Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 Jarek

Moja dziewczyna nie potrafi gotowac, czy powinienem ja rzucic?

Polecane posty

Go艣膰 gosc

ALEZ CI FACECI!

Juz w ogole nie poluja, nie przynosza pozywienia z lasu, nie umieraja na wojnach...

oh wait, jaki mamy wiek???聽

ah tak wiek, w ktorym kobiety sa samowystarczalne, a facet nawet nie potrafi gotowac聽馃槀

ZALOSNE聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Feministar
4 minuty temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

nie zapominajac rowniez o meza zachciankach 馃槃

Wszyscy wiemy jakie sa zachcianki mazka, o tak, zdaje sobie z tego sprawe. Moje kolezanki to zawsze na niegasnace zachcianki chlopa narzekaja. Zrobie wam liste. zachcianki meza to: lodzik z rana, cieple sniadanko, wyprane majty kazdego dnia, swieze, wyprasowane ubranie, pol dnia taka meska jednostka chce spedzic przed konsola grajac w glupie gry. O tak, to jest samiec alfa, smiesze to. Smieje sie ze wspolczensych facetow. Smieje !

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gosc

Ludzie zostawiaja innych z roznych, bardziej bagatelnych powodow anizeli brak umiejetnosci gotowania. Jak to komus nie opdowiada to powinien zostawic partnera. Moja kolezanka Justyna, zostawila swojego chlopaka bo smierdzial cebula. Sama nie wiem dlaczego razem zaczeli, myslala ze wytrzyma....nie wytrzymala. Moj kolega Mateusz rzucil dziewczyne bo miala smiech jak kon. Jak przeszkadza ci gotowania brak - szukaj dalej. Rzuc ja.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ja.

Je偶eli ma tyle lat co ty, to sorry ale wcale jej si臋 mo偶e nie chce sta膰 w kuchni jak kwoka聽 i gotowa膰. Mo偶e jak zamieszkacie razem to codziennie ciasto b臋dzie klepa膰. Sk膮d wiesz? A jak nie, to tobie ma pasowa膰 czy chcesz tak 偶y膰, a聽 nie mamie i siostrze. M膮dre si臋 znalaz艂y. Niech siedz膮 w garach jak tak ubolewaj膮. Daj na luz i daj jej szans臋. Zwi膮zki rozpadaj膮 si臋 uwierz mi z innych problem贸w ni偶 brak umiej臋tno艣ci gotowania. I oby nie trafi艂o na Ciebie. Bo taki brak umiej臋tno艣ci to piku艣聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Gotowania mo偶na si臋 nauczy膰, a poza tym m臋偶czyzna te偶 powinien posi膮艣膰 t臋 umiej臋tno艣膰, bo takie czasy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kiss
20 minut temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

jak rowniez to, ze kobieta zarobi tyle samo co mezczyzna

tyle zeby wystarczylo na utrzymanie domu, swoje zachcianki

nie zapominajac rowniez o meza zachciankach 馃槃

Owszem, ja tyle zarabiam, a Ty potrafisz przyrz膮dzi膰 kaczk臋 z jab艂kami i upiec brownie?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kobietom chyba zawsze 藕le
11 minut temu, Go艣膰 gosc napisa艂:

Autor napisal zeby go nie atakowac a ty go zaatakowalas sila bomby atomowej. Przeciez od razu widac ze ma chlopak rozterki a od kontrolujacej "mamusi" i "siostrzyczki" trudno sie uwolnic, zwlaszcza w Polsce gdzie rodzina zawsze Ci na kark dyszy. On wyraznie powiedzial, ze nie bedzie tych bredni sluchal to czemu po nim jedziesz? Jestes kobieta kuguarem?

Ju偶 nie przesadzaj z t膮 bomb膮 atomow膮... prawd臋 napisa艂am. Nikt nie jest idealny, ka偶dy ma wady, ale ch艂opak przegina. Bierze si臋 za "zwi膮zek" a traktuje swoj膮 dziewczyn臋 jak 艣miecia. Pyta na forum publicznym, czy ma j膮 rzuci膰. Jak rzecz. Po czym przesadnie przejmuje si臋 zdaniem mamusi i siostrzyczki, manipulantek. Niby pisze, 偶e nie b臋dzie s艂ucha艂 ich bredni, ale robi co innego. No dzieciak.
Ty pewnie, jak autor, jeste艣 uzale偶niony od opinii matki i siostry i 偶yjesz, tak jak ci dyktuj膮. Id藕 do psychologa, zamiast szuka膰 wym贸wek dla ich nadmiernej i chorej kontroli, jak膮 maj膮 nad twoim "doros艂ym" 偶yciem.聽Jak nie doros艂e艣, to nie bierz si臋 za zwi膮zki, sam nie dajesz z siebie minimum, to nie oczekuj pe艂nej obs艂ugi. To nie te czasy, gdy kobiety nie mia艂y innego wyj艣cia, jak tkwienie w patologii. Wy艣wiadczcie przys艂ug臋 swoim kobietom i dajcie im wolno艣膰, bo wasza matka lub siostra pr臋dzej czy p贸藕niej zatruje im 偶ycie, bo im na to pozwalacie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kiss
1 godzin臋 temu, Go艣膰 piotrek napisa艂:

Ugotowac = tak, posprzatac = tak, jak najbardziej, wyprasowac = tak, upiec = Nie, nie bedzie to smaczne, nie potrafie, przykro mi. Moge pojechac do cukierni po jakies ciastko ale piec nie potrafie. Przepraszam. Jestem strasznym mezczyzna.聽:classic_love:

W ostatecznosci brak umiejetnosci pieczenia jest do przezycia 馃ぃ

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ja.
20 minut temu, Go艣膰 gosc napisa艂:

podpisuje sie pod tym.

Jak mo偶na tak zjecha膰 ch艂opaka... m艂ody jeszcze jest, nie zna 偶ycia i w艂a艣nie prosi o pomoc. Chce wiedzie膰 czy to jest ok czy nie. Ciekawe czy wy tak od razu wszystko wiedzieli艣cie. Mo偶e nie ma kumpla tak dobrego 偶eby z nim pogada膰 o takich pierdo艂ach. Powiesi膰 si臋 idzie przez te wasze komentarze.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ave
28 minut temu, Go艣膰 gosc napisa艂:

Autor napisal zeby go nie atakowac a ty go zaatakowalas sila bomby atomowej. Przeciez od razu widac ze ma chlopak rozterki a od kontrolujacej "mamusi" i "siostrzyczki" trudno sie uwolnic, zwlaszcza w Polsce gdzie rodzina zawsze Ci na kark dyszy. On wyraznie powiedzial, ze nie bedzie tych bredni sluchal to czemu po nim jedziesz? Jestes kobieta kuguarem?

Masz co艣 do kuguar贸w? 馃悊

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

G艂upio si臋 pyta膰 obcych ludzi, czy zerwa膰 z dziewczyn膮, bo to czy tamto.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Teraz takie s膮 kobiety, leniwe i maj膮ce dwie lewe r臋ce.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Alita
4 minuty temu, Aga In napisa艂:

G艂upio si臋 pyta膰 obcych ludzi, czy zerwa膰 z dziewczyn膮, bo to czy tamto.

ja wiem czy od razu glupio. Wlasciwie to jest latwiej chyba sie obcego zapytac bo ci prawde powie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kobietom chyba zawsze 藕le
3 minuty temu, Aga In napisa艂:

G艂upio si臋 pyta膰 obcych ludzi, czy zerwa膰 z dziewczyn膮, bo to czy tamto.

Nawet nie zerwa膰, on ni膮 rzuca膰 chce. Ale nie, bo to taki biedny delikatny ch艂opiec jest a my wredne po nim je藕dzimy. I tak kiedy艣 kto艣 mu powie prawd臋, lepiej 偶eby wcze艣niej ni偶 p贸藕niej. A jak taki m艂ody i dziecinny, to niech mo偶e za nauk臋 si臋 we藕mie a nie za "zwi膮zki"

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Hmcristo

Ma czas si臋 nauczy膰 gotowa膰 ka偶dego dnia by si臋 cz艂owiek rozwodzil bo co艣 nie pasuje bo nie umie bo 艣rednio wychodzi itp trza spojrze膰 na 2 osob臋 sercem niema idealnych ludzi trza sobie pomy艣le膰 czy w przysz艂o艣ci da si臋 przymknac na to oko... Bo jak nie to zmieniamy...聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Samiec Alfa

Przewaznie brzydkie baby potrafia gotowac bo musza miec czym nadrabiac. Jak nie wyglada jak Natalie Portman albo Milyn Cyrus to musi czyms zachecic mezczyzne wiec ta twoja dziewczyna utorze musi byc niezla szprycha. Szprych sie nie zostawia, szprychy sie napina.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc

Co to znaczy ze nie umie gotowa膰? Kompletnie nic? Ziemniaki z wody? Mi臋so odrobina oleju i przysma偶y膰? Do tego sur贸wka pokroi膰 og贸rek pomidor sa艂at臋 odrobina majonezu wymiesza膰!? Czy raczej chodzi ci o skomplikowane wymy艣lne gotowanie. Mnie np nie wychodzi profesjonalny omlet jaki jadam w hotelach :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Frek
50 minut temu, Go艣膰 gosc napisa艂:

wiek, w ktorym kobiety sa samowystarczalne, a facet nawet nie potrafi gotowac聽

Kobiecie wystarczy DILDO.

Facetowi wystarczy BAR.

Po co si臋 艂膮czy膰, nie?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
4 godziny temu, Go艣膰 Jarek napisa艂:

Moja dziewczyna nic nie potrafi ugotowac i moja matka rece zalamuje, mowi ze powinienem sobie poszukac bardziej gospodarnej dziewczyny bo bede mial ciezko w zyciu. Problem w tym, ze lubie ja ale presja ze strony rodziny jest coraz wieksza. Czy powinienem jej dac kosza? Dzieki.

Dam Tobie dobr膮 rad臋. Ot贸偶 gotowanie nie jest najwa偶niejsze. M贸wi臋 to, poniewa偶 w czasie, kiedy chodzi艂am je艣膰 na sto艂贸wk臋, gdzie by艂y pyszne obiady, by艂am w 艣wietnej formie, natomiast odk膮d sama gotuj臋, wyra藕nie wisz臋 spadek formy. Nast臋pny plus to taki, 偶e nie musisz ani Ty, ani Twoja dziewczyna sta膰 przy garach i traci膰 czas. Poza tym kupi膰 obiad ze sto艂贸wki bardziej si臋 op艂aca, ni偶 go samemu zrobi膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 teodor
6 minut temu, Go艣膰 Gosc napisa艂:

Co to znaczy ze nie umie gotowa膰? Kompletnie nic? Ziemniaki z wody? Mi臋so odrobina oleju i przysma偶y膰? Do tego sur贸wka pokroi膰 og贸rek pomidor sa艂at臋 odrobina majonezu wymiesza膰!? Czy raczej chodzi ci o skomplikowane wymy艣lne gotowanie. Mnie np nie wychodzi profesjonalny omlet jaki jadam w hotelach 馃槥

Hahhaha ja robie omlety od 3 lat i dalej nie potrafie zrobic takiego jakiego dostalem w 5* hotelu. Te omlety tam byly pyszne a moje sa po prostu dobre.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
4 godziny temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Nawet ci jajek nie usma偶y, kie艂basy nie zagrzeje...

To jest najzabawniejsza wypowied藕.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Monika
3 godziny temu, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

Monika nie wariuj. I tak si臋 z tob膮 nie o偶eni臋.聽

haha

To nie ja pisalam :)

2 godziny temu, Go艣膰 Jarek napisa艂:

Prosze nie atakujcie mnie. Ja tylko napisalem z jakimi sie spieram rozterkami i probuje zrozumiec kto tu ma racje, mamusia i siostra, czy ja. Ja chce z nia byc ale ta presja mnie denerwuje, po prostu chcialem poznac opinie innych co byli w podobnej sytuacji. One chca zebym ja rzucil, ojciec sie nie wtraca i one ciagle tylko narzekaja na nia.聽

Ale ja z nia chodze i w sumie gotowania mozna sie nauczyc, prawda? Moze faktycznie jest to cos czego oboje moglibysmy sie nauczyc. Ja chce miec swoj dom, moje zycie nie zycie mamusi i siostrzyczki.

Sluchaj siebie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 qwrt
1 godzin臋 temu, Go艣膰 Feministar napisa艂:

Wszyscy wiemy jakie sa zachcianki mazka, o tak, zdaje sobie z tego sprawe. Moje kolezanki to zawsze na niegasnace zachcianki chlopa narzekaja. Zrobie wam liste. zachcianki meza to: lodzik z rana, cieple sniadanko, wyprane majty kazdego dnia, swieze, wyprasowane ubranie, pol dnia taka meska jednostka chce spedzic przed konsola grajac w glupie gry. O tak, to jest samiec alfa, smiesze to. Smieje sie ze wspolczensych facetow. Smieje !

No jasne, my b臋dziemy wszystko robi膰, a wy tylko le偶e膰 i seriale ogl膮da膰. Niedoczekanie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gosc

Mamusie wiedza najlepiej......Kto nie slucha mamusi to slucha psiej skory.....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Feministar
18 minut temu, Go艣膰 qwrt napisa艂:

No jasne, my b臋dziemy wszystko robi膰, a wy tylko le偶e膰 i seriale ogl膮da膰. Niedoczekanie.

Wszystko robic? Ha ! Czy przez wszystko masz na mysli picie browaru, granie na konsoli, darcie twarzy do mikrofonu, wychodzenie z kumplami na miasto. Czy to masz na mysli piszac wszystko? No chyba tak bo wam to sie nigdy nie chce niczego robic. Wraca do pracy zmeczona meska diwa i tylko oczekuje, tylko bierze. Kiedy ostatnio pranie nastawiles, rozwiesiles, wyprasowales, ugotowales, dzieckiem sie zajales, przy zadaniu domowym pomogles, dziecko wykapales, a jeszce po tym wszystkim zone zadowoliles calujac jej doline rozkoszy. No wlasnie...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 qwrt
16 minut temu, Go艣膰 Feministar napisa艂:

Wszystko robic? Ha ! Czy przez wszystko masz na mysli picie browaru, granie na konsoli, darcie twarzy do mikrofonu, wychodzenie z kumplami na miasto. Czy to masz na mysli piszac wszystko? No chyba tak bo wam to sie nigdy nie chce niczego robic. Wraca do pracy zmeczona meska diwa i tylko oczekuje, tylko bierze. Kiedy ostatnio pranie nastawiles, rozwiesiles, wyprasowales, ugotowales, dzieckiem sie zajales, przy zadaniu domowym pomogles, dziecko wykapales, a jeszce po tym wszystkim zone zadowoliles calujac jej doline rozkoszy. No wlasnie...

Nie mam 偶ony ani nawet dziewczyny, ale gdybym mia艂, tobym jej pomaga艂. No w艂a艣nie, s艂owo-klucz, POMAGA艁, nie robi艂 wszystko za ni膮. Dzielimy obowi膮zki po r贸wno. To wam si臋 nic nie chce. Wy ugotujcie, a my posprz膮tamy. Dzie膰mi zaopiekujemy si臋 wsp贸lnie.

A, piwa nie pij臋, z kumplami te偶 rzadko wychodz臋. I nikt ci nie broni gra膰 na konsoli, facet te偶 ma prawo odpocz膮膰 po pracy i mie膰 jak膮艣 rozrywk臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
2 godziny temu, Go艣膰 Samiec Alfa napisa艂:

Przewaznie brzydkie baby potrafia gotowac bo musza miec czym nadrabiac. Jak nie wyglada jak Natalie Portman albo Milyn Cyrus to musi czyms zachecic mezczyzne wiec ta twoja dziewczyna utorze musi byc niezla szprycha. Szprych sie nie zostawia, szprychy sie napina.

Cyrus jest brzydka.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Wwwwwoooo

Musisz by膰 dobrym cz艂owiekiem ch艂opakiem...聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc
15 godzin temu, Go艣膰 Jarek napisa艂:

Moja dziewczyna nic nie potrafi ugotowac i moja matka rece zalamuje, mowi ze powinienem sobie poszukac bardziej gospodarnej dziewczyny bo bede mial ciezko w zyciu. Problem w tym, ze lubie ja ale presja ze strony rodziny jest coraz wieksza. Czy powinienem jej dac kosza? Dzieki.

Jesli masz na tyle kasy zeby ja utrzymywac i jezdzic po restauracjach to moze byc. Mialam kiedys sasiadke, ktora palcem nie rusza w kuchni, ale maz ma kupe kasy, mieli piekny dom, auta, teraz siedza w Tajlandi, wczesniej Bali. Kolezanka tez nie potrafi, jest sama.聽

No i tez wizja gotowania dla dziecka.. Tej sasiadki dzieci jadly ze sloiczkow i w restauracjach...Co dla mnie jest 艣rednie, nie ma jak domowe posilki

A zreszta jakie to wygodne, ja jakos nie bylam super w kuchni, otworzylam laptopa postawilam na stol kuchenny i do dziela. Co to za sztuka w tych czasach.聽

Dodam, ze moj maz je obiady w restauracji obok swojej pracy. Ale w domu jest dopiero ok 18stej.

Z taka nie gotujaca nic, jest drogo.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×