Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaktobedzie

wierzycie że jak para kiedyś razem piła, ciągłe szaleństwa na imprezach to jak staną się abstynentami dalej będzie ten związek funkcjonował?

Polecane posty

Gość jaktobedzie

czy to nie tak że takie pary połączyło wspolne chlanie i wygłupy a jak tego zabraknie to im się rozpadnie ten związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość jaktobedzie napisał:

czy to nie tak że takie pary połączyło wspolne chlanie i wygłupy a jak tego zabraknie to im się rozpadnie ten związek?

Jeżeli łączyły ich tylko wspólne imprezy i picie to może być ciężko.  A to trzeba być albo abstynentem albo chlać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gramofon

My tak mamy, siedem lat chlania i imprez, pojawily sie dzieci i juz8 lat i jeszcze 17,5 roku abstynencji. Potem sobie odbijemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Gramofon napisał:

My tak mamy, siedem lat chlania i imprez, pojawily sie dzieci i juz8 lat i jeszcze 17,5 roku abstynencji. Potem sobie odbijemy 😄

😮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

😮

Patologia się mnozy, co tu dużo mówić... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kadia

Ja tak mam. Połączyły nas wspólne imprezy. Ja przestalam pic jak urodziłam dziecko teraz nie mamy o czym że sobą gadać. On pije rzadko ja wcale. Mam wrażenie że łączył nas tylko alkohol. Przykre ale tak często jest ze po wytrzeźwieńiu zwykle związki się rozpadaja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

o ile oboje zostaną abstynentami to tak, jak tylko jedno to drogi się raczej na pewno rozejdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A to trzeba zaraz chlać lub zostać abstynentem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chyba nie do kanca rozumiem pytanie.  Co ro znaczy "ciągle piła,  imprezowa ".

Na początku jak się spotykałam z aktualnym mężem i mieliśmy po 19 lat to głównie się bawiliśmy, bo niby co mieliśmy robić- bawić się w dom.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosenrot

Nasza historia jest taka, on dużo starszy ja świeżo po 18, z wieloma problemami. On nadużywał, ja alkoholiczka. Podeszłam do niego po papierosa. No i zostałam. Żylismy na ulicy. Bez somu, bez kasy ale zakochani. Ogarnęliśmy się. Koniec z alko, ogarnęliśmy sobie pracę, mieszkaliśmy na takim pustostanie. Odłozyło się kasę, wynajęliśmy mieszkanie. Miałam 19 lat jak urodziłam nasze dziecko. Jesteśmy razem już 5 lat. Nie jest łatwo bo mamy jeszcze stare długi i komornika ale trzymamy się, staramy się jak możemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Normalni ludzie oddzielaja imprezy od codzienności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyty

My imprezowalismy duzo i czesto. Teraz dzieci, dom, praca. Ale nie ukrywam ze jak jest okazja, to dajemy czadu. Ale okazja jest gora 4 razy w roku 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrowka
47 minut temu, Gość Rosenrot napisał:

asza historia jest taka, on dużo starszy ja świeżo po 18, z wieloma problemami. On nadużywał, ja alkoholiczka. Podeszłam do niego po papierosa. No i zostałam. Żylismy na ulicy. Bez somu, bez kasy ale zakochani. Ogarnęliśmy się. Koniec z alko, ogarnęliśmy sobie pracę, mieszkaliśmy na takim pustostanie. Odłozyło się kasę, wynajęliśmy mieszkanie. Miałam 19 lat jak urodziłam nasze dziecko. Jesteśmy razem już 5 lat. Nie jest łatwo bo mamy jeszcze stare długi i komornika ale trzymamy się, staramy s

Jej, ale historia! Oby wszystko sie wam ulozylo. Tez jestem alkoholiczka (nie pije 6 lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×