Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Francuzi bardzo wredni ludzie i nie lubią nawet siebie samych

Polecane posty

Gość gość

Francuzi są bardzo wredni nie lubią nikogo: katolikow, ateistow, gejow, homofobów, muzułmanów, przeciwników muzułmanów, żydow, antysemitow, strasznie dziwny naród. Każdy się kłuci i przekonuje że jego jest najważniejsze, taka Polska na sterydach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figge
12 minut temu, Gość gość napisał:

Francuzi są bardzo wredni nie lubią nikogo: katolikow, ateistow, gejow, homofobów, muzułmanów, przeciwników muzułmanów, żydow, antysemitow, strasznie dziwny naród. Każdy się kłuci i przekonuje że jego jest najważniejsze, taka Polska na sterydach.

Czyli dokładnie tak jak Polacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Figge napisał:

Czyli dokładnie tak jak Polacy.

Tak, ale jeszcze Polacy czasami w ramach rodziny potrafią się wspierać niezależne od rasy wyznania czy oriantacji przynajmniej, tam każdy ma się w dupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mieszkam we Francji i jakoś nie mam takich doświadczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość Figge napisał:

Francuzi są bardzo wredni nie lubią nikogo: katolikow, ateistow, gejow, homofobów, muzułmanów, przeciwników muzułmanów, żydow, antysemitow, strasznie dziwny naród. Każdy się kłuci i przekonuje że jego jest najważniejsze, taka Polska na sterydach.

A ta wiedze to masz z internetu czy z TV ? 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh
4 godziny temu, Gość Gosc napisał:

A ta wiedze to masz z internetu czy z TV ? 😉 

Pewnie z TVP Info. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksjsdjb

Nikt nie lubi Francuzów. W Kanadzie też próbują się rządzić a są mniejszością i dosłownie żadna prowincja ich nie lubi. Najlepiej jakby wzieli swój powalony język i brak manier i polecieli na księżyc. Nikt nie będzie tęsknił 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elegafrancja

Francuzi nie lubią muzułmanów? to po co ich naściągali miliony do siebie? 

Pozatym francuzi masowo jadą na psychotropach, to tłumaczy troche ich dziwne zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edfffgg

Opinie kurcze ludzi którzy nigdy nie byli we Francji i nie znają żadnego Francuza. 

Francuzi to ludzie bardzo tolerancyjni, kulturalnie i mili. 

Ta opinia to tyczy się Polaków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jejejejj

Francuzi nie mieszkają tylko we Francji, geniuszu. Piszę z Kanady gdzie Francuzi są wredni, bez manier i są najbardziej nielubianą nacją. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jejejejj
56 minut temu, moon 28 napisał:

a co żabojady robią w Kanadzie?

A nie wiem, może zajmują całą prowincję której nazwa zaczyna się na "Q" a kończy na "ebec"? 😄 nie zapominaj, że oni też okradali inne państwa i chociaż mają reputację tchórzy to osiedlili się w Kanadzie i kilku innych częściach świata.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyggvh

Po pierwsze pisanie o Francuzach, że to zabojady jest śmieszne. To świadczy właśnie o prymitywizmie osoby piszacej. Większość Francuzów tego nie jada. 

Kierowcy polskich ciężarówek są mi dobrze znani. Pracuje w logistyce. Przepraszam   ale osoby, które nie znają języka francuskiego nawet na poziomie A 1 to chyba niewiele zrozumieją mentalność Francuza. Pracuj Pan w Polsce, tam takie nieuki z brzuchem jak balon po piwie świetnie się odnajdują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr Prozac
Dnia 10.08.2019 o 02:25, Gość elegafrancja napisał:

Pozatym francuzi masowo jadą na psychotropach, to tłumaczy troche ich dziwne zachowanie.

A dlaczego? Mają problemy psychiczne, czy już nie mogą wytrzymać muzułmanów w swoim kraju i muszą się znieczulać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstyd za Polaków
34 minuty temu, Gość Tyggvh napisał:

Po pierwsze pisanie o Francuzach, że to zabojady jest śmieszne. To świadczy właśnie o prymitywizmie osoby piszacej. Większość Francuzów tego nie jada. 

Kierowcy polskich ciężarówek są mi dobrze znani. Pracuje w logistyce. Przepraszam   ale osoby, które nie znają języka francuskiego nawet na poziomie A 1 to chyba niewiele zrozumieją mentalność Francuza. Pracuj Pan w Polsce, tam takie nieuki z brzuchem jak balon po piwie świetnie się odnajdują. 

Znałam kiedyś takiego kierowcę ciężarówek, który jeździł do Francji. Okropny dziad i na dodatek zostawił żonę dla jakieś polskiej lambadziary mieszkającej we Francji. Nie wiem czym ta lambadziara się zajmowała, ale podejrzewam, że obsługą tirowców po francusku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba masz racje :D
9 godzin temu, moon 28 napisał:

ja byłem bo pracuje jako kierowca ciężarówki i mam często rozładunki i załadunki u żaby takiego chamstwa jak tam nie ma nigdzie 

Noooo, jesli swoja wiedze o Francuzach opierasz na pracownikach firmy transportowej  to rzeczywiscie mozna powiedziec ze swietnie ich znasz :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Gość Jejejejj napisał:

A nie wiem, może zajmują całą prowincję której nazwa zaczyna się na "Q" a kończy na "ebec"? 😄 nie zapominaj, że oni też okradali inne państwa i chociaż mają reputację tchórzy to osiedlili się w Kanadzie i kilku innych częściach świata.  

No to są Kanadyjczycy a nie Francuzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Gość Tyggvh napisał:

Po pierwsze pisanie o Francuzach, że to zabojady jest śmieszne. To świadczy właśnie o prymitywizmie osoby piszacej. Większość Francuzów tego nie jada. 

Kierowcy polskich ciężarówek są mi dobrze znani. Pracuje w logistyce. Przepraszam   ale osoby, które nie znają języka francuskiego nawet na poziomie A 1 to chyba niewiele zrozumieją mentalność Francuza. Pracuj Pan w Polsce, tam takie nieuki z brzuchem jak balon po piwie świetnie się odnajdują. 

Pojeebalo cię myślisz że każdego języka mam się uczyć jak jadę do tego kraju?

Znam angielski i niemiecki i mi wystarczy

A jaką oni mają mentalność tchórzy i przygłupów? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość chyba masz racje 😄 napisał:

Noooo, jesli swoja wiedze o Francuzach opierasz na pracownikach firmy transportowej  to rzeczywiscie mozna powiedziec ze swietnie ich znasz 😄😄

Nie znam ich świetnie

Po prostu w porównaniu do ludzi  z innych krajów z którymi miałem kontakt Francuzi są najgorsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Gość Tyggvh napisał:

Po pierwsze pisanie o Francuzach, że to zabojady jest śmieszne. To świadczy właśnie o prymitywizmie osoby piszacej. Większość Francuzów tego nie jada. 

Kierowcy polskich ciężarówek są mi dobrze znani. Pracuje w logistyce. Przepraszam   ale osoby, które nie znają języka francuskiego nawet na poziomie A 1 to chyba niewiele zrozumieją mentalność Francuza. Pracuj Pan w Polsce, tam takie nieuki z brzuchem jak balon po piwie świetnie się odnajdują. 

CHCIAŁBYŚ MIEĆ TAKI BRZUCH JAK JA MAM FOTO W AWATARZE

A NIEUK TO JESTEŚ TY I TROCHE SZACUNKU DLA KIEROWCÓW CIĘŻARÓWEK BO BYŚTA Z GŁODU POZDYCHAŁY GDYBY NIE MY

CHAMSTWO JEEBANE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuffgga

No proszę. Już kultura polska wylala.

Wypada znać język kraju do którego się jedzie. 

Tchorze? Ktoś ci wmowil, że Francuzi to tchórze. Taki patriotyzm jak jest w Polsce i brak wiedzy to raczej żenada. 

Francja jest na wyższym lewelu jak Polska. Była, jest i będzie. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyggvh

Kierowco. Awatar to ty sobie wstawiaj. Już twój sposób wypowiedzi świadczy o twoim wyglądzie. 

Kierowcy ciężarówek we Francji są tak światowi, że się dogadać nie potrafią, nocuja na bezpłatnych parkingach no szkoda kasy na hotel i kupują zgrzewki taniego piwka prawda?? Europejczycy pełna para. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Tyggvh napisał:

Kierowco. Awatar to ty sobie wstawiaj. Już twój sposób wypowiedzi świadczy o twoim wyglądzie. 

Kierowcy ciężarówek we Francji są tak światowi, że się dogadać nie potrafią, nocuja na bezpłatnych parkingach no szkoda kasy na hotel i kupują zgrzewki taniego piwka prawda?? Europejczycy pełna para. 

To nie wina kierowców tylko jeeebanych polskich dziadów transportowych co płacą śmieszne pieniądze i nikogo nie stać na hotel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Kuffgga napisał:

No proszę. Już kultura polska wylala.

Wypada znać język kraju do którego się jedzie. 

Tchorze? Ktoś ci wmowil, że Francuzi to tchórze. Taki patriotyzm jak jest w Polsce i brak wiedzy to raczej żenada. 

Francja jest na wyższym lewelu jak Polska. Była, jest i będzie. 

 

MOŻE KIEDYŚ BYŁA ALE DZISIAJ TO PRAWIE AFRYKA A ZA KILKADZIESIĄT LAT TO BĘDZIE KRAJ TRZECIEGO ŚWIATA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, moon 28 napisał:

MOŻE KIEDYŚ BYŁA ALE DZISIAJ TO PRAWIE AFRYKA A ZA KILKADZIESIĄT LAT TO BĘDZIE KRAJ TRZECIEGO ŚWIATA 

A byłeś we Francji że twierdzisz, że to prawie Afryka? Bo akurat wyglądam przez okno i żadnej "Afryki" nie widzę. Ale pewnie Ty wiesz lepiej jak wygląda życie we Francji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 godzin temu, moon 28 napisał:

Nie znam ich świetnie

Po prostu w porównaniu do ludzi  z innych krajów z którymi miałem kontakt Francuzi są najgorsi

A z iloma Francuzami miałeś kontakt, że rościsz sobie prawo do oceniania mieszkańców prawie 70 milionowego kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geenia

Właśnie. Poproszę o konkretne przykłady autora tematu. Bo tak jak Polacy wszyscy nie są sami tak i Francuzi tym bardziej. 

Mieszkam w Bretanii i nie ma tu wielu kolorowych. A jeśli nawet to mi nie przeszkadzają. Bo w czym ja jestem lepsza?? A Francuzi  to jeden z niewielu wyrozumialych narodów. 

Mieszkam 9 lat to wiem co pisze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plllka

Ten post to wypisz wymaluj o Polakach. 

Polscy kierowcy ciężarówek we Francji to gatunek wyjątkowo oblesny

 Widzę ich na darmowych parkingach z piwkiem i samych spodenkach. Oczywiście standardowo łysy łeb i brzuch jak w 8 miesiącu ciąży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko pytam

Mam pytanie do tych, którzy dobrze znają Francuzów, a nie tylko z opowieści tych, którzy we Francji byli przejazdem. To prawda, że nie lubią mówić po angielsku do tego stopnia, że jeżeli ktoś zagada do nich po angielsku, to odpowiadają po francusku, mimo że znają angielski? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jijiji
21 godzin temu, moon 28 napisał:

No to są Kanadyjczycy a nie Francuzi

Większość z nich jako pierwszy język ma francuski, i po angielsku bardzo trudno z nimi się porozumieć. Obywatelstwo Kanadyjskie może i mają, ale są Francuzami (co sami podkreślają i spróbuj powiedzieć, że jest inaczej). Uparci i nieprzyjemni. Garstka ludzi którzy wymusili od rządu żeby ich język był także urzędowym. Niepotrzebnie. Nikt nie lubi syplenić i brzmieć jakby się krztusił (tak brzmi język francuski). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyggvh

To nieprawda z tym angielskim.. Większość po prostu nie uczy się w szkole tego języka. Jedynie na poziomie podstawowym. Tam dodatkowy język to hiszpański. W Polsce np język francuski też jest nalo popularny. 

Jednak jeśli turysta nie zna francuskiego to można się dogadać po angielsku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×