Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lulu

Koniec ze stereotypami, karmienie piersią

Polecane posty

Gość Lulu

Długie karmienie piersią kojarzy Wam się z obleśna matka, która wywala wielkiego cyca. Jest sporo zadbanych, pięknych kobiet które decydują się na długie kp... nie wiem, ze Wy tylko te grube i brzydkie spotykacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela
2 minuty temu, Gość Lulu napisał:

Długie karmienie piersią kojarzy Wam się z obleśna matka, która wywala wielkiego cyca. Jest sporo zadbanych, pięknych kobiet które decydują się na długie kp... nie wiem, ze Wy tylko te grube i brzydkie spotykacie 😄

Moze i prawda ale karmienie piersia to powinna byc intymna chwila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ech kiedyś myślałam że długie kamienie piersią jest nie dla mnie a tymczasem sama karmię już prawie rok z różnych przyczyn. Tylko w domu w samotności, sama nie wiem jak długo to będzie trwalo, pewnie jak dziecko zacznie najadać się stałymi pokarmami. Kiedyś myślałam że to obrzydliwe ale odkąd m dziecko to inaczej na to patrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulu
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Ech kiedyś myślałam że długie kamienie piersią jest nie dla mnie a tymczasem sama karmię już prawie rok z różnych przyczyn. Tylko w domu w samotności, sama nie wiem jak długo to będzie trwalo, pewnie jak dziecko zacznie najadać się stałymi pokarmami. Kiedyś myślałam że to obrzydliwe ale odkąd m dziecko to inaczej na to patrzę.

To prawda, zmienia się punkt widzenia. U nas już 20 miesięcy. Jak poza domem się zdarzy to tak dyskretnie, wiadomo ze karmie ale nikt piersi nie ujrzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxs
16 minut temu, Gość Lulu napisał:

Długie karmienie piersią kojarzy Wam się z obleśna matka, która wywala wielkiego cyca. Jest sporo zadbanych, pięknych kobiet które decydują się na długie kp... nie wiem, ze Wy tylko te grube i brzydkie spotykacie 😄

Wywalenie cyca w miejscu publicznym jest mało etyczne,to tak jakby wywalił pół pośladka.Dzisiejsze kobiety sugerują się dawnymi obrazami jak niegdyś kobiety były tak przedstawiane na obrazach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dla mnie karmienie niemowlęcia jest piękne, ale dziecka które już chodzi i samo sobie tego cycka wyciąga to już nie. Odrzuca mnie na samą myśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Karmilam dwa i pół roku. Po półtora roku po moim brzuchu ciąży w ogóle nie było widać, płaski. Ale ja jestem drobna bardzo, rozmiar 34 noszę cały czas. Biust również mam po prostu mały. W ciąży miałam miseczkę c, teraz mam b. A mleka miałam aż za dużo. Sciagalam mleko dla bratanka, który urodził się dwa miesiące przed moją córka. Bratowa miała bardzo duży problem z karmieniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Karmilam dwa i pół roku. Po półtora roku po moim brzuchu ciąży w ogóle nie było widać, płaski. Ale ja jestem drobna bardzo, rozmiar 34 noszę cały czas. Biust również mam po prostu mały. W ciąży miałam miseczkę c, teraz mam b. A mleka miałam aż za dużo. Sciagalam mleko dla bratanka, który urodził się dwa miesiące przed moją córka. Bratowa miała bardzo duży problem z karmieniem. 

W każdym razie nie karmilam córki publicznie jak miała już jakieś 8 9 miesięcy. Wtedy dawałam jej jedzenie lub picie. Chyba, że miała kryzys i zasnąć nie mogła. Ale to tylko jak byłam gdzieś na spacerze w lesie czy nad rzeką 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKK
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Karmilam dwa i pół roku. Po półtora roku po moim brzuchu ciąży w ogóle nie było widać, płaski. Ale ja jestem drobna bardzo, rozmiar 34 noszę cały czas. Biust również mam po prostu mały. W ciąży miałam miseczkę c, teraz mam b. A mleka miałam aż za dużo. Sciagalam mleko dla bratanka, który urodził się dwa miesiące przed moją córka. Bratowa miała bardzo duży problem z karmieniem. 

Mąż popierał? Nie ucierpiało pożycie seksualne? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość KKK napisał:

Mąż popierał? Nie ucierpiało pożycie seksualne? 

Nie miał nic przeciwko. Przyznam, że libido miałam czasami średnie. Jednak na pewno nie ucierpiało nasze pożycie przez karmienie. Mój mąż uważa, że piersi są właśnie do tego, a nie do jego przyjemności. Dziecko ważniejsze od jego popedu seksualnego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś

Nie chodzi o karmienie cyckiem samo w sobie a o karmienie publiczne które powinnio być zakazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wywala cyca? Ja też karmię piersią i tak, wywalam pierś jednak od razu zakrywam pieluszka tetrową bo co jak co, karmienie karmieniem jednak jakoś przed porodem nikomu cycka nie pokazywałam więc czemu miałabym teraz to robić. 

Mnie też dziwi czemu karmienie piersią ludziom kojarzy się z czymś niemiłym/obrzydliwym itd. Pierś po to została stworzona, aby karmić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mi się kojarzy z świnką w zagrodzie i z przyklejonymi do niej prosiaczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gpsc
3 godziny temu, Gość Ktoś napisał:

Nie chodzi o karmienie cyckiem samo w sobie a o karmienie publiczne które powinnio być zakazane

Dlaczego powinno być zakazane? idąc tym tropem powinien być zakaz jedzenia publicznie w ogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość gpsc napisał:

Dlaczego powinno być zakazane? idąc tym tropem powinien być zakaz jedzenia publicznie w ogóle...

 

Bo to obleśne? a po za tym nie ma takiej potrzeby, jak maciora chce nakarmić swojego potwora to niech to zrobi w domu, nikt nie życzy sobie oglądania wywalonych cycorgów mlecznych krów i śliniącego się bachora. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klllp

Bo to obleśne? a po za tym nie ma takiej potrzeby, jak maciora chce nakarmić swojego potwora to niech to zrobi w domu, nikt nie życzy sobie oglądania wywalonych cycorgów mlecznych krów i śliniącego się bachora. 

x

 A ja nie zycze sobie takich takich wulgarnych indywiduów wokół siebie.  Twoj język jest 100 razy bardziej obleśny, FUUUU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooo

Nie zdarzylo mi sie widziec ostetnacyjne wywalonego golego cyca przy karmieniu, kobiety zwykle sie przyslaniają. Natomiast trudno zliczyc sikajacych w miejscach publicznych facetow - ohyda! w dodatku mocz i smrod zostaje . A  jakos nigdy nie bylo na kafe tematu o nich, widac to paniom  nie przeszkadza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi.

WHO zaleca karmienie piersią do ukończenia 2 roku życia dziecka i wiadomo że to jest dobre najlepsze dla dziecka.I mówcie co chcecie zaklinajcie rzeczywistość nic tego nie zmieni.Kobieta ma piersi tylko po to by karmić potomstwo.Nie karmię publicznie bo mnie to razi że wzgl. Na mój wstyd. Wczoraj byłam u ginekolog,starej baby jak się dowiedziała że karmię 22 miesięczne dziecko to mało zawału nie dostała bladź.I to była moja ostatnia wizyta u tej niedouczonej i zacofanej Pani. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 godzin temu, Gość ooooo napisał:

Nie zdarzylo mi sie widziec ostetnacyjne wywalonego golego cyca przy karmieniu, kobiety zwykle sie przyslaniają. Natomiast trudno zliczyc sikajacych w miejscach publicznych facetow - ohyda! w dodatku mocz i smrod zostaje . A  jakos nigdy nie bylo na kafe tematu o nich, widac to paniom  nie przeszkadza...

W punkt. To jest po prostu niesmaczne. Nigdy nie spotkałam się z matką ostentacyjnie karmiącą piersią dziecko. Natomiast nie raz muszę odwracać wzrok i przyspieszać kroku, bo jakiś facet wywala swój frędzelek i sika. To szokujące,  że kobiety piszą o innych kobietach maciory z cycem itd. Pewnie ich zdaniem piersi zostały stworzone dla podniety mężczyzny.😉  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelinium
14 godzin temu, Gość ela napisał:

Moze i prawda ale karmienie piersia to powinna byc intymna chwila.

to karmienie butelka tez, a jedzenie w restauracji tylko za parawanem! Co  w tym intymnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc gosc
8 godzin temu, Gość Amelinium napisał:

to karmienie butelka tez, a jedzenie w restauracji tylko za parawanem! Co  w tym intymnego?

A to,ze ja np.nie mam ochoty oglądać czyjegoś cyca w restauracji podobnież jak wiele innych osób.Nie porównuj karmienia butelką do wywalenia cyca przy wszystkich.Zawsze trzeba go zasłonić, jeśli już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama nie wariatka

Masakra. Wg mnie pół roku karmienia i wystarczy. Póki dzidziuś jest dzidziusiem. Oblesne jest karmienie dwulatka. Tak. Oblesne. A cycki pewnie mamuśki maja do pasa. Takie zwisy po skończeniu karmienia. Roczne dziecko powinno pić dwie szklanki mleka. Reszta stały pokarm. Długie karmienie to fanaberia mamusie co nie potrafią pogodzić się z dorastaniem dziecka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A 8 miesięczne dziecko to nie jest niemowlę? 😱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×