Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Raquela

Dlaczego zamiast telenowel latynoskich w tv lecą teraz tureckie?

Polecane posty

Gość Raquela

Latynoskie były piękne, wzruszające, miały cudowną muzykę... A w tych tureckich panuje taka ogólnie przygnębiająca atmosfera, że masakra :/ Nie mam broń Boże nic do Muzułmanów, wielu z nich to uczciwi, wartościowi i dobrzy ludzie.  Ale dla mnie i dla większości Polaków jest to raczej obca religia, więc i zwyczaje, muzyka, stroje itd. bliższe są nam te z Meksyku niż z Turcji. Może ktoś mi wytłumaczyć dlaczego polska tv przeżywa taki boom seriali tureckich, a latynoskie odchodzą w zapomnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja z tureckich mam tylko sentyment do Wspaniałego stulecia, bo ogólnie lubię seriale historyczne. Ale jednak bardziej kocham właśnie telenowele latynoskie :)). Teraz oglądam Przeklętą na tv4, całkiem fajna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tureckie seriale to gratis do dziadowskich tureckich cytryn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johnyy

Pewnie prawa do nich są dużo tańsze. Albo już nie ma dobrych latynoskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Są  rosyjskie,  Zniewolina,  na  tele  5   Kapitanowa,  Ostatni  Janczar,  Wielka  księżna  Zofia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tureckie seriale również są poruszające,ale zależy co kto lubi. Jeżeli zależy Ci na typowej histori miłosnej,to telenowele latynoskie będą w sam raz. Pewnie znajdą się też jakieś lżejsze tureckie seriale typu ,,Sezon na miłość". Nie jestem w tym ekspertem,ponieważ obejrzałam tylko jeden turecki serial ,,Grzech Fatmagul''. Serial o trudnej i jak to określiłaś przygnębiającej tematyce,ale z pewnym niewyobrażalnym wątkiem miłosnym. Z filmów tureckich polecam za to ,,Mały problem wrześniowy. 

  Jeśli chodzi o kwestie kultulne to w tej kwesti Turcji bliżej do Europy( przynajmniej w większych miastach). Nawet ślib nie ma tam charakteru religijnego a urzędowy. Stroje i muzyka też nie różnią się znacząco od Europy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Tureckie seriale również są poruszające,ale zależy co kto lubi. Jeżeli zależy Ci na typowej histori miłosnej,to telenowele latynoskie będą w sam raz. Pewnie znajdą się też jakieś lżejsze tureckie seriale typu ,,Sezon na miłość". Nie jestem w tym ekspertem,ponieważ obejrzałam tylko jeden turecki serial ,,Grzech Fatmagul''. Serial o trudnej i jak to określiłaś przygnębiającej tematyce,ale z pewnym niewyobrażalnym wątkiem miłosnym. Z filmów tureckich polecam za to ,,Mały problem wrześniowy. 

  Jeśli chodzi o kwestie kultulne to w tej kwesti Turcji bliżej do Europy( przynajmniej w większych miastach). Nawet ślib nie ma tam charakteru religijnego a urzędowy. Stroje i muzyka też nie różnią się znacząco od Europy. 

*ślub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×