Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość axyz

Czy w takim przypadku składać CV?

Polecane posty

Gość axyz

Cześć,

mam pewnie głupie pytanie, ale od bardzo dawna mnie to nurtuje:

załóżmy, że jest pewne miejsce, w którym bardzo chciałabym pracować (to jest moje marzenie). W teorii spełniam wszystkie wymagania podane w ogłoszeniu o pracę, jednak z pewnych źródeł wiem, że na moim poziomie doświadczenia mam mimo wszystko marne szanse na pracę tam. Czy w takim wypadku lepiej składać CV, licząc na to, że a nuż widelec się uda?

Czy jeżeli złożę teraz takie średnie CV, nie dostanę się, a po kilku latach i zdobyciu większego doświadczenia, będę tam powtórnie aplikować, to, że starałam się o pracę, będąc takim przeciętnym kandydatem, może mieć negatywny wpływ na moją kandydaturę?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz
Dnia 11.08.2019 o 16:02, Gość axyz napisał:

Czy jeżeli złożę teraz takie średnie CV, nie dostanę się, a po kilku latach i zdobyciu większego doświadczenia, będę tam powtórnie aplikować, to, że starałam się o pracę, będąc takim przeciętnym kandydatem, może mieć negatywny wpływ na moją kandydaturę?   

Nie - zapewne twoje CV i tak pójdzie do kosza od razu jeśli się nie dostaniesz, więc nie ma obaw, że ktokolwiek cię zapamięta. Nie wahaj się, składaj CV i koniecznie napisz list motywacyjny. Jeśli masz możliwości i zasoby możesz zaproponować, żeby pracować przez miesiąc za darmo, ale to już ekstremalna opcja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×