Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

4 miesiące po porodzie zaszlam w ciążę bliźniacza

Polecane posty

Gość Gość

Jestem w 7 tygodniu ciąży bliźniaczej. Niedawno rodzilam. Jak to możliwe? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Jestem w 7 tygodniu ciąży bliźniaczej. Niedawno rodzilam. Jak to możliwe? 

Spytaj partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Karmię piersią, nie miałam miesiączki od porodu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Jestem w 7 tygodniu ciąży bliźniaczej. Niedawno rodzilam. Jak to możliwe? 

A dlaczego jest wg ciebie niemożliwe? Pierwsza owulacje masz przed okresem, karmienie piersią to nie zabezpieczenie i sru. Poza tym skoro wiesz,że ciąża bliźniacze,to już byłaś u lekarza i pewnie rozmawialiscie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś ludzie wierzyli że karmiąca piersią w ciążę się nie zachodzi. sama widzisz ze to tak nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Karmię piersią, nie miałam miesiączki od porodu. 

Kolejny troll. Karmienie piersią to nie antykoncepcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Karmię piersią, nie miałam miesiączki od porodu. 

Gratuluję. A wiesz kiedy dostaniesz pierwsza owulacje? Moja znajoma dzięki takim wierzeniom ma trójkę dzieci rok po roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 minut temu, Gaja2019 napisał:

Kiedyś ludzie wierzyli że karmiąca piersią w ciążę się nie zachodzi. sama widzisz ze to tak nie dziala

niektórzy wciąż wierzą w te zabobony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość gość napisał:

niektórzy wciąż wierzą w te zabobony

Na to wygląda... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula

Dziecko było tylko na piersi czy dostawało jeszcze inny pokarm?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owa

To dobrze. Zamiast 500 będziesz mieć 1500. Jeszcze jedna ciąża i merytura matczyna. Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale ja mam dopiero 21 lat!!! Koniec kariery zawodowej przede mną. Jestem zrozpaczona 😞 Nie chce byc kurą domowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się jakoś poukłada. Nie martw się. Bardzo Ci współczuję. Niedawno też myślałam że będę w ciąży bliźniaczej i nie byłam z tego powodu szczęśliwa. Ale to można sobie ułożyć w głowie.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Następna
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ale ja mam dopiero 21 lat!!! Koniec kariery zawodowej przede mną. Jestem zrozpaczona 😞 Nie chce byc kurą domowa.

Jak się ma 21 lat to nie może być koniec. Chcieć to móc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
27 minut temu, Gość Ula napisał:

Dziecko było tylko na piersi czy dostawało jeszcze inny pokarm?

 

Nie ma to żadnego znaczenia, kp to nie metoda  antykoncepcji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia

Ja zaszła w ciążę trojaczą miesiąc po porodzie. Dałam radę więc i ty dasz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość - autorka
26 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale ja mam dopiero 21 lat!!! Koniec kariery zawodowej przede mną. Jestem zrozpaczona 😞 Nie chce byc kurą domowa. 

Chyba Ci nie wyszło to czego chciałaś 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Jestem w 7 tygodniu ciąży bliźniaczej. Niedawno rodzilam. Jak to możliwe? 

Masz prz.... jednym słowem. Ale głowa do góry 500+ wpadnie :D

Jak to możliwe? Hmmmm może dlatego, że miałaś stosunek^^.

Karmienie piersią to nie metoda antykoncepcyjna. Następnym razem nie wierz księdzu czy innym januszom i niech partner zakłada gumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naprawdę???? 21 wiek

Naprawdę??? Młodzież ciągle w internecie siedzi i nie wie jak skad sie biorą dzieci? Ani Ona ani On. Cos mi sie nie chce wierzyć. 

Nie mozna robic z siebie ofiary bo wiemy co robimy. Skoro masz dziecko to chyba wiesz, jak działa zapłodnienie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli to prawda to gratuluję i życzę powodzenia. W sumie taka mała różnica wieku ma swoje plusy. Odchowasz za jednym razem, wyjdziesz z pieluch i zajmiesz się kariera. Jesteś młoda, poradzisz sobie przy wsparcia partnera, rodziny. Moja sąsiadka ma bliźnięta ze stycznia i córkę z tego samego roku z listopada, dzieci w szkole, w jednej klasie. Kiedyś miała ciężko, mimo pomocy, teraz rozwija się zawodowo i kwitnie, młoda dziewczyna a dzieci już odchowane i to troje prawie na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość mama

Ja urodziłam 6 tygodni temu i się zastanawiam jak macica i organizm wytrzymuje tak szybko druga ciążę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porada
6 godzin temu, Gość gość napisał:

niektórzy wciąż wierzą w te zabobony

To nie zabobony, tylko fakt, jednak karmienie piersią musi być intensywne i regularne ( tzn.bez przerw dłuższych niż 4 godziny) i bez żadnego dokarmiania mieszanką w proszku, wyłącznie regularne karmienie piersią! Poczytaj w internecie, o WARUNKACH naturalnej atykoncepcji - o tej metodzie w czasie karmienia piersią. Trzeba tego ściśle przestrzegać, inaczej może nastapić już pierwsza owulcja, o której nie masz wiesz ze jest, bo zachodzisz w jej czasie w ciąże,  więc krwawienie miesiączkowe już nie wystąpi. Myśle, ze karmiłas dziecko piersią, ale rzadko lub niewiele i było dokarmianie mlekiem w proszku, tak więc laktacja nie była intensywa, a karmienie rzadkie i nieregularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za bzdury. Znam dziewczynę która karmiac bliźniaki tylko piersią zaszła w ciążę 2 miesiące po porodzie. Tym sposobem ma 3dzieci z 1roku. Nie powiesz mi chyba że karmienie bliźniąt tylko piersią to mało intensywne karmienie.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Porada napisał:

To nie zabobony, tylko fakt, jednak karmienie piersią musi być intensywne i regularne ( tzn.bez przerw dłuższych niż 4 godziny) i bez żadnego dokarmiania mieszanką w proszku, wyłącznie regularne karmienie piersią! Poczytaj w internecie, o WARUNKACH naturalnej atykoncepcji - o tej metodzie w czasie karmienia piersią. Trzeba tego ściśle przestrzegać, inaczej może nastapić już pierwsza owulcja, o której nie masz wiesz ze jest, bo zachodzisz w jej czasie w ciąże,  więc krwawienie miesiączkowe już nie wystąpi. Myśle, ze karmiłas dziecko piersią, ale rzadko lub niewiele i było dokarmianie mlekiem w proszku, tak więc laktacja nie była intensywa, a karmienie rzadkie i nieregularne.

Jak widać mroki średniowiecza panują nadal- proszę Cię- przestań szerzyć takie bzdury, bo potem kobiety są zdziwione, ze karmiły piersią, a mimo to zaszły w kolejną ciążę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Jak widać mroki średniowiecza panują nadal- proszę Cię- przestań szerzyć takie bzdury, bo potem kobiety są zdziwione, ze karmiły piersią, a mimo to zaszły w kolejną ciążę. 

Dokładnie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odległość

Autorko który to tydzień?Ja znam kobietę która po dwóch cesarkach zaszła w ciążę bliźniaczą, cięcie miała w 37 tygodniu i wszystko okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pośpiech szkodzi
6 godzin temu, Gość Niunia napisał:

Ja zaszła w ciążę trojaczą miesiąc po porodzie. Dałam radę więc i ty dasz. 

Nie wiem jak można tam dać sobie wepchać miesiąc, czy dwa miesiące po porodzie, przecież krocze jest obolałe, naruszone ( poród naturalny) , śluzówka cała wewnatrz pochwy, macicy dopiero się goi, rana ziarninuje, ptrzebuje się zregenerować. Nawet jak ciąża była rozwiazana cięciem cesarskim, to wewnetrzne organy są okaleczone też cięciem, i nie powinno się narażać na tak szybkie ponowne zajście w ciąże. Sam połóg trwa 3 miesiace  po pprodzie i lekarze na ten czas zalecają brak współżycia, bo może ono skutkowac podrażnieniem rany, uszkodzeniem śluzòwki wewnątrz,  lub infekcją. Poza tym medycyna jasno określa, ze organizm kobiety potrzebuje 1 rok po porodzie by w pełni się zregenerować i odzyskać stan optymalny, wtedy dopiero powinno się starać o drugie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Item
3 minuty temu, Gość Pośpiech szkodzi napisał:

Nie wiem jak można tam dać sobie wepchać miesiąc, czy dwa miesiące po porodzie, przecież krocze jest obolałe, naruszone ( poród naturalny) , śluzówka cała wewnatrz pochwy, macicy dopiero się goi, rana ziarninuje, ptrzebuje się zregenerować. Nawet jak ciąża była rozwiazana cięciem cesarskim, to wewnetrzne organy są okaleczone też cięciem, i nie powinno się narażać na tak szybkie ponowne zajście w ciąże. Sam połóg trwa 3 miesiace  po pprodzie i lekarze na ten czas zalecają brak współżycia, bo może ono skutkowac podrażnieniem rany, uszkodzeniem śluzòwki wewnątrz,  lub infekcją. Poza tym medycyna jasno określa, ze organizm kobiety potrzebuje 1 rok po porodzie by w pełni się zregenerować i odzyskać stan optymalny, wtedy dopiero powinno się starać o drugie dziecko.

ja też nie wiem jak miesiąc po porodzie można zajść w ciążę przecież mąż powinien uważać,a ona nie dopuścić do zbliżenia, ale moja mama miała znajomą(niedawno zmarła w wieku 65 lat),która wróciła ze szpitala po porodzie naturalnym i mąż ją zgwałcił bo był wyposzczony. Urodziła drugie dziecko w tym samym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Jak widać mroki średniowiecza panują nadal- proszę Cię- przestań szerzyć takie bzdury, bo potem kobiety są zdziwione, ze karmiły piersią, a mimo to zaszły w kolejną ciążę. 

Dokładnie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×