Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oschła

Czy przełożony wypominał wam fakt zwolnienia na opieke nad dzieckiem?

Polecane posty

Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Czyli nie robisz w pracy nic odpowiedzialnego ani wymagającego specjalnych umiejętności i zaangażowania skoro może zastąpić cię z dnia na dzień, bez specjalnego przygotowania inny pracownik lub twoja robota może po prostu leżeć nie zrobiona i na ciebie czekać.

A ty co robisz? Szukasz lekarstwa na raka? Rozwiązuje problem ubóstwa, głodu i nędzy, który jest obecny przede wszystkim w biednych krajach Afryki, a także Azji i Ameryki Łacińskiej. Brak podstawowej żywności, brak dostępu do wody, a także brak opieki medycznej – nad tym pracujesz? Jeżeli nie, to też nie robisz nic ważnego i wartościowego. Nie robisz nic, co inna firma, gdy tu splajtujesz przez wolne pracownicy na dziecko, nie może zrobić i cie zastąpić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość Gość napisał:

A ty co robisz? Szukasz lekarstwa na raka? Rozwiązuje problem ubóstwa, głodu i nędzy, który jest obecny przede wszystkim w biednych krajach Afryki, a także Azji i Ameryki Łacińskiej. Brak podstawowej żywności, brak dostępu do wody, a także brak opieki medycznej – nad tym pracujesz? Jeżeli nie, to też nie robisz nic ważnego i wartościowego. Nie robisz nic, co inna firma, gdy tu splajtujesz przez wolne pracownicy na dziecko, nie może zrobić i cie zastąpić. 

To już twoja subiektywna opinia co jest ważne a co nie.

Według mnie ludzi jest za dużo i nie ma sensu rozwiązywać niektórych problemów ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M@hjjk
2 godziny temu, Gość gość napisał:

"ja jestem sama dla siebie szefem, więc ty możesz już odczuwać niedzielne napięcie przed zbliżającym się poniedziałkiem na zlecenia innych  widać, że masz słabą pozycję rynkową to i na szacunek ze strony rynku nie zasługujesz, masz to na własne życzenie, stąd praca kojarzy ci się z tyrką ;)ja jako osoba samodzielna, bioraca sprawę we własne ręcę pracuje kiedy chce z radością dzięki działalności"

No widać  widać ze jesteś Januszem  biznesu i o pracy  w dużej  firmie gdzie  szanuje sie ludzi nie masz zielonego pojęcia . Swój  gówniany interes  opiekasz na kilku  osobach i jak jedna  rzuci L4 to looo matkooo koniec świata

Zdradzę ci pewien sekret  ..jak któryś  z twioch pracowników zachoruje  i rzuci ci L4 na kilka miesięcy  to będziesz  grzecznie i posłusznie płacić 🙂 baaa nawet bez darcia ryja zapłacisz  mu za zaległy urlop. 

Ja nie zaplace bo nie zatrudniam na umowe o prace tylko na kontrakty..nie pracujesz nie zarabiasz proste i uczciwe..pkacenie za urlop heh jeszcze czego mi tez nikt nie placi za lenistwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość M@hjjk napisał:

Ja nie zaplace bo nie zatrudniam na umowe o prace tylko na kontrakty..nie pracujesz nie zarabiasz proste i uczciwe..pkacenie za urlop heh jeszcze czego mi tez nikt nie placi za lenistwo

No i to jest uczciwe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 godzin temu, Gość Gość napisał:

To już twoja subiektywna opinia co jest ważne a co nie.

Według mnie ludzi jest za dużo i nie ma sensu rozwiązywać niektórych problemów ludzkości.

Zwłaszcza 3 świata, gdzie jest przeludnienie i produkują one najwięcej zanieczyszczenia w skali globalnej. A już pochylanie się nad ich problemami w formie ryby a nie wędki traktuje jako kuriozum - to tylko będzie zwiększać problemy nad którymi będą pracować "tęgie" umysły aby czuć się właśnie pożytecznymi w życiu (jak tamta wcześniej artystka deliberująca nad wartością pracy na piedestale stawiając rzekomo społecznie użyteczną).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 godzin temu, Gość Gość napisał:

To już twoja subiektywna opinia co jest ważne a co nie.

Według mnie ludzi jest za dużo i nie ma sensu rozwiązywać niektórych problemów ludzkości.

To daj dobry przykład i się z utylizuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 minut temu, Gość gość napisał:

To daj dobry przykład i się z utylizuj.

Namawiasz mnie do samobójstwa? Ty wiesz, że to jest karalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Naklanianie do samobójstwa jest karalne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

mam nadzieje, że moderatorzy przekażą dane agresywnej patuski odpowiednim organom państwowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oschła
Dnia 11.08.2019 o 18:28, Gość gość napisał:

"Jak wyzej, bo ja bylam zmuszona (wypadek losowy) i bardzo sie poirytowal... Nawet przy kolezance rozmawial z wlascicielem firmy przez telefon i bez ogrodek powiedzial mu, ze nie ma sensu trzymac pracownika, ktory idzie na zwolnienie..."

Autorko gdzie ty pracujesz? przecież to jakiś burak .Możesz sobie  brać 60 dni L4  na dziecko   worku i nikomu nic do tego . 

Ja pracuje w kropo i tutaj nie ma problemu z zwolnieniem na dziecko . Co więcej opłacają tez żłobek i przedszkole. W trakcie strajku nauczycieli  można było iść na L4 albo przyprowadzić dziecko do pracy gdzie dodatkowo były zatrudnione   2 osoby do opieki nad dziećmi . 

Jak ktoś musi wyjść w trakcie pracy do lekarza z dzieckiem to tez szefowa (40 lat bezdzietna)  nie robi problemu . 

W takim miejscu pracuje jak widzisz:) To jest firma prywatna, wiec troche inaczej niz w sieciowce, czy korporacji. Co nie zmienia faktu, ze to nie kombinatorstwo z mojej strony, bo nie wzielam bez powodu. Ale szef chyba mysli, ze mam super wolne i odpoczywam;) Chyba mysli, ze bede przedluzac bez konca, a ja nic takiego nie zamierzam. Taki juz jest ten czlowiek, ciagle tylko miesza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oschła

Nie kloccie sie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
18 godzin temu, Gość gość napisał:

mam nadzieje, że moderatorzy przekażą dane agresywnej patuski odpowiednim organom państwowym

hahahahaha, to już organy nie mają sie czym zajmować :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oschła

No i sie doczekalam. Wrocilam wczoraj ze zwolnienia i...dostalam wypowiedzenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość Oschła napisał:

No i sie doczekalam. Wrocilam wczoraj ze zwolnienia i...dostalam wypowiedzenie. 

to akurat nie jest dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 12.08.2019 o 10:53, Gość gosc napisał:

Namawiasz mnie do samobójstwa? Ty wiesz, że to jest karalne?

Tak jak brak udzielania pomocy. A czym się różni moje zutylizuj się, od twojego po co uzdatniać gdzieś wodę, niech się ludzie trują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość Oschła napisał:

No i sie doczekalam. Wrocilam wczoraj ze zwolnienia i...dostalam wypowiedzenie. 

Jakiś konkretny powód tam masz? Do sądu pracy, może wywalczysz jakieś odszkodowanie, bo za L4 na dziecko nie można zwolnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×