Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Poziomka90

Bromergon, brak okresu, negatywny wynik testu a objawy ciąży

Polecane posty

Gość Poziomka90

Witam wszystkich😘 

Jestem tu nowa, więc jeśli powielam temat to bardzo przepraszam. Potrzebuje porady😩...

Od 6 miesięcy przyjmuje bromergon(pół tabletki rano i pół wieczorem) ze względu na wysoką prolaktyne. Cykle mam 30 dniowe. W zeszłym miesiącu w 15 dniu cyklu byłam u swojego ginekologa w celu monitorowania mojej owulki. Niestety na usg zobaczył tylko „płyn”. Powiedział że najprawdopodobniej jest już za późno i „płyn” może świadczyć o pękniętym już pęcherzyku. 17 dnia cyklu współżyłam ze swoim partnerem bez zabezpieczenia. Był to stosunek przerywany. 30 dzień cyklu minął przedwczoraj a okresu brak. W dniu spodziewanej miesiączki bolało mnie wieczorem podbrzusze. Byłam pewna że go dostanę a tu nic. Wczoraj powtórka z bólami .  Temperatura w pochwie z rana przed wstaniem z łóżka 36,8-36,9. Na tydzień przed okresem zaczęły mnie potwornie boleć piersi. Chodziłam bez stanika bo nie mogłam go na sobie zdzierżyć. Od kilku dni mam także zgagę i potworny apetyt. Normalnie konia z kopytami bym zjadła. Latam też co chwilę do toalety na siku, a tam 5 kropel i tyle. Nic mnie nie piecze. Wczoraj też miałam epizody napadu gorąca. Plecy mokre a temperatura w domu w normie. Dziś z samego rana zrobiłam test ciążowy 10ml. Wynik negatywny... Zwariuje po prostu! Bromergon powinien regulować cykl a tu spóźnienie w dodatku z objawami. Nie wiem już czy coś sobie wkręcam? Czy możliwe żebym zaszła w ciąże a test tego nie wykazał? Czy było na niego za wcześnie? Wiem że żadna z Was wróżką nie jest ale potrzebuje porady. Na betę chyba jeszcze za wcześnie co? (13 dzień od stosunku)

Poratujcie mnie kobietki plissss😩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Raczej to hormony, a nie ciąża . Też tak miałam.  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na betę możesz już iść, a bromergon nie jest za dobry. Radzę z własnego doświadczenia na zmiane na dostinex. Z resztą jak prolaktyna jest już podwyższona to sprawdź też tarczyce bo często w parze chodzą. Okres przy wysokiej prolaktynie może być bezowulacyjny. Mi się zdarzały epizody 2 miesięcy bez okresu, a potem 9 dni takiego skąpego plamienia. Tak czy siak najpierw wyklucz ciążę, a potem więcej badań i ewentualnie zmień lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×