Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lena.Wawa.

Jakie macie plany na dzisiejszy wieczór?

Polecane posty

1 minutę temu, Gość RimmMen napisał:

Przecież jesteś tutaj anonimowa...

No ale nie muszę o wszystkim pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gość napisał:

W takim razie przejdźmy na priv. Lubię świntuszyć.

No to świntuszyć sobie możesz z kimś innym, na priv tutaj trzeba być zalogowanym. No a maila nie podaje na forach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, asiutka99 napisał:

No to świntuszyć sobie możesz z kimś innym, na priv tutaj trzeba być zalogowanym. No a maila nie podaje na forach

To ja podam. wirtualnysamiec@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gość napisał:

To ja podam. wirtualnysamiec@gmail.com

Nie piszę maili z ludźmi z forum, nigdy. Tutaj na priv mogę odpisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem :)

Wreszcie mam kilka godzin wolnego i kawkę i mogę poczytać i odpisać na co ciekawsze wpisy. Z uśmiechem pominę wzrokiem te wpisy w których jestem Magdą, Kuszą, SimJolą, Mózgu, Eve, ooo nawet Domyślnym (my ze sobą nie rozmawiamy? nie wiedziałam) i mam jakieś dzieci w Otwocku z jakimś Want (a może z jakąś Want?) wybaczcie jesli kogos pominęłam, ale naprawdę trudno spamiętać wszystkich, którymi jestem 🙉.

I tak czasami aż mi przykro, bo może ktoś tu szuka jakiejś swojej miłości, która opuściła Kafe i rozczarowuję go tym, że nią nie jestem. Nic nie poradzę, nie jestem tu nikim innym ani Z nikim innym, nie szukajcie moich kochanków, bo TU ich nie ma ;)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Lena.Wawa. napisał:

Jestem 🙂

Wreszcie mam kilka godzin wolnego i kawkę i mogę poczytać i odpisać na co ciekawsze wpisy. Z uśmiechem pominę wzrokiem te wpisy w których jestem Magdą, Kuszą, SimJolą, Mózgu, Eve, ooo nawet Domyślnym (my ze sobą nie rozmawiamy? nie wiedziałam) i mam jakieś dzieci w Otwocku z jakimś Want (a może z jakąś Want?) wybaczcie jesli kogos pominęłam, ale naprawdę trudno spamiętać wszystkich, którymi jestem 🙉.

I tak czasami aż mi przykro, bo może ktoś tu szuka jakiejś swojej miłości, która opuściła Kafe i rozczarowuję go tym, że nią nie jestem. Nic nie poradzę, nie jestem tu nikim innym ani Z nikim innym, nie szukajcie moich kochanków, bo TU ich nie ma 😉

 

 

A może Ty jesteś acordeonem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NoOne
7 minut temu, Lena.Wawa. napisał:

Jestem :)

Wreszcie mam kilka godzin wolnego i kawkę i mogę poczytać i odpisać na co ciekawsze wpisy. Z uśmiechem pominę wzrokiem te wpisy w których jestem Magdą, Kuszą, SimJolą, Mózgu, Eve, ooo nawet Domyślnym (my ze sobą nie rozmawiamy? nie wiedziałam) i mam jakieś dzieci w Otwocku z jakimś Want (a może z jakąś Want?) wybaczcie jesli kogos pominęłam, ale naprawdę trudno spamiętać wszystkich, którymi jestem 🙉.

I tak czasami aż mi przykro, bo może ktoś tu szuka jakiejś swojej miłości, która opuściła Kafe i rozczarowuję go tym, że nią nie jestem. Nic nie poradzę, nie jestem tu nikim innym ani Z nikim innym, nie szukajcie moich kochanków, bo TU ich nie ma ;)

 

 

Hej:) a jak spędziłaś czas wczoraj po 22/:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, acordeon napisał:

A może Ty jesteś acordeonem?

Zapewne.To o czym pisze bije bije wręcz miłością do Domyślnego .Druga kobieta wyczuwa takie niuanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, _Kirke napisał:

Mój plan na zaczynający się właśnie dla mnie wieczór, to: cytrynówka, woda, mięta i mnóstwo kruszonego w szklance lodu. Co zrobię popijając, będzie zależało od nastroju.

Brzmi ciekawie, nigdy nie rozcieńczałam nalewek i mam nadzieję, że to taka cytrynówka własnej roboty, bo te fabryczne to lepiej nie tykać, są robione z najgorszej jakości alkoholi.

20 godzin temu, używammózgu napisał:

Plany? Jak to pięknie brzmi! Przed chwilą wrocilem z roboty, ide spać, sam, takie mam szalone plany na sobotnia letnia noc.

Nadrobisz przy najbliższej okazji ;)

20 godzin temu, acordeon napisał:

Plany na dzisiaj.... Pożegnanie wakacji 🍻 seks....

I? Udało się zrealizować oba?

20 godzin temu, acordeon napisał:

Wow.. ja tam też jestem🤫

Jaki masz nick i w co lubisz grać?

20 godzin temu, Gość Gość napisał:

Nie chodzi o ten konkretny temat, Lenocentryczny onanie. Marys ma problem ze stalkująca ją hejterką, ktora łazi za nią wszedzie.

Mózgu widziałeś to okreslenie? Podobno mnie nie lubisz a tu takie kwiatki. Co Ty na to? Ktoś wie lepiej 🤭

19 godzin temu, Gość Alice napisał:

Bezbłedna jesteś!!!!

😘

17 godzin temu, simsyoli napisał:

Ja też imprezka u koleżanki. Wlasnie wrociłam. Jutro to odchoruję 😂😋

Żyjesz?

17 godzin temu, StrażakSam napisał:

A ja dzisiaj na służbie. Suszy niemiłosiernie.

Czemu na służbie suszy? ;)

8 godzin temu, Gość Tommy napisał:

Lena dla Ciebie bym klęknął na jedno kolanko, albo i nawet leżał krzyżem, tylko na wznak 👹

No jasne, leżałbym a ja miałabym odwalić całą robotę? Łącznie z myciem tych podłóg? Zapomnij! 😴

5 godzin temu, acordeon napisał:

Właśnie ktoś mnie uświadomił,że nie jestem prawdziwym mężczyzną 🤔 Przez te podłogi nie będę mógł spać 😄

Ja możesz? Przecież to ja mam rację: prawdziwy mężczyzna myje podłogi! Albo zarabia tyle, by jego kobieta nie musiała tego robić. Kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NoOne

jednak chorzy tu bywają:( jak powyżej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, acordeon napisał:

A może Ty jesteś acordeonem?

A wiesz, że jesteś tu chyba JEDYNĄ osobą, o którą nigdy nie byłam podejrzewana? To dopiero brzmi podejrzanie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Gość NoOne napisał:

Hej:) a jak spędziłaś czas wczoraj po 22/:)?

Wyszliśmy ze znajomymi "w miasto". Spacer Nowym Światem, troszkę alko, żarty, śmiech, sympatycznie, ale bez specjalnych ekscesów,. Do domu wróciliśmy grzecznie około pierwszej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harry

Niech gospodyni nie dyskutuje z hejterami tylko wyskakuje niech z majteczek : -)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość NoOne napisał:

jednak chorzy tu bywają:( jak powyżej:(

NoOne, tak niefortunnie wypadło, że to mój wpis wpadł bezpośrednio nad Twoim 🤔 Czy już powinnam zapisać się do lekarza? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Lena.Wawa. napisał:

A wiesz, że jesteś tu chyba JEDYNĄ osobą, o którą nigdy nie byłam podejrzewana? To dopiero brzmi podejrzanie! 

Trzebaby zrobić konfrontację😃 albo sprawdzić różnicę płci😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia
5 minut temu, acordeon napisał:

Trzebaby zrobić konfrontację😃 albo sprawdzić różnicę płci😄

Co na to żona a-kondonie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy osoba, która to wstawia nie zdaje sobie sprawy, że bardzo łatwo przewija się strony? Nie lubisz Maryś? Nie musisz. Zaloguj się i porozmawiaj z innymi. Jest nas tu dużo. Szkoda czasu na nienawiść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Gosia napisał:

Co na to żona? 

Może spać spokojnie :) Ja nie szukam męża, on nie szuka żony, nikt nie jest zagroŻONY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NoOne
18 minut temu, Lena.Wawa. napisał:

NoOne, tak niefortunnie wypadło, że to mój wpis wpadł bezpośrednio nad Twoim 🤔 Czy już powinnam zapisać się do lekarza? ;)

Pośpieszyłaś się , a ja nie zdążyłem:( przed chwila znów było poniżej:) wygląda na to, ze Ty zawsze górą znaczy na górze:) tez tak lubię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Lena.Wawa. napisał:

Jaki masz nick i w co lubisz grać?

Głównie Tysiąc(nick mogę Ci podać po za forum🤫)

 

32 minuty temu, Lena.Wawa. napisał:

? Udało się zrealizować oba?

👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NoOne
7 minut temu, Lena.Wawa. napisał:

Może spać spokojnie :) Ja nie szukam męża, on nie szuka żony, nikt nie jest zagroŻONY :)

wiesz ze zony są zwykle zazdrosne?:) choć wielokrotnie zapewniałem ze nie szukam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość NoOne napisał:

Pośpieszyłaś się , a ja nie zdążyłem:( przed chwila znów było poniżej:) wygląda na to, ze Ty zawsze górą znaczy na górze:) tez tak lubię:)

🏆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NoOne
1 minutę temu, Lena.Wawa. napisał:

🏆

A Ty nie jesteś zazdrosna?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość NoOne napisał:

A Ty nie jesteś zazdrosna?:)

Oczywiście, że jestem! Mam cholernie przystojnego męża, więc łatwo nie jest, ale on jest z tych ślepych, którzy nie widzą, że jakaś na nich leci. Ale ja to widzę ;) Na szczęście jesteśmy razem baaaardzo długo i jak na razie nie dał mi powodu do prawdziwego wk...urwu. Po latach zrozumiałam, że nie mogę mieć pretensji do niego jesli kobiety się na niego gapią, o ile on zachowuje się tak jak nalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NoOne
1 minutę temu, Lena.Wawa. napisał:

Oczywiście, że jestem! Mam cholernie przystojnego męża, więc łatwo nie jest, ale on jest z tych ślepych, którzy nie widzą, że jakaś na nich leci. Ale ja to widzę ;) Na szczęście jesteśmy razem baaaardzo długo i jak na razie nie dał mi powodu do prawdziwego wk...urwu. Po latach zrozumiałam, że nie mogę mieć pretensji do niego jesli kobiety się na niego gapią, o ile on zachowuje się tak jak nalezy.

To chyba dobrze ukrywa swoje romanse;) ja tez nigdy nie wpadłem choć podejrzenia były:)

A ty tez nigdy nie miałaś wpadki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, acordeon napisał:

Głównie Tysiąc(nick mogę Ci podać po za forum🤫)

Wiedziałam, wiedziałam, że tysiąc! Cholera! To jest JEDYNA gra z tych popularniejszych, której nie znam. Ja gram najczęściej w Kierki zwykłe, z atu lub z loteryjką, Kierki amerykańskie, 358, planowanie. Uwielbiam gry w których trzeba liczyć i zapamiętywać karty, które "zeszły". Mam dobrą pamięć więc w tym jestem dobra :)

Znasz którąś z tych gier? Może się zmierzymy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość NoOne napisał:

To chyba dobrze ukrywa swoje romanse;) ja tez nigdy nie wpadłem choć podejrzenia były:)

A ty tez nigdy nie miałaś wpadki?:)

Nie miałam. I gdybym miała stawiać jakąś kasę to postawiłabym nawet sporo, że on nie miał nigdy romansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28 minut temu, Maryyyś napisał:

To tylko pozdrowie i spadam. Milego Wam!🙂

Przylazla hejterka- teoretycznie mloda, piekna i pożądana przez wszystkich... A lata za "stara baba" 😉

Milego wieczoru!

 Każdy radzi. Olać hejterów. Widzisz, nie umiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NoOne
2 minuty temu, Lena.Wawa. napisał:

Nie miałam. I gdybym miała stawiać jakąś kasę to postawiłabym nawet sporo, że on nie miał nigdy romansu.

jak nie miałaś to tez się dobrze maskujesz:)

i nigdy nie mów nigdy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×