Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Mafi Malibu

Polecane posty

Gość gość

Fajna dziewczyna, widać, że ma olej w głowie. Mówi rozsądnie, jest naturalna, bardzo lubię ja oglądać. No i kocha podróże, jak ja 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wszyscy pod jej filmami zachwycają się jaka to ona nie piękna a jakos mi się nie podoba. Brzydki nos, usta tak wcisnięte jakby do srodka, ala szczęka baby jagi. Az dziwne ze taką brzydką wzieli do Emirates.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No coś Ty, ładna jest. Mi się podoba, innym też, a tobie nie musi. Najważniejsze, że jest rozsądna i normalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg

Nie ma to jak oceniać czyjś wygląd na anonimowym forum 😉

Lubię ją oglądać, fajna tematyka 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 godzin temu, Gość Gosc napisał:

usta tak wcisnięte jakby do srodka

To prawda, te jej usta są naprawdę dziwaczne, ogólnie ma całą twarz taką jakby splaszczona, jakby wpadła na szybę. 

Ale dziewczyna jest miła i mądra, opowiada ciekawie. P0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Wszyscy pod jej filmami zachwycają się jaka to ona nie piękna a jakos mi się nie podoba. Brzydki nos, usta tak wcisnięte jakby do srodka, ala szczęka baby jagi. Az dziwne ze taką brzydką wzieli do Emirates.

biegla znajomosc jezyka, piekne zeby i usmiech. Ladna sympatyczna babka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie spokoj

urodziła się z taką twarzą i co ma z tym zrobić? okropne jesteście. jakby się jakoś poprawiała to by był za to ryk, że sztuczna i wcześniej lepiej wyglądała.

 

według mnie to piękna kobieta, ale przede wszystkim ciepła, skromna, miła i pracowita. bardzo lubię ją oglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość Gosc napisał:

To prawda, te jej usta są naprawdę dziwaczne, ogólnie ma całą twarz taką jakby splaszczona, jakby wpadła na szybę. 

Ale dziewczyna jest miła i mądra, opowiada ciekawie. P0

Jak się wymaluje, zrobi fryzurę, to wygląda bardzo ładnie. Figurę jak dla mnie ma idealną. Super się ją słucha. Jak dotąd jedyny kanał, z którego można coś sensownego się dowiedzieć. Jej mąż - przesympatyczny facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

PS. Z tym jedynym kanałem, porównywałam do tych, które prowadzą nasze rodzime ,,gwiazdy" i niektóre bohaterki tutejszych wątków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Dziewczyna piekna zarowno na zewnatrz jak I w srodku ;)  Jest niesamowicie sympatyczna, madra, ujmujaca a przy tym naturalna I bez spiny. Czego chciec wiecej? Mowi madrze I ciekawie. Ogladam I slucham z przyjemnoscia ( a jestem wybredna).

Oby wiecej kanaloww mialo tak wysoka wartosc merytoryczna. Wie co mowi, jest konkretna. Czas poswiecony na Jej vloga to nie jest czas stracony. Jestem rowniez zauroczona Jej Mezem, wspanialy facet! Wyjatek wsrod vlogerek!!!.

Warto ogladac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Dziewczyna piekna zarowno na zewnatrz jak I w srodku ;)  Jest niesamowicie sympatyczna, madra, ujmujaca a przy tym naturalna I bez spiny. Czego chciec wiecej? Mowi madrze I ciekawie. Ogladam I slucham z przyjemnoscia ( a jestem wybredna).

Oby wiecej kanaloww mialo tak wysoka wartosc merytoryczna. Wie co mowi, jest konkretna. Czas poswiecony na Jej vloga to nie jest czas stracony. Jestem rowniez zauroczona Jej Mezem, wspanialy facet! Wyjatek wsrod vlogerek!!!.

Warto ogladac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerw

a czym sie zajmuje jej mąż? jak sie poznali? czemu nie ma dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
34 minuty temu, Gość gerw napisał:

a czym sie zajmuje jej mąż? jak sie poznali? czemu nie ma dzieci?

Chyba pracuje dla linii lotniczych. Nie wiem jak się poznali. Dopiero wyszła za mąż, więc na dzieci (jeśli będą chcieli) przyjdzie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia ‎07‎.‎08‎.‎2019 o 10:31, Gość Gosc napisał:

Wszyscy pod jej filmami zachwycają się jaka to ona nie piękna a jakos mi się nie podoba. Brzydki nos, usta tak wcisnięte jakby do srodka, ala szczęka baby jagi. Az dziwne ze taką brzydką wzieli do Emirates.

Tobie nie musi sie podobac. Pokaz swoje zdjecie skoro taka chetna jestes do krytyki innych. Mafi Malibu jest urzekajaca, jej uroda dziala na ludzi w sposob kojacy, wzbudza poczucie spokoju I komfortu. Niewatpliwie byly to Jej atuty, kiedy sposrod dziesiatkow tysiecy kandydatek zostala wybrana do pracy w Emirates Air Lines. Byla ceniona I kompetentna pracownica. Potrafila odnalezc sie tez w innych dziedzinach na rynku pracy. Madra, inteligentna dziewczyna, otwarta I optymistyczna. Niech sie Jej wiedzie jak najlepiej, bo na to zasluguje. Madre vlogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 godzin temu, Gość gerw napisał:

a czym sie zajmuje jej mąż? jak sie poznali? czemu nie ma dzieci?

czy wszyscy muszą mieć dzieci????  masakra... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie mam do niej nic ale ten nagły wysyp postów pochwalnych... jest dość podejrzany. 

Kanał jest dość niszowych, czyżby dziewczyna miała ciśnienie na bycie wielką gwiazdą YT i sama pisała te posty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 godzin temu, Gość gosc napisał:

Mafi Malibu jest urzekajaca, jej uroda dziala na ludzi w sposob kojacy, wzbudza poczucie spokoju I komfortu. Niewatpliwie byly to Jej atuty, kiedy sposrod dziesiatkow tysiecy kandydatek zostala wybrana do pracy w Emirates Air Lines 

Myślę że wybrali ją właśnie dlatego że nie jest pieknoscia (wiele klientek emirates to zamozne wplywowe kobiety i one by sobie nie życzyły rewii mody na pokładzie, wolą właśnie takie brzydsze ale sympatyczne dziewczyny).

Napewno nie urzeka uroda. Jest właśnie w dużej mierze zwyczajna, niedoskonala właśnie z różnymi defektami jak choćby komentowane powyżej wcisnięte do wewnątrz usta. 

Jej sposób wypowiadania się też wskazuje że to raczej prosta dziewczyna z małej miejscowości bez lepszego wykształcenia, zresztą po co kobiecie z doskonałym wykształceniem praca stewardessy? 

Taka prosta, swojska, sympatyczna dziewczyna. W Polsce pewnie była kelnerka, a dzięki emirates zobaczyła kawałek świata 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 8.08.2019 o 00:26, Gość gosc napisał:

Jestem rowniez zauroczona Jej Mezem, wspanialy facet!

Hmmm to nie jesteś chyba zbyt wymagająca jeśli chodzi o męska urodę , ten jej facet jest delikatnie mówiąc niezbyt urodziwy i grubawy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Hmmm to nie jesteś chyba zbyt wymagająca jeśli chodzi o męska urodę , ten jej facet jest delikatnie mówiąc niezbyt urodziwy i grubawy 

Jezeli takie sa twoje kryteria, to gratuluje. Jamie jest uroczy w kazdym calu. Dziwie sie ludzkim kryteriom I checia do oceniania, czytalam tutaj, ze Marta ma brzydka szczeke a Jamie jest nieurodziwy...pozostawie to bez komentarza, bo to chore....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
21 minut temu, Gość Gosc napisał:

Myślę że wybrali ją właśnie dlatego że nie jest pieknoscia (wiele klientek emirates to zamozne wplywowe kobiety i one by sobie nie życzyły rewii mody na pokładzie, wolą właśnie takie brzydsze ale sympatyczne dziewczyny).

Napewno nie urzeka uroda. Jest właśnie w dużej mierze zwyczajna, niedoskonala właśnie z różnymi defektami jak choćby komentowane powyżej wcisnięte do wewnątrz usta. 

Jej sposób wypowiadania się też wskazuje że to raczej prosta dziewczyna z małej miejscowości bez lepszego wykształcenia, zresztą po co kobiecie z doskonałym wykształceniem praca stewardessy? 

Taka prosta, swojska, sympatyczna dziewczyna. W Polsce pewnie była kelnerka, a dzięki emirates zobaczyła kawałek świata 

 

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawe z tego co piszesz, Marta zostala wybrana sposrod tysiecy kandydatek a konkurencja jest ostra I wymogi wysokie. Nie wszyscy podzielaja polskie kryteria urody, sprowadzajace sie do napompowanych ust I doklejonych rzes, takie klony chodza po polskich ulicach I to jest kanon pieknosci. Swiat sie z tego smieje.

Marta jest madra I wyksztalcona, z takiego srodowiska zreszta pochodzi. Raczej nie grozilaby Jej praca kelnerki, z calym szacunkiem do tego zawodu.

Praca stewardessy to wymagajacy I odpowiedzialny zawod, ludzie, ktorzy bagatelizuja te role - zaczynaja inaczej spiewac w momencie, gdy na pokladzie samolotu pojawia sie problem.

Zobaczenie kawalka swiata jest tutaj tylko bardzo marginalnym skladnikiem tego trudnego zawodu.Z przyczyn praktycznych brak na to czasu, a mozliwosc taka pojawia sie sporadycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ona ma wyższe wykształcenie i obecnie nie pracuje już jako stewardesa. Pracuje w nieruchomościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
55 minut temu, Gość gosc napisał:

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawe z tego co piszesz, Marta zostala wybrana sposrod tysiecy kandydatek a konkurencja jest ostra I wymogi wysokie. Nie wszyscy podzielaja polskie kryteria urody, sprowadzajace sie do napompowanych ust I doklejonych rzes, takie klony chodza po polskich ulicach I to jest kanon pieknosci. Swiat sie z tego smieje.

Marta jest madra I wyksztalcona, z takiego srodowiska zreszta pochodzi. Raczej nie grozilaby Jej praca kelnerki, z calym szacunkiem do tego zawodu.

Praca stewardessy to wymagajacy I odpowiedzialny zawod, ludzie, ktorzy bagatelizuja te role - zaczynaja inaczej spiewac w momencie, gdy na pokladzie samolotu pojawia sie problem.

Zobaczenie kawalka swiata jest tutaj tylko bardzo marginalnym skladnikiem tego trudnego zawodu.Z przyczyn praktycznych brak na to czasu, a mozliwosc taka pojawia sie sporadycznie.

O czym ty piszesz? Owszem o pracę w Emirates starają się tysiące dziewczyn, ale z tą ostrą konkurencją to nieźle pojechalas... Najczęściej są to laski, które nie za bardzo wiedzą co ze sobą zrobić w życiu, są po jakiś zaocznych albo prywatnych marketingach, socjologiach, turystykach, pedagogikach i pracują jako kelnerki, hostessy, recepcjonistki. 

Żadna lekarka na stażu ani tłumaczka w instytucjach Unii Europejskiej nie rzucilaby swojej pracy dla "kariery" stewardessy, zapewniam, to tyle jeśli chodzi o tą rzekomo "ostrą" konkurencję. Konkurencja jest napewno liczna, ale złożona głównie z ludzi, którzy nie za bardzo wiedzą co chcą w życiu robić i nie mają zbyt imponującego wykształcenia ani cv. 

Nie istnieje dla Ciebie nic pomiędzy napompowanymi, plastikowymi ustami a niezbyt urodziwa Martą, która z twarzy przypomina Gumisia? Są jeszcze naturalnie piękne kobiety i Marta do nich nie należy (to nic złego ale nie wiem po co zakłamywać rzeczywistość i nazywać niezbyt urodziwa dziewczynę pięknościa). 

I nie, Marta nie pochodzi ani z rodziny, ani ze środowiska intelektualistów. Jej sposób mówienia, słownictwo, dykcja wskazuje na swojska dziewczynę z małego miasteczka, myślę że to właśnie dlatego widzki ją lubią bo przypomina im prostą dziewczynę z sąsiedztwa. I znów - nie ma w tym nic złego, wręcz przeciwnie. 

Nie rozumiem takiego zaklamywania rzeczywistości i robienia z prostej dziewczyny z małego miasteczka, polskiej inteligencji, którą napewno nie jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko

...Co nie zmienia faktu, że na tle naszych "wspaniałych juciuberek" robi piorunująco dobre wrażenie 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Nie mam do niej nic ale ten nagły wysyp postów pochwalnych... jest dość podejrzany. 

Kanał jest dość niszowych, czyżby dziewczyna miała ciśnienie na bycie wielką gwiazdą YT i sama pisała te posty 

dlaczego od razu tak daleko idace wnioski? po co te podejrzenia? kanal jest maly, bo dziewczyna prowadzi go uczciwie, to znaczy nie dokupuje plikow fejkowych wyswietlen, co jest norma na polskim yt, potem takie beznadziejnie denne kanaly maja niebotycznie wysokie subskrybcje I wyswietlenia….a przez psychofanki sa chwalone na zasadzie ….no tak, popularna/-y jest wiec jest zajebista…….

Marta nigdy nie zeszlaby do takiego poziomu aby samej sobie pisac posty

czy nie mozna bezinteresownie pochwalic? ja to zrobilam, poniewaz uwazam, ze tu sie nie ma do czego przyczepic na sile, mnie sie podoba Jej kanal I osobowosc wiec takie zdanie wyrazam, zdaje sobie sprawe, ze jest to zaraz podejrzane, bo norma jest aby dowalic kazdemu kto wybija sie ponad przecietnosc, to taka polska cecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 minut temu, Gość koko napisał:

...Co nie zmienia faktu, że na tle naszych "wspaniałych juciuberek" robi piorunująco dobre wrażenie 😛

Dokladnie tak! poza tym jest uprzejma I pomocna przekazujac rozne praktyczne I obiektywne informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Żadna lekarka na stażu ani tłumaczka w instytucjach Unii Europejskiej nie rzucilaby swojej pracy dla "kariery" stewardessy, zapewniam, to tyle jeśli chodzi o tą rzekomo "ostrą" konkurencję. 

Z tego co pamiętam, wtedy gdy ona była na kwalifikacjach dostały się tylko dwie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Miała piękny ślub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Miała piękny ślub

Bardzo piekny! Rownowaga tresci I formy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol

Sympatyczna i inteligentna dziewczyna.  Uroda to kwestia gustu, dla mnie dosc przecietna. Maz tak samo, ale to chyba Anglik?? Wiec nie ma sie co dziwic, ze uroda nie grzeszy. 

Ma ciekawy kanal, filmy sa dobrze zmontowane. Na kanale jej meza rowniez. Slub miala piekny. Zdecydowanie wole ja niz szusz czy stylizacje ,ze juz nie wspomne o luksusowej amebie z warszawy...

Kanal ma swoich widzow, wiec nie sadze, zeby musiala sie ratowac watkami na Kafe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 9.08.2019 o 09:47, Gość Gosc napisał:

Myślę że wybrali ją właśnie dlatego że nie jest pieknoscia (wiele klientek emirates to zamozne wplywowe kobiety i one by sobie nie życzyły rewii mody na pokładzie, wolą właśnie takie brzydsze ale sympatyczne dziewczyny).

Napewno nie urzeka uroda. Jest właśnie w dużej mierze zwyczajna, niedoskonala właśnie z różnymi defektami jak choćby komentowane powyżej wcisnięte do wewnątrz usta. 

Jej sposób wypowiadania się też wskazuje że to raczej prosta dziewczyna z małej miejscowości bez lepszego wykształcenia, zresztą po co kobiecie z doskonałym wykształceniem praca stewardessy? 

Taka prosta, swojska, sympatyczna dziewczyna. W Polsce pewnie była kelnerka, a dzięki emirates zobaczyła kawałek świata 

 

Kazda stewka zaczyna w ekonomicznej a  każdy „głupi” może poleciec ekonomiczna emirates nie tylko kobiety zamożne i wpływowe  to raz.  i zdziwiłabys się jak piękne kobiety sa w biznesie lub pierwszej klasie. I nie mówi mi ze latasz tymi liniami często dlatego tak piszesz bo Ci nie uwierzę, gdybys latała nie pisalabys takich farmazonów. A na marginesie jak już  ktoś jest zamożny i wpływowy to wybierają ze  jety i nie tłamsi się z ‚’motłochem” nawet w business lounge.

Dnia 9.08.2019 o 12:08, Gość gosc napisał:

dlaczego od razu tak daleko idace wnioski? po co te podejrzenia? kanal jest maly, bo dziewczyna prowadzi go uczciwie, to znaczy nie dokupuje plikow fejkowych wyswietlen, co jest norma na polskim yt, potem takie beznadziejnie denne kanaly maja niebotycznie wysokie subskrybcje I wyswietlenia….a przez psychofanki sa chwalone na zasadzie ….no tak, popularna/-y jest wiec jest zajebista…….

Marta nigdy nie zeszlaby do takiego poziomu aby samej sobie pisac posty

czy nie mozna bezinteresownie pochwalic? ja to zrobilam, poniewaz uwazam, ze tu sie nie ma do czego przyczepic na sile, mnie sie podoba Jej kanal I osobowosc wiec takie zdanie wyrazam, zdaje sobie sprawe, ze jest to zaraz podejrzane, bo norma jest aby dowalic kazdemu kto wybija sie ponad przecietnosc, to taka polska cecha

Zgadzam się i tez ja oglądam i nawet lubię.mila odmiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×