Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Gorączka. Dziecko wypluwa wodę. Jakieś pomysły?

Polecane posty

Gość Gość

Dziewczyny mam niemowlę z wysoką gorączką. Lekarz przyjedzie dopiero za kilka godzin. Zbijamy gorączkę standardowo nurofenem, paracetamolem, okladami, kąpielą. Ale dziecko nie chce pić wody. Ani z butli ani z łyżeczki. Jak zabawię piosenką czy zabawką to trochę w nią wleję wody, ale dużo wypluwa. Macie jakieś patenty? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba345

A pije cokolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość karramba345 napisał:

A pije cokolwiek?

Z 50 -60 ml od rana. Ale cześć wypluła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erg123

Ja zawsze poilam strzykawka (taka czysta co daja do lekow przeciwgoraczkowych dla dzieci), za mala dawka zeby wyplulo. U Nas sie sprawdzalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Daj pierś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moja córka 11miesieczna lubi wodę z elektrolitami (orsalit malinowy, chyba dlatego że troszkę slone. I lubi ja pić ze zwykłej szklanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak synek nic nie chciał pić okazało się, że ma ranki w buzi ( bostonka). U nas i wtedy i przy bólach gardła pomagało tantum verde, psikacz do gardła.  Trochę znieczulal.  I orsalit malinowy też nas raz uratował od szpitala przez odwodnienie, syn chętnie pił tylko to. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak synek nic nie chciał pić okazało się, że ma ranki w buzi ( bostonka). U nas i wtedy i przy bólach gardła pomagało tantum verde, psikacz do gardła.  Trochę znieczulal.  I orsalit malinowy też nas raz uratował od szpitala przez odwodnienie, syn chętnie pił tylko to. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

zlać je pasem i zostawić do wypłakania w zaciemnionym pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dzięki wielkie. Córka zgłodniała to dałam delikatny słoik to się napiła. Puściłam bajke na telefonie. Nigdy nie widziała bajki to efekt nowości zadziałał i nie wypluła wody. Na razie jest 37.9 a w razie czego już za godzinę mogę dać kolejny nurofen. W razie czego będę próbować waszych metod że strzykawka i orsalitem. 

Mam nadzieję że to tyko trzydniowka. 

Dzięki raz jeszcze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Strzykawką taką od syropów. Ostatnio wlałam tak w dziecku butelkę elektrolitów przy ostrej biegunce i skierowaniu do szpitala. Dzięki temu ostatecznie szpitala uniknęliśmy. Co chwilę podawałam po 5 ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Dziewczyny a Orsalit nie jest dopiero po 3 roku zycia? Tak mi sie cos kojarzy. Moj synek jest ciezki do picia, niestety tez mleka a woda radosnie pluje, wspaniala zabawa dla niego, dla mnie niekoniecznie i sa momenty kiedy bym chetnie mu cos podala zeby sie nawodnil a skoro piszecie, ze dzoeci to lubia, maly ma obecnie 9 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mój dostawał orsalit w wieku 9mies, pediatra zalecił i szczerze mówiąc nie sprawdzałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×