Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Francuzi bardzo wredni ludzie i nie lubią nawet siebie samych

Polecane posty

Gość ???

To prawda, że Francuzi są brudasami i boją się spotkania z mydłem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 godzin temu, Gość ??? napisał:

To prawda, że Francuzi są brudasami i boją się spotkania z mydłem? 

Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnkksksksk

Nie sadze by byli brudasami. Tak jak w Polsce sa ludzie rozni. Osobiscie pracowalam z jedna laska ktora nie uzywala dezodorantu, ale ona nie byla Fracuzka. W Polsce neistety tez sie to czesto zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???

Aha, w takim razie to tylko stereotypy. Ciekawe skąd się wzięły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnwnwnw

Nie wiem skad sie wziely. Ale na pewno strasznie duzo pala papierosow , mimo ze sa drogie. Pala wszedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość ??? napisał:

Aha, w takim razie to tylko stereotypy. Ciekawe skąd się wzięły? 

Z Twojej głowy? Jak żyję to nigdy takiego "stereotypu" nie słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnwnwnw

Ja mieskzam we Francji i to nie stereotyp tylko prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość wnwnwnw napisał:

Ja mieskzam we Francji i to nie stereotyp tylko prawda.

Ja też mieszkam we Francji  i ani to stereotyp, ani tym bardziej prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Z Twojej głowy? Jak żyję to nigdy takiego "stereotypu" nie słyszałam.

Ciekawe ile zyjesz i gdzie...

Ja potwierdzam. Pety sa wszedzie; Jaraja fajki na przystankach, w knajpach na zewnatrz, gdzie sie tylko da.Ostatnio sie w...ilem , bo nie pale i jedzac obiad jakis kolo  mi dymil  prosto w twarz. Jeszcze byl zdziwiony o co chodzi. Policja ma to w dupie. Np w Polsce kiedy idziesz na goscie to raczej pali sie na balkonie, wychodzi na zewnatrz a moi znajomi francuscy to pala pijac winko czy drinki. Dla mnie to dziwne. Papierosy a drogie , to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Ja też mieszkam we Francji  i ani to stereotyp, ani tym bardziej prawda.

Chwalisz sie czy  sie zalisz? Gdzie meiszkasz i jak  dlugo ,ze tego nie widzisz?? Moze tylko z Polakami przebywasz??

Ja mieszkam 16 lat , wiem co pisze. nie znosze  takiego polactwa przemadrzalego. Tym bardziej , ze to nie obrazanie Francuzow, tylko spostrzezenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???
6 godzin temu, Gość gość napisał:

Z Twojej głowy? Jak żyję to nigdy takiego "stereotypu" nie słyszałam.

Uwierz mi, że moja głowa by czegoś takiego nie wymyśliła. Ponoć Belgowie w dowcipami przedstawiają Francuzów, jako brudasów. 

5 godzin temu, Gość wnwnwnw napisał:

Ja mieskzam we Francji i to nie stereotyp tylko prawda.

Może to zależy od regionu?

5 godzin temu, Gość hmmmm napisał:

Ciekawe ile zyjesz i gdzie...

Ja potwierdzam. Pety sa wszedzie; Jaraja fajki na przystankach, w knajpach na zewnatrz, gdzie sie tylko da.Ostatnio sie w...ilem , bo nie pale i jedzac obiad jakis kolo  mi dymil  prosto w twarz. Jeszcze byl zdziwiony o co chodzi. Policja ma to w dupie. Np w Polsce kiedy idziesz na goscie to raczej pali sie na balkonie, wychodzi na zewnatrz a moi znajomi francuscy to pala pijac winko czy drinki. Dla mnie to dziwne. Papierosy a drogie , to prawda

Aha, czyli się zgadza, bo smrodu papierosów tak szybko nie da się pozbyć, więc Francuzi sobie cichutko podśmierdują pod hasłem ,,Francja elegancja". Już rozumiem dlaczego tak wiele perfum pochodzi z Francji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angellla
12 godzin temu, Gość gość napisał:

Ja też mieszkam we Francji  i ani to stereotyp, ani tym bardziej prawda.

Tak, istnieje taki stereotyp. Wystarczy chociazby obejrzec film Francuski pocalunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid53
Dnia 19.08.2019 o 13:27, Gość beka z żabojadów napisał:

Nie, nie sugeruję się wpisami na kafeterii. Gdybym swoją wiedzę czerpała z kafeterii, to wiedziałabym o świecie tyle, co Ty, czyli niewiele.

Nie obchodziło mnie ile kolorowych żyje w innym kraju, dopóki nie przeprowadzali zamachów i nie terroryzowali Europejczyków. Skoro wg Ciebie jestem rasistką, to powiedz mi, dlaczego nie mam nic do Azjatów i często odwiedzam pobliską restaurację orientalną, którą prowadzi sympatyczny Wietnamczyk? Może dlatego, że Azjaci nie wybuchają w tłumie, nie przejeżdżają ludzi ciężarówką, nie atakują maczetą i nie dokonują przestępstw seksualnych. 

Jestem Polką i Europejką. Kocham Europę i Europejczyków - Francuzów też(chociaż w moich komentarzach tego nie widać) i nie mogę patrzeć, jak imigranci niszczą Europę, zabijają i terroryzują Europejczyków. Ten portal dokładnie to wszystko opisuje(źródła to miejscowe media, nie wymysły TVP) :

https://ndie.pl/

Skoro we Francji kolorowi byli od zawsze, to znaczy, że w średniowieczu również, więc dopytuję. 

Gdyby imigranci z Afryki i Maghrebu chociaż próbowali naśladować Jezusa, to nie byłabym im przeciwna. 

Pierdoły piszesz mega , kraje afrykańskie mają powiązania kulturowe i często ten sam język. Wyjazdy afrykanów do Francji wywodzi sie z czasow kolonialnych.

 

Tak samo jak ukraińcy do Polski jadą bo są to kraje bliskie kulturowo i językowo. 

A co do zamachow to sie nie dziwie afrykanom , przez lata francuzi spuszczali im w... , a teraz zdziwieni francuzi czemu tak sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×