Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Francuzi bardzo wredni ludzie i nie lubią nawet siebie samych

Polecane posty

Gość beka z żabojadów
34 minuty temu, Gość wnwnwnw napisał:

Biedny gosciu beko od zabojadow- nie znasz  milosci francuskiej, Wspolczuje!

a glupoty rowniez

Nie współczuj mi, że nie próbowałam tego bezeceństwa.

25 minut temu, Gość do pajaca zabiego napisał:

Nie byles ...u we Francji skoro ja do Afryki porownujesz, jestes tak zalosny jak wszystkie twoje wypociny

Nie trzeba być we Francji, by wiedzieć, że Afrykańczycy przejęli ten kraj. Wystarczy spojrzeć na jakąkolwiek reprezentację, by przekonać się, że naprawdę jest to drużyna Trójkolorowych - czarnych, beżowych i białych, których co kolejny mundial ejst coraz mniej.

27 minut temu, Gość do pajaca zabiego napisał:

W swoim składzie sery pleśniowe zawierają witaminy - witaminę A, witaminy z grupy B (witamina B1, B2, B3, B6 i B12), witamina D, E i K.  Wszystkie z nich są również bogate w minerały - fosfor, magnez, potas, sód i wapń, czyli najważniejsze elektrolity naszego organizmu, odpowiadające za prawidłowy przebieg większości procesów w naszym organizmie, między innymi za prawidłową pracę mięśnia sercowego.

Sery pleśniowe zawierają również tyrozynę - ciekawy i szalenie pożądany przez organizm aminokwas. Tyrozyna poprawia nasze samopoczucie wprowadzając organizm w dobry stan! Zwiększa naszą wytrzymałość oraz niweluje stres i zmęczenie.

Zabie udka zawierają dużo witaminy B2. Odpowiednie ilość witaminy B2 w organizmie nie tylko wpływa na prawidłową przemianę metaboliczną, ale także pozwala dobrze rozdysponować energię.Wyśmienite źródło białka, zawierają więcej żelaza i ryboflawiny niż filety z ryb

Te wartości odżywcze, o których piszesz można znaleźć w innych produktach. Szkoda, że nie wspominasz, że jedzenie serów pleśniowych może zakończyć się zatruciem listerią, która jest wyjątkowa niebezpieczna dla ciężarnych kobiet. Nie słyszałam natomiast, by lekarze radzili ciężarnym unikać ogórka kiszonego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beka z żabojadów

Macie tutaj Francję, która nie ma nic wspólnego z Afryką:

https://www.o2.pl/artykul/paryz-nie-zyje-kelner-byl-zbyt-wolny-6414788124452481a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pajaca zabiego

Ciekawi mnie jaki cel  ktos tu ma najezdzajac na Francje? Cos ci to daje?
Reprezentacja pilki noznej to nie jest odzwierciedlenie kraju. Kolorowi byli ta zawsze, ale by to zrozumiec trzeba znac historie.

Ale tu to bedzie ciezko co?

Nie wszyscy sa w ciazy przyglupie! Ja urodzilam dwojke dzieci i jadlam sery , ja i moje dzieci mamy sie dobrze

zreszta kto ci sery plesniowe kaze jesc? Popij ogora tanim piwkiem niemoto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papapap

Pis im nagaduje na Francje i Niemcow, bo to kraje ktore sa potega w Europie. A pis nie lubi silniejszych i lepiej zorganizowanych.

Wmowil tym ...com, ze Francja to Afryka, a ze to ludzie, ktorzy nie sprawdza tego bo ich na to nie stac to we wszystko uwierza.


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u,s,s,s,

Cuisse de grenouille bien persillée et de bonne qualités. Propriétaire dû lieux à l'écoute et très agréable. Ça vas le détour :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beka z żabojadów
9 minut temu, Gość do pajaca zabiego napisał:

Ciekawi mnie jaki cel  ktos tu ma najezdzajac na Francje? Cos ci to daje?
Reprezentacja pilki noznej to nie jest odzwierciedlenie kraju. Kolorowi byli ta zawsze, ale by to zrozumiec trzeba znac historie.

Kolorowi byli we Francji zawsze? W średniowieczu również? 

10 minut temu, Gość do pajaca zabiego napisał:

Nie wszyscy sa w ciazy przyglupie! Ja urodzilam dwojke dzieci i jadlam sery , ja i moje dzieci mamy sie dobrze

Po pierwsze: ryzyko zatrucia dotyczy WSZYSTKICH, po drugie: pisałam o serach pleśniowych, nie o wszystkich serach.

9 minut temu, Gość papapap napisał:

Pis im nagaduje na Francje i Niemcow, bo to kraje ktore sa potega w Europie. A pis nie lubi silniejszych i lepiej zorganizowanych.
 

Biedny człowieczku, może Ty nie masz własnego zdania, ale ja nie słucham polityków. Trzeba oderwać się od kafeterii i TVN-u, by wiedzieć, co się dzieje w Europie po przyjeździe ,,uchodźców''. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pajaca zabiego

Kocham jeść żabie udka, szczególnie podczas kolacji z Francuzem, po której kochamy się po francusku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha
Dnia 16.08.2019 o 11:07, Gość gość napisał:

Francuzką drugą połówkę również?

O dziwo nie, mąż jest od nich skrajnie różny, ludzie aż się dziwią że to ich dziecko. 😛 

Dnia 16.08.2019 o 13:27, Gość 😄 napisał:

Hahaha, to chyba nieźle można się uśmiać na obiadku u francuskich teściów 😄 A tak poza problemami psychicznymi to są w porządku i da się z nimi wytrzymać? 

Raczej jak na stypie jest 😄 
Znaczy nie powiedziałabym że mają aż problemy psychiczne - ale teściowa ma na 100% emocjonalne, jest okropną toksyczką, zawistnicą, a ja jestem tylko biedną Polką która omotała jej synusia i aż jej gul skacze w gardle jak mnie widzi  (mimo, że nigdy nic niemiłego nie zrobiłam/powiedziałam), teść zaś jest pod jej pantoflem i jest mega zahukany, sprawia wrażenie miłego ale teściowa jest zazdrosna o to że z nim rozmawiam (naprawdę! baba pięćdziesiąt parę lat, dramat..) więc tak naprawdę w sumie niewiele o nim wiem.
 

Dnia 17.08.2019 o 08:04, Gość gość napisał:

Pewnie tak samo jak na obiadku u polskich. Moja francuska teściowa jest absolutnie cudowna. Dogaduje się z nią lepiej niż z własną mamą (niestety).

To zazdroszczę więzi! jak widać u mnie teściowie nieudani - za to dziadkowie męża (szczególnie babunia) mnie uwielbiają i traktują jak wnusię. Może to dlatego, że również pochodzą ze wsi i łatwiej nam się rozmawia o tych wszystkich " sezonowych" sprawach niż z ich wnukiem - mieszczuchem 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha
6 godzin temu, Gość wnwnwnw napisał:

Nie jedza zabich udek tak czesto tluku jak myslisz, poza tym ja jako Polka jadlam i sa dobre

Dla mnie nie są dobre, ale i tak lepsze niż małże których po prostu nienawidzę, zawsze wyjadam tylko frytki 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beka

Ale sie baby podniecacie ciapakami japier... Tylko polscy mezczyzni!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kskskskks

Goscoi beko- widac jak sie nie sugerujesz wpisami z kafeterii i polska tcv; Ciekawe  co przecietnegocz czlowieka obchodzi ilu kolorowych zyje w innym kraju; Napisz wprot niemoto ze jestes rassita i boisz sie obcych w Polsce. pragne cie uspokoic, do tej biedy nie wpadna kolorowi bo maja chyba glowe na karku. Od waszego ...enia juz glowa boli. Twoj styl wypowiedzi tez jest meczacy.
Ale amsz dylemat pustaku czy w sredniowieczu byli tam kolorowi? Straszny  dylemat. A czy ty wiesz katoliczko,  ze Jezus byl Zydem i  bialy nie byl? I dalej mozesz go czczic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość if,f,,f
10 godzin temu, Gość haha napisał:

Dla mnie nie są dobre, ale i tak lepsze niż małże których po prostu nienawidzę, zawsze wyjadam tylko frytki 🙂 

Tez nie lubie malzy. Kiedys lubilam, teraz gust mi sie zmienil. Jednak malze bardziej popularne sa w Belgii.
Kuchnia francuska jest przepyszna i nikt mi nie wmowi, ze nie. Mieszkalem tam i zawsze bede  dobrze mowic o Francuzach i ich kuchni

Przede wszystkim celebracja posilkow i mila atmosfera przy stole byly extra.
Duzo podrozuje i jesli chodzi o dziwne jedzenie to chociazby w Islandii jest cos straszne niedobrego-Hákarl, fermentowane mieso z rekina .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha
8 minut temu, Gość if,f,,f napisał:

Tez nie lubie malzy. Kiedys lubilam, teraz gust mi sie zmienil. Jednak malze bardziej popularne sa w Belgii.
Kuchnia francuska jest przepyszna i nikt mi nie wmowi, ze nie. Mieszkalem tam i zawsze bede  dobrze mowic o Francuzach i ich kuchni

Przede wszystkim celebracja posilkow i mila atmosfera przy stole byly extra.
Duzo podrozuje i jesli chodzi o dziwne jedzenie to chociazby w Islandii jest cos straszne niedobrego-Hákarl, fermentowane mieso z rekina .

A kiedyś marzyła mi się Belgia... No cóż, kuchnia francuska nie jest zła, jeśli tak jak mówisz ktoś lubi "celebrować" jedzenie. Ja jestem niejadkiem z małym żołądkiem i pod tym względem męczy mnie siedzenie i biesiadowanie (czuję się jak pięcioletnia dziewczynka z "no jedz obiadek" 🙂 ). Ale same dania pychotka. Coś innego niż rosołek i schabowy 🙂 (Gdyby nie miliony przystawek i deserków, tylko jak w trybie polskim zupa i drugie danie...)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alej

Ludzie z tego forum ktorzy ktorzy sa we francji -gdzie mieszkacie, jaki region, miasto, dlaczego (rodzina itd) i czy wam sie tam podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w;;x;x;x;

Ja mieszkam z mezem i dziecmi  na poludniu. Mieszkam 7 lat, bardzo mi sie podoba.

To co niekotrzy tu wypisuja o Francuzach to bzdury. Jestem bardzo zadowolona z mojej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paliiina

Ja mieszkam 12 lat. Pierwsze 4 lata mieszkalam 40 km od Marsylii. Bardzo mi sie tam podobalo . Kolorowi w niczym mi nie przeszkadzali;mieszkalam w dobrej dzielnicy. Przyjechalam jako opiekunka do dziecka, skonczylam studia, poznalam meza.

Pozniej wyprowadzilam sie do Nantes. Jest tez super, ale tesknie za sloncem czesto, bo jestem cieplolubna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beka z żabojadów
5 godzin temu, Gość kskskskks napisał:

Goscoi beko- widac jak sie nie sugerujesz wpisami z kafeterii i polska tcv; 

Nie, nie sugeruję się wpisami na kafeterii. Gdybym swoją wiedzę czerpała z kafeterii, to wiedziałabym o świecie tyle, co Ty, czyli niewiele.

5 godzin temu, Gość kskskskks napisał:

Ciekawe  co przecietnegocz czlowieka obchodzi ilu kolorowych zyje w innym kraju; Napisz wprot niemoto ze jestes rassita i boisz sie obcych w Polsce. pragne cie uspokoic, do tej biedy nie wpadna kolorowi bo maja chyba glowe na karku. Od waszego ...enia juz glowa boli. Twoj styl wypowiedzi tez jest meczacy.

Nie obchodziło mnie ile kolorowych żyje w innym kraju, dopóki nie przeprowadzali zamachów i nie terroryzowali Europejczyków. Skoro wg Ciebie jestem rasistką, to powiedz mi, dlaczego nie mam nic do Azjatów i często odwiedzam pobliską restaurację orientalną, którą prowadzi sympatyczny Wietnamczyk? Może dlatego, że Azjaci nie wybuchają w tłumie, nie przejeżdżają ludzi ciężarówką, nie atakują maczetą i nie dokonują przestępstw seksualnych. 

Jestem Polką i Europejką. Kocham Europę i Europejczyków - Francuzów też(chociaż w moich komentarzach tego nie widać) i nie mogę patrzeć, jak imigranci niszczą Europę, zabijają i terroryzują Europejczyków. Ten portal dokładnie to wszystko opisuje(źródła to miejscowe media, nie wymysły TVP) :

https://ndie.pl/

5 godzin temu, Gość kskskskks napisał:

Ale amsz dylemat pustaku czy w sredniowieczu byli tam kolorowi? Straszny  dylemat. 

Skoro we Francji kolorowi byli od zawsze, to znaczy, że w średniowieczu również, więc dopytuję. 

5 godzin temu, Gość kskskskks napisał:

A czy ty wiesz katoliczko,  ze Jezus byl Zydem i  bialy nie byl? I dalej mozesz go czczic?

Gdyby imigranci z Afryki i Maghrebu chociaż próbowali naśladować Jezusa, to nie byłabym im przeciwna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezspadajbeko

Ah, jak to fajnie nadeta pannico wypisywac trele morele na kafe co?
Wszyscy Arabi sie nie wysadzaja, tu chodzi o chore przekonania, a Francja z nimi nie ma nic wspolnego

a ja do arabskiej kanjpy i tak ide bo restaurator to nie islamista i nie nudz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkakaka

Ja mieszkam w Nicei gdzie byl zamach terrorystyczny. Jednak nie moge sie krzywo patrzec na wszystkich Arabow czy muzulmanow, bo ci co robia zamachy to nie sa zdrowi ludzie; W kazdy kraju pelno ...ow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beka z żabojadów
2 godziny temu, Gość wezspadajbeko napisał:

Ah, jak to fajnie nadeta pannico wypisywac trele morele na kafe co?
Wszyscy Arabi sie nie wysadzaja, tu chodzi o chore przekonania, a Francja z nimi nie ma nic wspolnego

Wszyscy Arabowie nie wysadzają, ale wszyscy, którzy wysadzają są Arabami. Francuzi nie mają nic wspólnego z Arabami i nie pisałam, że jest inaczej. Pisząc, że Francja jest krajem afrykańskim miałam na myśli afrofrancuzów. 

2 godziny temu, Gość olkakaka napisał:

Ja mieszkam w Nicei gdzie byl zamach terrorystyczny. Jednak nie moge sie krzywo patrzec na wszystkich Arabow czy muzulmanow, bo ci co robia zamachy to nie sa zdrowi ludzie; W kazdy kraju pelno ...ow.

A co powiesz o muzułmańskich uczniach, którzy wiwatowali po ataku terrorystycznym w Brukseli? Wiem, że to nie Francja, ale ten przykład pokazuje, jacy są ,,zdrowi'' muzułmanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NQKZ

W Polsce nie jest lepiej. Spojrz na kiboli narodowcow. To przy poklasku rzadu sie dzieje. BRAVO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 godzin temu, Gość olkakaka napisał:

Ja mieszkam w Nicei gdzie byl zamach terrorystyczny. Jednak nie moge sie krzywo patrzec na wszystkich Arabow czy muzulmanow, bo ci co robia zamachy to nie sa zdrowi ludzie; W kazdy kraju pelno ...ow.

Dokładnie. Ja też mieszkam w mieście, w którym był zamach ale uprzedzeń do wszystkich muzułmanów nie mam. Knajpkę obok mnie prowadzi przemiły muzułmanin (wielki fan francuskiego futbolu),  paczki pod drzwi również przynosi mi sympatyczny muzułmanin - jak mogłabym wrzucić ich wszystkich do jednego wora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha

Ja mieszkam od 6 lat -od czterech lat w Marsylii, gdzie jest mi za gorąco szczerze mówiąc (taki ze mnie "delikatny" typ) no i nie lubię wielkich miast. Wcześniej mieszkaliśmy w średniej wielkości mieście i tam było idealnie 🙂 Ogólnie nie mam żadnych problemów z tymi, których gość Beka nazywa w tym wątku "ciapakami"... Nigdy nikt mnie nie atakował ani nie robił żadnych krzywych jazd z powodu mojego akcentu, poglądów czy pochodzenia. Nie wiem, czy szanowna Beka zdaje sobie z tego sprawę, ale w niektórych miejscach bycie tym "cudownym" Polakiem też jest wyśmiewane. 😜 Ludzie są raczej mili i uczynni (ale wiadomo, jak w Polsce - jeśli Ty jesteś dla nich niemiły to oni raczej nie będą mili dla Ciebie). 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteście naiwni

Nie macie racji - to nie jest tak, że wszyscy muzułmanie i czarnoskórzy są terrorystami, ale tu chodzi o tych, którzy do Francji przyjechali dawno, lub się tam urodzili. Natomiast ci ,,uchodźcy'', którzy napłynęli do Europy w 2015 są niebezpieczni. Może kilka procent zachowuje się tak, jak należy, pozostali to bandyci, którzy nie integrują się i nie tolerują europejskich wartości. Problem nie dotyczy tylko Francji. O wyczynach nowych imigrantów w Europie można napisać pracę magisterską:

-gwałty i molestowanie seksualne w Niemczech są na porządku dziennym. Sprawcami nie są rdzenni Niemcy

-w Szwecji ,,uchodźcy'' zamordowali pracownice, które litowały się nad ,,biednymi uchodźcami''

-we Belgii, jak już ktoś wspomniał, muzułmańscy uczniowie świętowali po zamachu terrorystycznym.

-we Francji grupy ,,uchodźców'' atakują ciężarówki

-również we Francji czarnoskóry raper Nick Conrad w swoich piosenkach nawoływał do zabijania białych dzieci, a tytuł piosenki brzmiał ,,Pendez Les Blancs(Powiesić Białych)''

Jeżeli chcecie, to opiszę Wam wiele innych ,,incydentów'' w samej Francji, bo jestem w temacie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OglupieliDoReszty81
15 minut temu, Gość jesteście naiwni napisał:

Nie macie racji - to nie jest tak, że wszyscy muzułmanie i czarnoskórzy są terrorystami, ale tu chodzi o tych, którzy do Francji przyjechali dawno, lub się tam urodzili. Natomiast ci ,,uchodźcy'', którzy napłynęli do Europy w 2015 są niebezpieczni. Może kilka procent zachowuje się tak, jak należy, pozostali to bandyci, którzy nie integrują się i nie tolerują europejskich wartości. Problem nie dotyczy tylko Francji. O wyczynach nowych imigrantów w Europie można napisać pracę magisterską:

-gwałty i molestowanie seksualne w Niemczech są na porządku dziennym. Sprawcami nie są rdzenni Niemcy

-w Szwecji ,,uchodźcy'' zamordowali pracownice, które litowały się nad ,,biednymi uchodźcami''

-we Belgii, jak już ktoś wspomniał, muzułmańscy uczniowie świętowali po zamachu terrorystycznym.

-we Francji grupy ,,uchodźców'' atakują ciężarówki

-również we Francji czarnoskóry raper Nick Conrad w swoich piosenkach nawoływał do zabijania białych dzieci, a tytuł piosenki brzmiał ,,Pendez Les Blancs(Powiesić Białych)''

Jeżeli chcecie, to opiszę Wam wiele innych ,,incydentów'' w samej Francji, bo jestem w temacie. 

Jak zawsze zycie pokaze co i jak.No nie.Pisac glupoty w sieci jest latwo a zycie pokaze kto gdzie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angellla

Nie chce mis ie czytac roznych historii, nagadywania na Francje itp. Mieszkam tu, pracuje i mam w dupie te polskie zlosliwosci. Polacy tacy swietni?? A czy wy wiecie , ze we Francji wiece niz polowa kloszardo- czyli bezdomnych- to Polacy? I co Francuzi maja mowic o Polakach? Cod o Arabow to Polacy tez nie maja pojecia. Przeciez dla Polakow babka w chuscie , czyli muzulmanka to osoba , ktora siedzi np w domu. We Francji te kobiety tez pracuja. Ale przeciez skad wy mozecie to wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara
3 minuty temu, Gość angellla napisał:

Nie chce mis ie czytac roznych historii, nagadywania na Francje itp. Mieszkam tu, pracuje i mam w dupie te polskie zlosliwosci. Polacy tacy swietni?? A czy wy wiecie , ze we Francji wiece niz polowa kloszardo- czyli bezdomnych- to Polacy? I co Francuzi maja mowic o Polakach? Cod o Arabow to Polacy tez nie maja pojecia. Przeciez dla Polakow babka w chuscie , czyli muzulmanka to osoba , ktora siedzi np w domu. We Francji te kobiety tez pracuja. Ale przeciez skad wy mozecie to wiedziec?

Większość Polaków nie wie, że muzułmanin a Hindus to coś zupełnie innego ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteście naiwni

Proszę bardzo, oto lista ataków terrorystycznych przeprowadzonych przez muzułmanów:

https://en.wikipedia.org/wiki/Islamic_terrorism_in_Europe#2016

Jak widać w latach 2000-2013 przeprowadzono mniej ataków, niż w całym 2016, czy 2017 roku. 

Tak naprawdę nie wiecie kim tak naprawdę są muzułmanie, których uważacie za sympatycznych i dobrych. Islam to nie tylko religia, ale również ideologia. Muzułmanie są gotowi zamordować bliską osobę, gdy ta ,,splamiła'' honor rodziny, nawet, gdy mieszkają w Europie, więc tym bardziej nie będzie dla nich problemem zamordowanie europejskiego sąsiada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaiwnyFrajer81
9 godzin temu, Gość jesteście naiwni napisał:

Proszę bardzo, oto lista ataków terrorystycznych przeprowadzonych przez muzułmanów:

https://en.wikipedia.org/wiki/Islamic_terrorism_in_Europe#2016

Jak widać w latach 2000-2013 przeprowadzono mniej ataków, niż w całym 2016, czy 2017 roku. 

Tak naprawdę nie wiecie kim tak naprawdę są muzułmanie, których uważacie za sympatycznych i dobrych. Islam to nie tylko religia, ale również ideologia. Muzułmanie są gotowi zamordować bliską osobę, gdy ta ,,splamiła'' honor rodziny, nawet, gdy mieszkają w Europie, więc tym bardziej nie będzie dla nich problemem zamordowanie europejskiego sąsiada. 

A ja ci powtarzam ze ty i Twoja Skarbowka jestescie naiwni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 13.08.2019 o 08:40, Gość Tyggvh napisał:

To nieprawda z tym angielskim.. Większość po prostu nie uczy się w szkole tego języka. Jedynie na poziomie podstawowym. Tam dodatkowy język to hiszpański. W Polsce np język francuski też jest nalo popularny. 

Jednak jeśli turysta nie zna francuskiego to można się dogadać po angielsku. 

Nie uogólniajmy, we Francji są różne języki do wyboru. Tak samo jak w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×