Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Dziewczyny golicie ręce i brzuch?

Polecane posty

Gość gość

Nie, mam miękkie i bardzo jasne włoski, wręcz puch, więc nie widzę powodu. Poza tym mój mężczyzna zachwyca się, że "jak brzoskwinia" 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naukowe uzasadnienie
14 godzin temu, brokentiger87 napisał:

jasne blond włoski, jak mi się coś nie podoba to pęsetka lub małe plasterki wosku z Joanny, golę tylko nogi i paszki 

x

no właśnie, więc to nie jest urban legend? jakie jest naukowe uzasadnienie?

Nie jest. To kwestia tego, że goląc włosy ścinamy je w najszerszym i najgrubszym miejscu włosa. To sprawia wrażenie, że włosy odrastają grubsze- optycznie tak jest. Naturalnie włos jest zwężony, jakby "zaostrzony" na czubku i jaśniejszy w tym miejscu. Goląc przecinamy go blisko skóry-w najszerszym i najciemniejszym miejscu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 godzin temu, Gość Lolek napisał:

Pewnie. Nogi też golicie dla siebie niby a w zimę co druga zarosneita bo jak obcym się nie musi pokazywać to się nie goli. 

Singielki też się często nie gola bo po co. 

Może na twojej wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie, ale w bliskim otoczeniu mam dziewczynę, która to robi, tyle że ona ma naprawdę ciemne i długie włosy na rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie, ale w bliskim otoczeniu mam dziewczynę, która to robi, tyle że ona ma naprawdę ciemne i długie włosy na rękach.

Tylko w takim przypadku to zrozumiałe. Takie osoby nie mają wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Golenie włosów na brzuchu to nieporozumienie. Faktycznie odrastają ciemniejsze i grubsze, jeśli ktoś już musi, to lepiej już woskować albo depilatorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
24 minuty temu, Gość Kobieta napisał:

Dlaczego od razu id*otki? Nie chcesz, to tego nie rób, nikt Cię nie zmusza. Ale po co od razu kogoś obrażać? Co Cię to boli?

Wiesz co mnie boli to, że pewnie za 5 lat zrobią z tego normę i moja córka będzie golić twarz bo będzie się jej wmawiać, że jak tego nie zrobi będzie zaniedbana krowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Wiesz co mnie boli to, że pewnie za 5 lat zrobią z tego normę i moja córka będzie golić twarz bo będzie się jej wmawiać, że jak tego nie zrobi będzie zaniedbana krowa.

Jak da sobie wmówić, to tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Bo czuję się bardziej kobieco mając gładką skórę niż będąc owłosiona jak facet? Czego nie rozumiesz? 

A kto taką definicję kobiecości ci wtłoczył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Jak da sobie wmówić, to tak. 

Kiedyś tak wmówiono innym na temat golenia pach i nóg i sama widzisz jaka jest reakcja jak ktoś napisze, że nie goli. Oglądałaś kiedyś choćby "och, Karol"? Jeszcze wtedy widać było babeczki z włosami tu i ówdzie i nikt ich od szympansów nie wyzywał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brzucha nie gole ponieważ nie mam tam włosów. Ręce i nogi potraktowałam laserem i od 3 lat mam z głowy golenie. Pachy i okolice intymne 2 lata temu i też mam spokój.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×