Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Halama

Marra ,Poetka, osoba od mody na sukces odezwijcie sie dajcie znac jak możecie ! Bo tutaj jest lepiej i bardziej spokój .

Polecane posty

Gość Halama

Marra,Poetka ,fanka mody na sukces może to przeczytaja i zauważy któraś w najbliższym czasie ten temat ? Z wiadomych przyczyn tutaj może byłby spokój i bardziej zdrowa atmosfera bez kłótni i jakiś ataków .Jak maja być kłótnie to tutaj być może będzie lepiej .

Z zachowania trooli i ich chorych agresywnych tekstów wynika że nie ma po co pisac w zakładce życie uczuciowe .Trzeba sie przenieść bo tam panuje zamęt wywołany nalotem kilku ludzi którzy chca na siłe niszczyc i robic swoje prywatne wojny pomiędzy sobą .Jak nie ma normalnej rozmowy to nic na siłe sie nie zbuduje bo to walka z wiatrakami .Ogólnie tam w tej zakładce robi sie coraz większy syf i jakieś patologiczne zachowania . Może spróbować tam gdzie awantur nie ma i nie ma obrzucania sie błotem ? Oby tutaj nie dotarli i nie było kolejnego robienia ataków jeden na drugiego wojna między użytkownikami . Jest tutaj jakaś szansa na normalna rozmowe czy ci agresywni emocjonalnie ludzie też tutaj będa robić syf ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CYCU

Zapraszam tutaj poetke będziemy tutaj grasunku dokonywać xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CYCU
Przed chwilą, Poetka napisał:

Jestem 🙂

Może tutaj nas nie wykryja i nie będzie nalotu ani żadnych wejść trooli. JA tutaj wszystko dawno przygotowałem xd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CYCU

To może zmień avatar aby żeby te troole nie rozpoznali że tutaj piszesz i wchodzisz w te zakładkę .No i napisać na priva do myszka i leżaczka że tutaj można się przenieść i siedzieć tylko żeby nie wydali że tutaj się zamelinujemy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CYCU

Kurna żeby tylko żaden zjep nie wszedł w profil poetki i nie zobaczył w tematach które skomentowała ostatnio że jest temat o kowbojkach bo wejdą ale może zmiana avatara zmieni coś że nie poznają że to jest dany osobnik i nie wejdą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×