Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jaylah

Dlaczego ludzi tak szokuje mój wygląd i poglądy

Polecane posty

Gość gosc
18 godzin temu, Gość kll napisał:

koro tak cie obchodzi los uchodzcow przyjmij paru pod swoj dach !

Zamien puste slowa w czyn, daj przyklad !

x

 Typowa odzywka pisowcow i im podobnym. Pomysl czlowieku - jesli cie , na przyklad , obchodzi los chorych to bierzesz ich do domu czy jednak godzisz sie na to, zeby istniała zorganizowana  słuzba zdrowia,  szpitale? Kogo obchodzi  los  uchodzcow  , popiera takie działania panstwa, ktore moga poleszyc ich los. Sa specjalisci, ktorzy wiedza, jak to robic najefektywniej. Nasz rzad ma to w d.. i to jest przykre.

. 

Ja godze sie by pomagano im w ich kraju. Nie trzeba ich wyrywac i przesadzac do obcego kulturowo panstwa.

Sa od tego specjalosci,czyz nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
18 godzin temu, Gość Gość napisał:

A dlaczego każdy musi sie stosować tego środka? Co dokładnie złego jest w ekstrawaganckim wygladzie? Ja poprzez kasie widze raczej kolejna osobę z tłumu, której nie widać i dlatego jest cacy. Dlaczego nie lubisz ludzi którzy się czymś wyróżniają? Na dobrą sprawę wszyscy artyści i osoby o których cos wiemy zasłynęły poza swoimi osiagnieciami równiez z powodu wyglądu i przekonan. Każdy kto był kimś wyróżniał się czymś dlatego go zauwazono

Nigdzie nie napisalam, ze kazdy musi sie stosowac 😉

Uwielbiam gdy ludzie sie czyms wyrozniaja, ale nie wygladem, to czesto jest  tandetne , nie ma zadnej klasy.

Wiesz, Maria Sklodowska z pewnoscia zaslynela z powodu wygladu 😄

Teraz jest moda na celebrytow, a nie na prawdziwy blysk 😉 Im czlowiek bardziej pusty ,tym bardziej wyglada jak choinka..

Umiar, umiar !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W swoim czasie Sklodowska byla rownie znana ze swojego mlodego kochanka co z pracy naukowej. Tez miala w tyle to co wypada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziekuje za nazwanie mnie pusta. Zawsze mi milo jak ktos kto ocenia wnetrze innych po wygladzie sugeruje mi pustote :D

umiar jest dobry dla tych ktorym brak wlasnych pogladow, zasad i upodoban. Tacy ludzie musza sugerowac sie innymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Naprawdę? Polska jest "zaściankowa"? Ludzie się oglądają za niebieskimi włosami..straszne.. Bo brak reakcji na kolorowe włosy miałby być wyznacznikiem czego? Postępu , którego brakuje? Znakiem, że ostatecznie dogoniliśmy zachód? Proszę...

A odnośnie poglądów, każdy ma swoje.. myślę, że w dyskusji ludzi nie szokuja odmienne poglądy, po prostu wypowiadają swoje, ocierajac się o mowę nienawiści.. ot, tacy odważni. 

Ale przyjdzie jeden z drugim i obsmaruje na forum, że poglądy szokują a w dodatku za włosami się ogląda.. strach wyjść na zewnątrz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jest ogladanie sie i jest natretne patrzenie. I nie ma znaczenia czy to niebieskie wlosy czy dziecko z porazeniem mozgowym. Polak katolik bedzie gapil sie jak ciele na malowane wrota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A skąd wiesz ze to katolik? Może jest Żydem ?może ateista?może wyinnego wyznania?  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niby ponad 90% polakow to katolicy wiec statystycznie to wiekszosc z nich to katolicy :P

tal serio, nie wazne jakiego jest wyznania. Takie zachowanie jest bardzo typowe dla polski. Nawet za granica mozna po tym polaka poznac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnn

Zgłoś post

Napisano 1 godzinę temu

  19 godzin temu, Gość kll napisał:

koro tak cie obchodzi los uchodzcow przyjmij paru pod swoj dach !

Zamien puste slowa w czyn, daj przyklad !

x

 Typowa odzywka pisowcow i im podobnym. Pomysl czlowieku - jesli cie , na przyklad , obchodzi los chorych to bierzesz ich do domu czy jednak godzisz sie na to, zeby istniała zorganizowana  słuzba zdrowia,  szpitale? Kogo obchodzi  los  uchodzcow  , popiera takie działania panstwa, ktore moga poleszyc ich los. Sa specjalisci, ktorzy wiedza, jak to robic najefektywniej. Nasz rzad ma to w d.. i to jest przykre.

. 

Ja godze sie by pomagano im w ich kraju. Nie trzeba ich wyrywac i przesadzac do obcego kulturowo panstwa.

Sa od tego specjalosci,czyz nie ?

x

jasne,ze najlpiej byloby im w swoim kraju, ale nie zawsze sie da. Jak mieszkac, jak dookola gruzy czy jak sie jest pozresladowanym pzrez tamtejsze rezimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnn

W swoim czasie Sklodowska byla rownie znana ze swojego mlodego kochanka co z pracy naukowej. Tez miala w tyle to co wypada :P

x

 Dodam,ze Sklodowska jezdzila na rowerze, co wtedy nue było oczywiste. A za kochanka( a takze za bycie cudzoziemka francuzi wybijali jej szyby, opisali anonimy.Mezczyzni- naukowcy robilie jej okrone wstrety, bo byla kobieta, nawet nie zaprosili na odbiór Nobla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No i właśnie dlatego głosuje na PIS.  Nie mam ochoty utrzymywać z swoich podatków jakiś uchodźców  którzy zachowują się jak zwierzęta  i wszędzie robią syf. 

Ukraińców lubie:) mili i pracowici ludzie. Nawet im chetnie pomogę :)  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TrzcinaMyśląca
21 godzin temu, Gość Gość napisał:

Jezu, co za durne farmazony. Pewnie z jakiejś wsi popegeerowskiej pochodzisz. Bo dziś młodzi to wręcz się śmieją z katolików. A pedałów nienawidza tylko jakieś dresy. Wyjdż moze do miasta i poprzebywaj wśród udzi poniżej 50 lat....

Ja mieszkalam w Wawie.  I tam dorosli wyksztalceni mezczyzni uzywali slow "pedał". Homofoby i mizogini to nie tylko dresy ze wsi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TrzcinaMyśląca
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

No i właśnie dlatego głosuje na PIS.  Nie mam ochoty utrzymywać z swoich podatków jakiś uchodźców  którzy zachowują się jak zwierzęta  i wszędzie robią syf. 

Ukraińców lubie:) mili i pracowici ludzie. Nawet im chetnie pomogę :)  

Gdzie ty spotkalas milych ukraincòw?  Ja znam tylko tzw roboli,  głownie mezczyzn i na samą mysl o ich zachowaniu mi słabo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Autorko to raczej ty się zastanów co jest z tobą. Jeśli chodzi o wygląd to sprawa jest prosta. Ludzie nie lubią kiczu i tandety i o ile młodym ludziom się to jeszcze wybacza ze względu na niedojrzałość i nieukształtowany jeszcze dziecięcy gust o tyle w przypadku osób 30-letnich świadczy o swoistym zatrzymaniu się w rozwoju.

Jeśli chodzi o cały ten namolny ostatnio temat dotyczący homosekusalistów i tym, że chcą rządzić całą Polską co jest absurdem totalnym, aby mniejszość rządziła i głupotą jest również, aby ludzie którzy sami homosekusalistami nie są zaciekle bronili tego tematu, bo jaki niby interes w tym mają w kazdym razie utaj sprawa jest prosta. A mianowicie skąd w ogóle przyszła wam do głowy myśl, że dziecko nie potrzebuje matki i ojca? Jakim egoizmem i bezmyślnością jest nie rozmyślać o tym, że dziecko może tęsknić za matczynym ciepłem czy ojcowskim głosem. Skąd pomysł, że dwóch ojców czy dwie matki wystarcza mu do pełnego rozwoju i szczęścia? Za kogo wy się w ogóle uważacie, aby mu to zabierać. Dziwne jest, że kobieta, matka która ma męża i dzieci może w ogóle myśleć, że to jest okey, ale cóż jest dużo tak jak napisałam osób niedojrzałych na tym świecie, niestabilnych mimo, że mają już swoje lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dlaczego mniejszosc mialaby nir miec tych samych praw co wiekszosc? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Co do uchodźców to możesz przyjąć ich pod swój dach. Proszę bardzo. Tylko nie mieszaj w swoje wybory ludzi którzy chcą po prostu bezpiecznie żyć jeśli z powodu swej naiwności przygarniesz jednostki zagrażające społeczeństwu. Najlepiej przeprowadź się tam gdzie islam jest dominującą religią np. do Albanii gdzie podobno jest bezpiecznie. Tam możesz realizować swoje ambicje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Autorko to raczej ty się zastanów co jest z tobą. Jeśli chodzi o wygląd to sprawa jest prosta. Ludzie nie lubią kiczu i tandety i o ile młodym ludziom się to jeszcze wybacza ze względu na niedojrzałość i nieukształtowany jeszcze dziecięcy gust o tyle w przypadku osób 30-letnich świadczy o swoistym zatrzymaniu się w rozwoju.

I to dojrzale tak przygladac sie obcej osobie?

 

Naukowo udowodniowo, ze dziecko potrzebuje w zyciu opiekuna, ale nie musi byc to matka

 Wiec czy to dwoch ojcow czy dwie matki to nie ma znaczenia

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Dlaczego mniejszosc mialaby nir miec tych samych praw co wiekszosc? 

Ale o jakich dokładnie prawach mówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

I to dojrzale tak przygladac sie obcej osobie?

 

Naukowo udowodniowo, ze dziecko potrzebuje w zyciu opiekuna, ale nie musi byc to matka

 Wiec czy to dwoch ojcow czy dwie matki to nie ma znaczenia

 

Niech się dorosłe dzieci wypowiedzą o swoich uczuciach a nie "naukowcy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ugtry
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Autorko to raczej ty się zastanów co jest z tobą. Jeśli chodzi o wygląd to sprawa jest prosta. Ludzie nie lubią kiczu i tandety i o ile młodym ludziom się to jeszcze wybacza ze względu na niedojrzałość i nieukształtowany jeszcze dziecięcy gust o tyle w przypadku osób 30-letnich świadczy o swoistym zatrzymaniu się w rozwoju.

Jeśli chodzi o cały ten namolny ostatnio temat dotyczący homosekusalistów i tym, że chcą rządzić całą Polską co jest absurdem totalnym, aby mniejszość rządziła i głupotą jest również, aby ludzie którzy sami homosekusalistami nie są zaciekle bronili tego tematu, bo jaki niby interes w tym mają w kazdym razie utaj sprawa jest prosta. A mianowicie skąd w ogóle przyszła wam do głowy myśl, że dziecko nie potrzebuje matki i ojca? Jakim egoizmem i bezmyślnością jest nie rozmyślać o tym, że dziecko może tęsknić za matczynym ciepłem czy ojcowskim głosem. Skąd pomysł, że dwóch ojców czy dwie matki wystarcza mu do pełnego rozwoju i szczęścia? Za kogo wy się w ogóle uważacie, aby mu to zabierać. Dziwne jest, że kobieta, matka która ma męża i dzieci może w ogóle myśleć, że to jest okey, ale cóż jest dużo tak jak napisałam osób niedojrzałych na tym świecie, niestabilnych mimo, że mają już swoje lata.

Mieszkam za granicą. piętro niżej mieszka para - dwie kobiety, lesbijki. każda z nich ma swoje dziecko , biologiczne. co z ojcami, nie wiem i nigdy nie interesowalo mnie to.dzieci są w przedziale wiekowym 5-10 lat. fajne, zdrowe, NORMALNE dzieci mające dwie mamy.

a co do zatrzymania się w rozwoju ludzi ktorzy po 30stce mają kolorowe włosy itd ...szefowa firmy w jakiej pracuję, no CEO firmy, ma  ok 45 lat, włosy teraz ma różowe ale wiosną jeszcze miala niebieskie, i ma mnóstwo tatuaży. duża, znana  i ceniona w tym mieście firma.

pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Niech się dorosłe dzieci wypowiedzą o swoich uczuciach a nie "naukowcy"

A ty myslisz, ze kto miedzy innymi bral udzial w tych badaniach jak nie dorosle dzieci? Ludzie ktorzy bardzo chcieli to sobie te dzieci robili 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość gosc napisał:

Ale o jakich dokładnie prawach mówisz?

Do slubu, do dziedziczenia, do adopcji (zeby nie musieli kombinowac z surogatkami czy kontrolowanymi wpadkami z przypadkowym kochankiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja uprzedzam nie jestem wrogo nastawiona do ludzi. Kazdy zasługuje na jakiś tam elementarny szacunek z racji, że jest człowiekiem aczkolwiek dla mnie szacunek nie jest równoznaczny z tym, że ja komuś z automatu mam przyklaskiwać na kazdy jego pomysł. To, że ktoś tam stwierdził, że dokonuje jakiegoś tam wyboru życia to cóż. Każdy ma wolną wolę. Jednak niech ktoś taki nie wymusza na moim dziecku nauki masturbacji, bo to już jest gwałcenie właśnie ludzkich praw i mojego prawa do wychowania własnego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
13 minut temu, Gość Ugtry napisał:

Mieszkam za granicą. piętro niżej mieszka para - dwie kobiety, lesbijki. każda z nich ma swoje dziecko , biologiczne. co z ojcami, nie wiem i nigdy nie interesowalo mnie to.dzieci są w przedziale wiekowym 5-10 lat. fajne, zdrowe, NORMALNE dzieci mające dwie mamy.

a co do zatrzymania się w rozwoju ludzi ktorzy po 30stce mają kolorowe włosy itd ...szefowa firmy w jakiej pracuję, no CEO firmy, ma  ok 45 lat, włosy teraz ma różowe ale wiosną jeszcze miala niebieskie, i ma mnóstwo tatuaży. duża, znana  i ceniona w tym mieście firma.

pa

Mówiłam o dorosłych dzieciach, nie o 10-latkach które jeszcze dobrze nie wiedzą co się dzieje. To, że ktoś jest szefem firmy nie świadczy o mądrości życiowej.

Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Mówiłam o dorosłych dzieciach, nie o 10-latkach które jeszcze dobrze nie wiedzą co się dzieje. To, że ktoś jest szefem firmy nie świadczy o mądrości życiowej.

Pa

Wiec co jest madroscia zyciowa? Mieszanie argumentow (bo widac ani dorosle osoby ani dzieci nie wiedxa lepiej od ciebie czy byly szczesliwe majac rodzicow jednej plci)? Narzucanie swojego swiatopogladu innym? Mam wrazenie, ze jestes bardzo nieudolna osoba i trzymasz sie sztywnych schematow bo przerazaja cie zmiany/odmiennosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Mnie to dziwi, że ktoś kto się urodził i wychował w Polsce nagle przyjeżdża zza granicy i udaje jakby swój kraj ojczysty widział pierwszy raz w życiu. Strasznie to sztuczne zachowanie. Kobieto idź lepiej jedź za granicę i tam już siedź, a nie zgrywasz światowca w wersji dla ubogich. Światowe życie to jest piękno, to jest klasa, to jest elegancja, a nie kolorowy łeb, tatuaże i machanie tęczową flagą. To co ty robisz to jest obora, a nie światowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Wiec co jest madroscia zyciowa? Mieszanie argumentow (bo widac ani dorosle osoby ani dzieci nie wiedxa lepiej od ciebie czy byly szczesliwe majac rodzicow jednej plci)? Narzucanie swojego swiatopogladu innym? Mam wrazenie, ze jestes bardzo nieudolna osoba i trzymasz sie sztywnych schematow bo przerazaja cie zmiany/odmiennosc

Ja ci niczego nie narzucam. To ty narzucasz mi co ja mam myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brak nazwy

Nie wierzę w to ze szokuje ,nie schebiaj sobie.Teraz w Pl jest podobnie jak na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Przeraża to mnie głupota, a ta tak zwana "odmienność" to jedynie politowanie budzi, ale rób babo co chcesz. Farbuj sie i tatuuj. Mnie się nie musi to podobać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Ja ci niczego nie narzucam. To ty narzucasz mi co ja mam myśleć.

Nie narzucam ci co masz myslec. Sugeruje tylko zebys trzymala to dla siebie i nie oczekiwala, ze czyjes zyvie bedzie ustawiane pod twoje myslenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×