Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jaylah

Dlaczego ludzi tak szokuje mój wygląd i poglądy

Polecane posty

Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jezu, co za durne farmazony. Pewnie z jakiejś wsi popegeerowskiej pochodzisz. Bo dziś młodzi to wręcz się śmieją z katolików. A pedałów nienawidza tylko jakieś dresy. Wyjdż moze do miasta i poprzebywaj wśród udzi poniżej 50 lat....

Smieją sie z katolikow,a kazdy slub bierze, dziecie chrzci,bo babci sie przykro zrobi,a mama wydziedziczy.Lublin sie klania. Moze zadna metropolia ale kwas na ulicy straszny.Studenci mają wywalone, mieszkancy ...sorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Takie jak autorka  są jak te stare babcie "bo to zagraniczne to dobreee" .Nawet jak w innym.kraju jest coś do d... to to ona tak będzie się tym podniecać.   

Przyjmowanie uchodźców?  PO CO kto ich będzie utrzymywał?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Dla mnie robienie sobie kilku duzych,kolorowych tatuazy,czy precing to forma samookaleczenia 🙂

Wyzywajacy wyglad to demonstracja problemow z psychika,osobowoscia..

Mozna ttrzymac ogolnie przyjety dress code i miec skrajne poglady,naprawde nie trzeba manifestowac tego wygladem. 

Dla mnie tacy ludzie sa niewiarygodni, sa na pokaz, wlasnie zeby ich zauwazyc i.. oceniac 😉

I nie , nie pochodze z zapadlej wsi tylko z Trojmiasta, a od 20 lat mieszkam za granica.

Niewielu jest ludzi, ktorzy jesli maja tatuaz to on jest  zrobiony pieknie, ze smakiem, jak male dzielo sztuki.

Do tego precing, jakies tunele, dziwaczne fryzury,ktore wcale nie dodaja im wdzieku..

Zazwyczaj wygladaja jak choinka 😛 

Ale.. kazdy ma prawo wyboru 🙂

Tylko obludne jest to zdziwienie- czemu ludzie sie gapia ?!

Chyba lepiej blyszczec intelektem,prawda ?

To cos podobnego do sytuacji w szkolach z mundurkami- wszyscy wygladaja tam jednakowo, chcesz sie wyroznic wyroznij sie wiedza, osobowoscia, intelektem, nie kolorowymi wlosami 🙂

wg mnie wiekszy problem z psychiką mają ludzie ktorzy boja sie wyrazić swoje ja. Stłumiona indywidualnosc,kreatywnosc przez rodzicow, kosciol, szkole, gdzi enawet słoneczko nie moze byc rozowe, bo pani takiego nie widziala :D wlasnie to by było najlpiej.Korea na ulicy i wszyscy jednakowi! jednakowe ciuchy,fryzury,tasma i placa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak ktoś jest głupi i brzydki to musi na siłę zwrócić na siebie uwagę.  Nie ma urody, klasy to zostają kołorowe włosy.,tatuaże i inne ...y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Jak ktoś jest głupi i brzydki to musi na siłę zwrócić na siebie uwagę.  Nie ma urody, klasy to zostają kołorowe włosy.,tatuaże i inne ...y

dobrze ze ty jestes ladna i mądra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttaarraa
41 minut temu, Gość Gosc napisał:

Taaak bo każda która ma 10 kolorów na łbie i tatuaże jest super mądra hehe.  Pracuje w dużej  firamię i tutaj żadna osoba na wysokim stanowisku  nie ma kolorach włosów i tatuaży.  

Ja pracuję - poza Polską -  praca umysłowa w firmie która zatrudnia 600 pracowników i teraz tak: wśród 10 najważniejszych ludzi w firmie dwie to lesbijki, jest też kolorowa osoba, i też osoba z zielonymi włosami  i caluśka w tatuażach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

dobrze ze ty jestes ladna i mądra

Tak żebyś wiedziała  jestem  ładna i mądra :)  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

wg mnie wiekszy problem z psychiką mają ludzie ktorzy boja sie wyrazić swoje ja. Stłumiona indywidualnosc,kreatywnosc przez rodzicow, kosciol, szkole, gdzi enawet słoneczko nie moze byc rozowe, bo pani takiego nie widziala 😄 wlasnie to by było najlpiej.Korea na ulicy i wszyscy jednakowi! jednakowe ciuchy,fryzury,tasma i placa!

Ale swoje ja mozna wyrazac w roznych formach,nie tylko poprzez wyglad 🙂

Mnie bardziej podoba sie wyrazanie swojego ja poprzez swoja prace, tworczosc  czy dzialanie ,niz ekstrawagancki wyglad 🙂

Naprawde trzeb miec np. wypisane na czole " jestem vege ", czy wystarczy postepowac zgodnie z przekonaniami ?

Wystarczy,ale..  lubimy blyszczec 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

mi sie podobają takie kolorowe ptaki :) az milo popatrzec.Mam znajomą ktora chyba ma kazdy centymetr ciała wytatuowany i podziwiam ją za odwage,bo ja sie nie moge zdecydowac na jeden :D wlosy kolorowe tez mi sie podobają.MARZE o srebrnych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttaarraa
32 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Autorko ale w czym problem?możesz sobie przyganać kilku uchodźców. W Niemczech jest ich bardzo dużo..Mozesz ich utrzymywać z swojej kasy  Kto ci zabrania? 

Jak Polacy byli uchodźcami, to im pomagano na świecie !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

 

 

1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Ale swoje ja mozna wyrazac w roznych formach,nie tylko poprzez wyglad 🙂

Mnie bardziej podoba sie wyrazanie swojego ja poprzez swoja prace, tworczosc  czy dzialanie ,niz ekstrawagancki wyglad 🙂

Naprawde trzeb miec np. wypisane na czole " jestem vege ", czy wystarczy postepowac zgodnie z przekonaniami ?

Wystarczy,ale..  lubimy blyszczec 😉

ale dlaczego dokladnie sie upierasz by wygladać jak kolejna Kasia na ulicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość ttaarraa napisał:

Jak Polacy byli uchodźcami, to im pomagano na świecie !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Oczywiscie, tylko to byli uchodzcy wojenni,nie ekonomiczni 🙂

W wiekszosci kobiety i dzieci, a mezczyzni szli do wojska walczyc za swoj kraj.

Widzisz roznice ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja w ogole nie rozumiem co komu do tego jak ktos wyglada, czy jakie ma poglądy? :D to nie wasza sprawa! zajmijcie sie sobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttaarraa
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Oczywiscie, tylko to byli uchodzcy wojenni,nie ekonomiczni 🙂

W wiekszosci kobiety i dzieci, a mezczyzni szli do wojska walczyc za swoj kraj.

Widzisz roznice ?

a z Syrii to ku/rrrwa jacy uchodźcy,  ...ko! ??!!

oglądasz czasem inne kanały niż trwam i tvPiS ??!!

czytasz zagraniczną dobrą prasę??!!  aaa, czekaj, nie - ty po angielsku ni w ząb nic. może I love you i money umiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Gosc taarrra   to przygarnij  kilku...w czym problem ? Możesz sobie utrzymywać uchodźców.  Tak jak pisałam w Niemczech Jest ich tysiące.  Nie pracują, zachowują się jak zwierzęta, robią syf. Weź sobie kilku  i utrzymuj z swojej kasy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Gosc taarrra   to przygarnij  kilku...w czym problem ? Możesz sobie utrzymywać uchodźców.  Tak jak pisałam w Niemczech Jest ich tysiące.  Nie pracują, zachowują się jak zwierzęta, robią syf. Weź sobie kilku  i utrzymuj z swojej kasy.

 

Tu gdzie ja mieszkam też są i jakoś zachowują sie normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 minut temu, Gość gosc napisał:

 

ale dlaczego dokladnie sie upierasz by wygladać jak kolejna Kasia na ulicy?

Kolejna Kasia ? Raczej nie 😉

Nie mieszcze sie w 36,nie jestem blondi , nie mam akryli, doczepow, sztucznych rzes czy makijazu permamentnego 🙂

Ba, wogole sie nie maluje 😛 Bladego pojecia nie mam jakie sa dzisiejsze trendy , mam 2 torebki, a moj syn ma wiecej par butow ode mnie 😉

U mnie na ulicy jest kolorowo, ludzie roznych nacji , roznie ubrani ( japonki w grudniu nikogo nie dziwia ), dres  na niektorych dzelnicach rzadzi,a uniformy w pracy to standard.

Pomiedzy kolejna Kasia , a ekstrawagandzkim wygladem jest zloty srodek 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Autorko nie wlewaj sobie. Każdy ma swoje życiu i ludzie maja tak naprawdę w d... jak wyglądasz i co tam sobie myślisz.  Tylko ty masz sama ze sobą problem  i na sile chcesz być  w centrum.zainteresowania. 

Naprawde maja w d..?Bo nie zauwazylam! WSZYSCY sie wszystkim interesuja.Nie masz dzieci wstyd,masz to pewnie ciagniesz 500plus,interesuje ich to gdzie pracujesz,ile zarabiasz a skad masz nowy samochod a ty twierdzisz,ze kolor wlosow ich nie obchodzi hehe no niestety tak i pewnie za twoimi plecamo d..ci obrobia ze zle wygladasz i ze jestes dziwadlem.Polacy to narod wscibski i zasciankowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"e dlaczego dokladnie sie upierasz by wygladać jak kolejna Kasia na ulicy?"

A dlaczego  nie ? Mam 37 lat i nie farbuje włosów . Mam pofarbować  sobie bo ty masz jakiś problem z tolerancja ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość ttaarraa napisał:

a z Syrii to ku/rrrwa jacy uchodźcy,  ...ko! ??!!

oglądasz czasem inne kanały niż trwam i tvPiS ??!!

czytasz zagraniczną dobrą prasę??!!  aaa, czekaj, nie - ty po angielsku ni w ząb nic. może I love you i money umiesz.

Mieszkam poza Pl 😉

Skoro tak cie obchodzi los uchodzcow przyjmij paru pod swoj dach !

Zamien puste slowa w czyn, daj przyklad !

Ja jestem zwolenikiem pomagania im w ich kraju , by nie musieli z niego uciekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witold
30 minut temu, Gość ttaarraa napisał:

a z Syrii to ku/rrrwa jacy uchodźcy,  ...ko! ??!!

oglądasz czasem inne kanały niż trwam i tvPiS ??!!

czytasz zagraniczną dobrą prasę??!!  aaa, czekaj, nie - ty po angielsku ni w ząb nic. może I love you i money umiesz.

z syrii to same pasożyty, bezrobotni lenie, którzy w 95% żyją z zasiłków socjalnych, idio.tko

to ty zacznij czytać coś poza lewacką spier'doloną propagandą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"Pomieszkasz dłuzej w Polsce to zauwazysz,ze wszystko musi sie wpasować w swoje ramki.

Moda do najnowszych trendow z hm, w niedziele nie pierzesz, w komunikacji miejskiej nie przepuszczasz nikogo,bo kto pierwszy ten jedzie. Przy kasach nie oczekuj miłejj obsługi,pamietaj,ze usmiech nie jest naturalnym wyrazem twarzy!

Tatuaze,kolczyki, inny kolor włosow , przynaleznosc do jakiejs subkultury są traktowane jak cos patologicznego i gemeralnie osoby z takim wygladem nie powinny miec zatrudnienia. Bron bosh pobierac zasilki z podatkow porządnych pobożnych obywatelow!

Musisz byc katoliczką,ale pamietaj by nienawidzic pedałow, uchodzcow, ukraincow ktorzy kradną prace, sąsiada, oraz tesciowej i szwagierki!

Tez jestes matką! powinnas sie wstydzic swojego wygladu oraz tego ile kasy ladujesz w te rysunki na ciele i pasemka, a moglabys odlozyć dla bąbelka!

Pamietaj ,ze nie masz jednakowych praw jak kobieta bezdzietna i mezczyzna.Zapomnij o kupowaniu alko czy papierosow,a swoje poglądy zachowaj dla siebie.MAsz dziecko i jestes tylko matka!

Rzad popiera to wyzej, kosciol dziekuje kibolom za pomoc w organizacji parady rownosci i mysle,ze jest wiele rzeczy ktorych nie zaznaczyłam :D"

Takich bzdur juz dawno nie czytałam . Myślisz ty czasami  ? czy klepiesz te bzdety byle tylko coś napisać? 

Chcesz tolerancji ? TO ZACZNIJ OD SIEBIE . 

 

 

 

Cytuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kll

koro tak cie obchodzi los uchodzcow przyjmij paru pod swoj dach !

Zamien puste slowa w czyn, daj przyklad !

x

 Typowa odzywka pisowcow i im podobnym. Pomysl czlowieku - jesli cie , na przyklad , obchodzi los chorych to bierzesz ich do domu czy jednak godzisz sie na to, zeby istniała zorganizowana  słuzba zdrowia,  szpitale? Kogo obchodzi  los  uchodzcow  , popiera takie działania panstwa, ktore moga poleszyc ich los. Sa specjalisci, ktorzy wiedza, jak to robic najefektywniej. Nasz rzad ma to w d.. i to jest przykre.

. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
45 minut temu, Gość gosc napisał:

Kolejna Kasia ? Raczej nie 😉

Nie mieszcze sie w 36,nie jestem blondi , nie mam akryli, doczepow, sztucznych rzes czy makijazu permamentnego 🙂

Ba, wogole sie nie maluje 😛 Bladego pojecia nie mam jakie sa dzisiejsze trendy , mam 2 torebki, a moj syn ma wiecej par butow ode mnie 😉

U mnie na ulicy jest kolorowo, ludzie roznych nacji , roznie ubrani ( japonki w grudniu nikogo nie dziwia ), dres  na niektorych dzelnicach rzadzi,a uniformy w pracy to standard.

Pomiedzy kolejna Kasia , a ekstrawagandzkim wygladem jest zloty srodek 🙂

 

A dlaczego każdy musi sie stosować tego środka? Co dokładnie złego jest w ekstrawaganckim wygladzie? Ja poprzez kasie widze raczej kolejna osobę z tłumu, której nie widać i dlatego jest cacy. Dlaczego nie lubisz ludzi którzy się czymś wyróżniają? Na dobrą sprawę wszyscy artyści i osoby o których cos wiemy zasłynęły poza swoimi osiagnieciami równiez z powodu wyglądu i przekonan. Każdy kto był kimś wyróżniał się czymś dlatego go zauwazono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
48 minut temu, Gość gość napisał:

"e dlaczego dokladnie sie upierasz by wygladać jak kolejna Kasia na ulicy?"

A dlaczego  nie ? Mam 37 lat i nie farbuje włosów . Mam pofarbować  sobie bo ty masz jakiś problem z tolerancja ? 

A nie farbuj sie. Kogo obchodzi twój wygląd? Tylko dlaczego ciebie obchodzi czyjś Kasiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, Gość gość napisał:

"Pomieszkasz dłuzej w Polsce to zauwazysz,ze wszystko musi sie wpasować w swoje ramki.

Moda do najnowszych trendow z hm, w niedziele nie pierzesz, w komunikacji miejskiej nie przepuszczasz nikogo,bo kto pierwszy ten jedzie. Przy kasach nie oczekuj miłejj obsługi,pamietaj,ze usmiech nie jest naturalnym wyrazem twarzy!

Tatuaze,kolczyki, inny kolor włosow , przynaleznosc do jakiejs subkultury są traktowane jak cos patologicznego i gemeralnie osoby z takim wygladem nie powinny miec zatrudnienia. Bron bosh pobierac zasilki z podatkow porządnych pobożnych obywatelow!

Musisz byc katoliczką,ale pamietaj by nienawidzic pedałow, uchodzcow, ukraincow ktorzy kradną prace, sąsiada, oraz tesciowej i szwagierki!

Tez jestes matką! powinnas sie wstydzic swojego wygladu oraz tego ile kasy ladujesz w te rysunki na ciele i pasemka, a moglabys odlozyć dla bąbelka!

Pamietaj ,ze nie masz jednakowych praw jak kobieta bezdzietna i mezczyzna.Zapomnij o kupowaniu alko czy papierosow,a swoje poglądy zachowaj dla siebie.MAsz dziecko i jestes tylko matka!

Rzad popiera to wyzej, kosciol dziekuje kibolom za pomoc w organizacji parady rownosci i mysle,ze jest wiele rzeczy ktorych nie zaznaczyłam :D"

Takich bzdur juz dawno nie czytałam . Myślisz ty czasami  ? czy klepiesz te bzdety byle tylko coś napisać? 

Chcesz tolerancji ? TO ZACZNIJ OD SIEBIE . 

 

 

 

Cytuj

Zaprzecz 🌈🌻🐽😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kooo

 

Zalezy od srodowiska. Większe skupiska ludzi, ich wieksza mobilność i znajomośc  świata  to wieksza roznorodnosc i tolerancja, tak w wygladzie jak i w pogladach. Zascianek dziwi sie innosci. Radosc i usmiech sa  niestosowne, uwłaczają powadze. U nas dodatkowo sprzyja temu rzad i KK. Co prawda autorka prawdopodobnie lubi byc zauwazana, dlatego nosi sie jaskrawo. Pogladow na ulicy nie widac, wiec w tym temacie  warto wybierac sobie fajne, tolerancyjne towarzystwo. Ale mozna dac radę, co piszę jako babcia, ktora ma przyjaciól gejów, nie ma nic przeciw ich malzenstwom i adopcjom dzieci, rozumie sytuację uchodzcow,  popiera wegetarianizm, nie oglada Trwam, lubi barwną ulicę (sama  nie ubieram się ekscentrycznie, bo wiek i uroda juz nie taka, zeby przyciagac uwage, wolę sie wtapiac w tłum :))

 

. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola92
54 minuty temu, Gość kooo napisał:

 

Zalezy od srodowiska. Większe skupiska ludzi, ich wieksza mobilność i znajomośc  świata  to wieksza roznorodnosc i tolerancja, tak w wygladzie jak i w pogladach. Zascianek dziwi sie innosci. Radosc i usmiech sa  niestosowne, uwłaczają powadze. U nas dodatkowo sprzyja temu rzad i KK. Co prawda autorka prawdopodobnie lubi byc zauwazana, dlatego nosi sie jaskrawo. Pogladow na ulicy nie widac, wiec w tym temacie  warto wybierac sobie fajne, tolerancyjne towarzystwo. Ale mozna dac radę, co piszę jako babcia, ktora ma przyjaciól gejów, nie ma nic przeciw ich malzenstwom i adopcjom dzieci, rozumie sytuację uchodzcow,  popiera wegetarianizm, nie oglada Trwam, lubi barwną ulicę (sama  nie ubieram się ekscentrycznie, bo wiek i uroda juz nie taka, zeby przyciagac uwage, wolę sie wtapiac w tłum :))

 

. 

Kocham Cię, babciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kooo

Kocham Cię, babciu :)

x

Ooo! miło usłyszeć na dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Polacy sa wredni. Nie wazne co zrobisz spotkasz sie z krytyka. Tez mieszkam za granica i jakis czas temu bylam odwiedzic rodzine. To nie jest zwykle zainteresowanie bo ktos jest kolorowy. To zwykly brak kultury - natretne gapienie sie, ze nie wiesz czy ktos patrzy na tatuaz czy rozwaza czy ci nie dac leb i nie ukrasc torby. Najgorsi byli faceci w srednim wieku. Nie pomysli ...a, ze mloda kobieta czuje sie niezrecznie jak ktos ja tak obserwuje. Pare osob przylapalam na probach zrobienia zdjecia...i to w drugim najwiekszym miescie w polsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×