Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość 0

Zabawił sie mną

Polecane posty

Gość Gość 0

Poznalam go na imprezie,nie byl taki jak wszyscy przynajmniej tak mi sie wydawało.  Czuły, słodki i przystojny bokser. Spotkalismy sie kilka razy i co? Okazalo sie ze ma dziewczyne. Co za dwulicowy typ. Najgorsze jest to ze się zaangażowałam, byłam sama przez ponad 1.5 roku. Co mam zrobić? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczery gosc

nic, odpuscic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość 0 napisał:

 Co mam zrobić?

''Odangażować'' się i uciąć kontakt zapewne byłoby najlepiej... Kolejnym razem warto mieć nico więcej dystansu do nowo poznanych osób, szczególnie tych ''nie sprawiających wrażenia'', niestety, można się boleśnie rozczarować. Głowa do góry, wkrótce na pewno spotkasz faceta wartego Twojej uwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

 Może z tamtą chce zerwać? Jak dobrze "kocha" to może zawalcz o niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
15 minut temu, Gość Gość 0 napisał:

Poznalam go na imprezie,nie byl taki jak wszyscy przynajmniej tak mi sie wydawało.  Czuły, słodki i przystojny bokser. Spotkalismy sie kilka razy i co? Okazalo sie ze ma dziewczyne. Co za dwulicowy typ. Najgorsze jest to ze się zaangażowałam, byłam sama przez ponad 1.5 roku. Co mam zrobić? 

 

Pomyśl że skoro zabawił się Tobą to  nie jest godny zaufania bo skoro będąc z dziewczyną zabawia sie z innymi to pewnie będzie robił tak z każdą. Nie warto płakać za takim.Glowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piąteczka
1 minutę temu, Gość Ona napisał:

Pomyśl że skoro zabawił się Tobą to  nie jest godny zaufania bo skoro będąc z dziewczyną zabawia sie z innymi to pewnie będzie robił tak z każdą. Nie warto płakać za takim.Glowa do góry!

Właśnie takiego jestem zdania 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Piąteczka napisał:

Właśnie takiego jestem zdania 🙂

A gdzie napisane, że zabawił się nią? Dziewczyna zaangażowała się, bo jej "wydawało się". To, że ktoś kogoś ma, nie jest powodem by nie spotykać się niezobowiązująco. Facet traktował ją jak fajną kumpelę. Tak ja to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Endriu Domyslny napisał:

A gdzie napisane, że zabawił się nią? Dziewczyna zaangażowała się, bo jej "wydawało się". To, że ktoś kogoś ma, nie jest powodem by nie spotykać się niezobowiązująco. Facet traktował ją jak fajną kumpelę. Tak ja to widzę.

W tytule OśLE :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość gość napisał:

W tytule OśLE :DD

To jest pojęcie względne. Ja tak tego nie odbieram. Nie było słowa o seksie. Niefortunnego użyła tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Endriu Domyslny napisał:

A gdzie napisane, że zabawił się nią? Dziewczyna zaangażowała się, bo jej "wydawało się". To, że ktoś kogoś ma, nie jest powodem by nie spotykać się niezobowiązująco. Facet traktował ją jak fajną kumpelę. Tak ja to widzę.

A ja widzę to tak, że ten facet każdą traktuje jak fajną kumpele, szkoda tylko że do czasu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Okazało się, że ma dziewczynę". Skąd okazało się? Koleżanka szeptnęła? Sam przyznał się? Chłopak mający dziewczynę sam chodzi na imprezy? Odpalantował ją i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 0

Zabawił się mną bo rozkochał mnie w sobie obiecywał złote góry a później nagle urwał kontakt - sprawdziłam go i okazało się ze od 7 msc ma dziewczynę.  Palant... Dzieki za wasze odpowiedzi ale wiecie, to troche boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Gość 0 napisał:

Zabawił się mną bo rozkochał mnie w sobie obiecywał złote góry a później nagle urwał kontakt - sprawdziłam go i okazało się ze od 7 msc ma dziewczynę.  Palant... Dzieki za wasze odpowiedzi ale wiecie, to troche boli

Spałaś z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frek
3 godziny temu, Gość Gość 0 napisał:

Czuły, słodki i przystojny bokser.

Heha 👉🐵 jaka masochistka! Dziewczyna lubi (dostawać od) łobuza.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 0

Gosc Ferk wez ty sie w łeb walnij. Żadna masochistka. Po prostu jest pięściarzem i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bo i niech ...ala więcej okazji mieć nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×