Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tatatatata

Wygląd zewnętrzny po porodzie.

Polecane posty

Gość Tatatatata

Moja żona kilka miesięcy po porodzie bardzo się postarzała. Ciało powróciło do normalności i wygląda bardzo dobrze, ale na buzi przybyło jej z 10 lat! Zmarszczka na zmarszczce. Boję się tego pisać, ale po prostu zrobiła się brzydka. Czy już jej tak zostanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zmarszczki po porodzie pierwsze słyszę. Zmarszczki napewno nie znikną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A może to zmęczenie? Ma czas dla siebie? Na długą kąpiel, kosmetyke, poczytanie książki, drzemki? Skóra szybciej się starzeje jeżeli nie jest odpowiednio nawilżana, brakuje jej witamin i składników odżywczych. Dobry krem na uelastycznienie skóry, o działaniu przeciwzmarszczkowym, maseczki nawilżające i odpoczynek (!). Oczywiście bez witamin także się nie obejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A jak wagowo? Ile przytyła i ile potem zrzuciła, w jakim czasie?

Ile ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeżeli zmarszczki nie są "stare" i głębokie to dobre kremy mogą sobie z nimi poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatatatata

35 lat. Waży tyle co przed ciążą jak nie mniej. Raczej ciężko z odpoczynkiem, a nawet jeśli może to i tak jakoś specjalnie z niego nie korzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Twoja żona jest zmęczona 

zalatw jej czas relaksu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
23 minuty temu, Gość Tatatatata napisał:

Moja żona kilka miesięcy po porodzie bardzo się postarzała. Ciało powróciło do normalności i wygląda bardzo dobrze, ale na buzi przybyło jej z 10 lat! Zmarszczka na zmarszczce. Boję się tego pisać, ale po prostu zrobiła się brzydka. Czy już jej tak zostanie?

Jesli maz ...a nie okaze jej wsparcia, nie zajmie sie dzieckiem aby miala czas dla siebie, nie da jej na porzadne kosmetyki albo zabiegi to tak jej zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

nie da jej na porzadne kosmetyki

Jak to DA JEJ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olo

To normalne. Moja tez sie tak postarzala i zaczela mnie obrzydzac. Na szczescie znalazlem sobie 18nastke do pukania i jest ok. Tobie tez radze bo zona bedzie teraz zmeczona i nieatrakcyjna. Takie sa fakty, tego nie przeskoczysz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale ile jej przybyło w ciąży? Dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatatatata
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ale ile jej przybyło w ciąży? Dużo?

Nie, nie dużo. A teraz wagowo jest tak jak przed ciążą jak nie mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Olo napisał:

To normalne. Moja tez sie tak postarzala i zaczela mnie obrzydzac. Na szczescie znalazlem sobie 18nastke do pukania i jest ok. Tobie tez radze bo zona bedzie teraz zmeczona i nieatrakcyjna. Takie sa fakty, tego nie przeskoczysz. 

Tak sobie podburzasz dyskusję, ale powiem Ci, że kumpel - zamożny człowiek - tak sobie młodą na boku znalazł, a ta czym prędzej (bez jego zgody i wiedzy)...zaciążyła. Buli alimenty na wszystkie dzieci, a "naboków" ma dość 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Postarzała się przez stres/zmęczenie/niewysypianie(?) Pewnie cały dom na jej głowie, co?

Na pewno nie przez ciążę. Mam dużo znajomych, które urodziły, a nie widzę kompletnie zmiany na ich twarzach - a przyglądam się im uwaznie, bo mam lekką obsesję  na punkcie młodego wyglądu  😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pytałam o wagę i tycie bo pomyślałam że to może z tego wyszło -wzrost wagi a potem spadek i skóra nie dała rady.

Ale skoro nie przytyła dużo to moze to zmęczenie albo we względu na wiek. Każdy ma inny organizm. 

Które to dziecko? Pierwsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość Olo napisał:

To normalne. Moja tez sie tak postarzala i zaczela mnie obrzydzac. Na szczescie znalazlem sobie 18nastke do pukania i jest ok. Tobie tez radze bo zona bedzie teraz zmeczona i nieatrakcyjna. Takie sa fakty, tego nie przeskoczysz. 

oho, znowu bezdzietna frustratka-prowokatorka szaleje 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

oho, znowu bezdzietna frustratka-prowokatorka szaleje 😄 

I zapomniała dodać, że IQ jej wypadło 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Tak sobie podburzasz dyskusję, ale powiem Ci, że kumpel - zamożny człowiek - tak sobie młodą na boku znalazł, a ta czym prędzej (bez jego zgody i wiedzy)...zaciążyła. Buli alimenty na wszystkie dzieci, a "naboków" ma dość 😛 

Hahaha, mój stary za to zaczął mnie zdradzać od razu po ślubie (tzn od razu po ślubie się o tym dowiedziałam, pewnie zdradzał i przed). Nie mamy dzieci, w naszym związku nie zaszły żadne zmiany, więc nie znam powodu dla którego to robi. Nic mu nie mowie i zbieram sobie dowody przeciwko niemu, kupujemy teraz dom (za jego pieniądze, ale dom na mnie- on chce mieć dzieci ale ja zapowiedziałam mu że bez odpowiedniego zabezpieczenia nie czuje się na tyle pewnie żeby decydować się na potomstwo). Jestem z siebie bardzo zadowolona ze opanowałam emocje i teraz z wyrachowaniem obedre go ile się da. 

Jestem młodsza od niego, świetnie zarabiam, dbam o niego w łóżku niczego nam nie brakuje, do tego jestem atrakcyjną i bystra kobieta (to jest oczywiście subiektywne, ale wiem że taka jest jego opinia), a dziad wstrętny ma czelność chodzić na boki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatatatata
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Pytałam o wagę i tycie bo pomyślałam że to może z tego wyszło -wzrost wagi a potem spadek i skóra nie dała rady.

Ale skoro nie przytyła dużo to moze to zmęczenie albo we względu na wiek. Każdy ma inny organizm. 

Które to dziecko? Pierwsze?

Pierwsze dziecko.

Ja robię zakupy, gotuję, ona gotuje raz na jakiś czas, coś na szybko. Na kąpiele nie ma czasu, bo marnuje go na wyjście z psem (byłem za pozbyciem się tego psa, jest mega upierdliwy). Ja w tym czasie usypiam dziecko. Mogłaby też w ciągu dnia spać w tym czasie jak dziecko śpi, ale tego nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Spróbuj sobie wcisnac arbuza w d u p e to też zmarszczek dostaniesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
18 godzin temu, Gość Gość napisał:

Jeżeli zmarszczki nie są "stare" i głębokie to dobre kremy mogą sobie z nimi poradzić.

Haha No napewno ciekawe kto ci takich głupot naopowiadał? Jak już to pomoże wypełnienie kwasem hialuronowy, a nie krem. Kremy na noc nie pomagają, mogą jedynie wspomóc zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ciąża wyniszcza organizm, hormony tez wpływają na cerę, po 30 juz trzeba pracować nad kondycją i wyglądem cery. Do tego organizm ciągle regeneruje się po ciąży, twoja żona może byc odwodniona, przemeczona, potrzebować witamin... Może jeszcze do tego nie dojrzała by zadbać o siebie?.skoro nie potrafi odpoczywać to znaczy,ze tak odreagowuje nowa sytuację. A często kobiety po prostu zapominają o sobie jak urodza dziecko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Spacer z psem moze byc bardziej odprezajacy nic kapiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Spacer z psem moze byc bardziej odprezajacy nic kapiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Haha No napewno ciekawe kto ci takich głupot naopowiadał? Jak już to pomoże wypełnienie kwasem hialuronowy, a nie krem. Kremy na noc nie pomagają, mogą jedynie wspomóc zabiegi.

Jeżeli wybiera się dobre kremy, a nie z biedronki to można się zdziwić. Mi jak tylko się pokazały pierwsze zmarszczki zastosowałam kremy dobrej jakości i są wygładzone tylko ważna jest systematyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc

Oddac psa ? Ty pozbawiony odpowiedzialnosci I bez serca czlowieku! Czlowiek sie szybciej starzeje z nadmiaru stresu I braku odpoczynku! Pomoz zonie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Haha No napewno ciekawe kto ci takich głupot naopowiadał? Jak już to pomoże wypełnienie kwasem hialuronowy, a nie krem. Kremy na noc nie pomagają, mogą jedynie wspomóc zabiegi.

Haha 😒

Mowa o 30 latce, a nie 50 latce. Kobieta pewnie ma zmęczona, odwodniona cerę. Owszem kwas zrobi robotę, ale kremy wystarcza, do tego witaminy A,E, U... oczywiście można przejść się na wypełnianie, ale wg mnie to nie jest konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka

Wymien na nowa 🙂 bezdzietne sa lepsze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Bo trzeba rozróżniać zmarszczke od suchej skory, jeśli skóra jest sucha może się wydawać, ze to zmarszczki. Zmarszczka to ubytek kolagenu nie można tego ubytki zlikwidować kremem, można opóźnić dalszy postęp, ale nie wyleczyć kremem, to jest niemożliwe. To tak jakby ktoś powiedział, ze rozstępy kremem wyleczył. I ze tak powiem rzadko bywa iż 30 letnia kobieta miała zmarszczki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak można nie mieć czasu na kąpiel? Ja urodziłam miesiąc temu i staram się o siebie dbać. Nigdy nie chciałam być typem kobiety która po porodzie staje się niezadbana kobieta (bo tak niektóre wyglądają). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×