Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koczownik

Czy znacie mężczyzn kawalerów, którzy wyjechali mieszkać do krajów arabskich?

Polecane posty

Celowo pytam o mężczyzn, ponieważ z kobietami jest inna sprawa. Wydaje mi się, że łatwiej bo Arabowie interesują się Polkami (białymi kobietami) i wiele z Polek chętnie zawiera małżeństwa i zmienia wiarę. Na pewno każdy z Was zna choć jedną taką. A jak jest z mężczyznami? Pytam bo zbieram ogólne wiadomości nie tylko na temat małżeństwa, ale ogólnie stosunków i relacji między ludźmi. Wydaje mi się, że biały ateista zawsze będzie egzotyczny w krajach arabskich i wzbudzał mieszane uczucia. Od ciekawości po niechęć i wrogość. Dlatego ciekawi mnie czy znacie takich mężczyzn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarek

Nie, Nie znam. arabowie nienawidzą innowierców. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tell me tell me

Ciekawostka dla Ciebie - do pracy w Arabii Sudyjskiej mezczyzna powyzej 18 roku zycia znajdzie prace legalnie tylko wtedy kiedy jest zonaty. Kazdy pracownik miedzynarodowy musi posiadac zaproszenie i specialne pozwolenie na prace ktore nie jest tak latwo dostac jesli sie nie ma rodziny.

W innych krajach muzulmanskich roznie to bywa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja mam kolege ktory pracuje juz 8 lat w Katarze. Z tego co wiem, zarobki dobre, duzo ulg na wszystko, ale mimo wszystko duzy rasizm panuje. Jesli ktos z Europy/USA to jeszcze jakos, ale juz wszelkie inne nacje traktowani sa jak niewolnicy. Ale zeby tylko zarobic to dobra opcja, trzeba byc tylko specjalista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×