych podatków) czy większymi składkami na ZUS (to plan PiS na zaraz po wyborach). Ważne żeby PiSowi ludzie się obłowili. Energa SA miała już chyba 9 prezesów mianowanych przez PiS: każdy nie wie co robić, ale przez kilka miesięcy bierze tysiące złotych wypłaty za niewiadomoco a potem odprawę na jakiś milion czy pół, bo go zamieniamy na innego kolegę z partii. I tak w kólko, żeby jak najwięcej znajomych się na państwową kasę załapało. Oczywiście legalnie i w ogóle. A to tylko jedna z wielu państwowych spółek, gdzie dzieją się takie same rzeczy. 

Generalnie grabimy kasę póki się da, wciskamy narodowi, że uchodźcy źli, pedały złe, Niemcy też niedobrzy, LGBT to straszne coś, żeby się czymś naród prosty ekscytował, a my patrzymy jak rosną kwoty na naszych kontach i śmiejemy się z UW/AWS/SLD/PO/PSL/itp. że tak mało i nieudolnie kradli oraz z ciemnego ludu, że nie zwraca teraz na to uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
57 minut temu, Gość zaniepokojony napisał:

No trudno, zabierze się ludziom nowymi podatkami (od kilku lat kilkanaście nowych lub większych podatków) czy większymi składkami na ZUS (to plan PiS na zaraz po wyborach). Ważne żeby PiSowi ludzie się obłowili. Energa SA miała już chyba 9 prezesów mianowanych przez PiS: każdy nie wie co robić, ale przez kilka miesięcy bierze tysiące złotych wypłaty za niewiadomoco a potem odprawę na jakiś milion czy pół, bo go zamieniamy na innego kolegę z partii. I tak w kólko, żeby jak najwięcej znajomych się na państwową kasę załapało. Oczywiście legalnie i w ogóle. A to tylko jedna z wielu państwowych spółek, gdzie dzieją się takie same rzeczy. 

Generalnie grabimy kasę póki się da, wciskamy narodowi, że uchodźcy źli, pedały złe, Niemcy też niedobrzy, LGBT to straszne coś, żeby się czymś naród prosty ekscytował, a my patrzymy jak rosną kwoty na naszych kontach i śmiejemy się z UW/AWS/SLD/PO/PSL/itp. że tak mało i nieudolnie kradli oraz z ciemnego ludu, że nie zwraca teraz na to uwagi. 

100 procent racji tylko pamietej ze pedal to slowo obrazliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hetero Magnez
7 godzin temu, Gość gosc napisał:

100 procent racji tylko pamietej ze pedal to slowo obrazliwe.

Ty pedale 🖕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie ma innej mozliwości niż ta ,że głosujący na PO to m.in. człowiek ograniczony intelektualnie, wręcz bezmyślny kierujacy się odczuciami, a nie przemyślniami. Inni wyborcy PO to przestępcy o czym swiadczą wyniki wyborów w więzieniach i ostatnia grupa, to zainteersowani ze względów materialnych, bo czerpią ogromne profity dzięki utrzymywaniu władzy przez ty partię, ale ta grupa jest nieliczna. Najliczniejsi są ci pierwsi , -prymitywne ćwierćgłowki. Zbyt wiele inteligencji kraj stracił w wyniku drugiej wojny światowej ,m.in w Katyniu. POzostała nam za to szeroka grupa mało rozwiniętych deb ...lów dzisiaj tak ochoczo głosujących na PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość gość napisał:

Nie ma innej mozliwości niż ta ,że głosujący na PO to m.in. człowiek ograniczony intelektualnie, wręcz bezmyślny kierujacy się odczuciami, a nie przemyślniami. Inni wyborcy PO to przestępcy o czym swiadczą wyniki wyborów w więzieniach i ostatnia grupa, to zainteersowani ze względów materialnych, bo czerpią ogromne profity dzięki utrzymywaniu władzy przez ty partię, ale ta grupa jest nieliczna. Najliczniejsi są ci pierwsi , -prymitywne ćwierćgłowki. Zbyt wiele inteligencji kraj stracił w wyniku drugiej wojny światowej ,m.in w Katyniu. POzostała nam za to szeroka grupa mało rozwiniętych deb ...lów dzisiaj tak ochoczo głosujących na PO.

Właśnie dlatego zagłosuję na PO bo jak PiSowcy tak obrażają to na nich głosować nie będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Właśnie dlatego zagłosuję na PO bo jak PiSowcy tak obrażają to na nich głosować nie będę

Dokładnie miałam zagłosować na inną partie ale zagłosuje na PO bo już rzygam kaczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 minut temu, Gość gość napisał:

Dokładnie miałam zagłosować na inną partie ale zagłosuje na PO

To dowód na to, że z twoim czerepem coś nie teges...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
50 minut temu, Gość gość napisał:

To dowód na to, że z twoim czerepem coś nie teges...!

Właśnie potwierdzasz że mój wybór jest słuszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Właśnie potwierdzasz że mój wybór jest słuszny

Właśnie potwierdzasz, że moja diagnoza jest słuszna!

Zmień lekarza,bo ten cię oszukuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość gość napisał:

Właśnie potwierdzasz, że moja diagnoza jest słuszna!

Zmień lekarza,bo ten cię oszukuje.

A ty moją decyzję na chamów głosować nie będę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedyskutuje.

nie glosuje na pis ani po , glosuje na zielonych podoba mi sie ich program od zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Od wczoraj cała Szwecja się z polskiego rządu śmieje, bo Beata Mazurek napisała jakieś wyssane z palca newsy o gangach, zakazanych strefach i Szwedach ponoć uciekających do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie dla pis

Nigdy nie glosowałam na pis kłamców i złodziei  i nigdy nie zamierzam także autorze nie jesteś sam. 

A z obserwacji więm że na pis glosuje tylko patologia czyli dziecioroby  i stare baby mające sprany mózg  przez radio które ma ryja i propagandową telewizję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×