Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Gosc

Ola lastdream - co myślicie?

Polecane posty

Gość Gosc

Co myślicie o najnowszym filmie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie oglądam, ale kiedyś na nią trafiłam i jest tak męcząco flegmatyczna ze nie dałam rady więcej tego włączyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wie ktoś co jej były mówił na wspomnianym przez nia live? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo miła grzeczna

Bardzo miła grzeczna swojska szczera dziewczyna. Dojrzała i mądra. Jak najbardziej LAJK

 

Natomiast narzekanie że nie zrobiła szoł z tematu który ją przez 2 LATA bolał jest tak żenujące, że dostajesz karnego qt-ass-a

 

Odwalcie się i zajmijcie sowim życiem, żebyście były takie madre i dojrzałe jak ONA

[nie śledzę jej kanału, kilka filmów kiedyś widziałam, bo jest z moich okolic]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A czy ktokolwiek napisał na nią coś złego? Nie wiem czemu się rzucasz, bo nikt nie narzeka ani na nią, ani na jej nowy film. Wystarczyłaby pierwsza twoja wypowiedź, bo kolejnymi się ośmieszasz. 

A mnie bardzo się ta dziewczyna podoba. Dojrzała, mądrze mówi. Trochę dziwne że wraca do tego tematu po takim czasie, ale jak sama powiedziała potrzebuje tego i ludzie męczą ją pytaniami, więc ok. Jedynie z z sekcji beauty makijaże do mnie nie trafiają. Takie same ciągle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeee

bo co za wartość w jej filmach? gada co lubi, jaka jest, co kupiła i jak się maluje. strasznie to denne. niczego nie wnosi. to jest gufno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wie ktoś co jej były mówił na tym live na ig ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona to zawsze się totalnie uzależnia od faceta. Najpierw w wieku 14/15 lat angażowała się w związek jak dorosła osoba, potem był kolejny ten Mikołaj to wisiała mu na szyi i rozstanie. Po rozstaniu nagle dzień w dzień z przyjaciółką i gadanie jak to super być singielką, że ona nikogo teraz nie chce i chwaliła ciągle te przyjaciółki. Wytrzymała może dwa miesiące i jest kolejny facet i znów tych przyjaciółek już nie widać tylko dzień w dzień każda chwila z facetem. Na miejscu tych przyjaciółek to bym podziękowała takiej lasce co ma czas tylko w przerwie miedzy związkami. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też ją obserwuje i mam podobne zdanie. Ma 24 lata i już 3 powazne, długie związki za sobą i tak myślę czy ona trafia na dupków czy to z nią jest coś nie tak. Dziwne to jak przy tym pierwszym związku była taka euforia, taka ogromna miłość a kilka dni po rozstaniu napisał do niej ten drugi chłopak i od razu się z nim spotkała i związała. Nagrywali takie cringowe vlogi z jakiegoś hotelu gdzie on mówił "tak widzowie Ola pije alkohol i uprawia seks tak jak się domyślacie" z tym drugim takie poważne plany były i też podobnie jak z poprzednim rozstanie z dnia na dzień i po chwili kolejna ogromna miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×