Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

4 miesiące po porodzie zaszlam w ciążę bliźniacza

Polecane posty

Gość Porada
36 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jak widać mroki średniowiecza panują nadal- proszę Cię- przestań szerzyć takie bzdury, bo potem kobiety są zdziwione, ze karmiły piersią, a mimo to zaszły w kolejną ciążę. 

Czytaj ze zrozumieniem, tylko -prawidłowa metoda karmienia piersią zapewnia antykoncepcję, gdy karmisz piersią  rzadko lub  na przemian proszkiem z butelki , to nie dziw sie zajdziesz w ciaże. Ale jak nie pojmujesz zasad funkcjonowania swojego ciala, nie umiesz sie powstrzymac przed współżyciem, jestes leniwa i zbyt wygodna, to  pozostaje ci tylko łykać chemiczne pigułki antykoncep. i wlewać w  dziecko sztuczną mieszankę, lub co gorsza łykać tabsy antykon.i karmić tym dziecko z mleka z piersi ...To taka porada do tych kobiet zdziwionych tym ze zachodzą w ciąże, z czego i dlaczego ;D , zdziwionych ciążą niczym z zamierzchłych mroków sredniowiecza 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onep

Karmienie piersią nie jest metodą antykoncepcji, po porodzie kobieta jest jeszcze bardziej płodna i łatwiej zajść w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ja
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Kolejny troll. Karmienie piersią to nie antykoncepcja.

albo troll albo skończona pusta ...ka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inclusive
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ale ja mam dopiero 21 lat!!! Koniec kariery zawodowej przede mną. Jestem zrozpaczona 😞 Nie chce byc kurą domowa. 

Przed tobą całe życie,super bo będziesz młodą mamą, odchowasz dzieci i wtedy pójdziesz do pracy, jaka kura domowa??Chyba lepiej być w domu z dziećmi niż pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
44 minuty temu, Gość Porada napisał:

Czytaj ze zrozumieniem, tylko -prawidłowa metoda karmienia piersią zapewnia antykoncepcję, gdy karmisz piersią  rzadko lub  na przemian proszkiem z butelki , to nie dziw sie zajdziesz w ciaże. Ale jak nie pojmujesz zasad funkcjonowania swojego ciala, nie umiesz sie powstrzymac przed współżyciem, jestes leniwa i zbyt wygodna, to  pozostaje ci tylko łykać chemiczne pigułki antykoncep. i wlewać w  dziecko sztuczną mieszankę, lub co gorsza łykać tabsy antykon.i karmić tym dziecko z mleka z piersi ...To taka porada do tych kobiet zdziwionych tym ze zachodzą w ciąże, z czego i dlaczego ;D , zdziwionych ciążą niczym z zamierzchłych mroków sredniowiecza 🙂

Ja pojmuję bardzo dobrze, jak działa mój organizm, a ty  zapoznaj się z działaniem hormonów takich, jak na przykład prolaktyny. ŻADEN lekarz nie powie, kiedy może nawet teoretycznie, powrócić płodność po porodzie, za to laktatwrrorystka wie doskonale. Włóż sobie czosnek do pępka albo zrób irygacje pochwy wrzątkiem po stosunku- takie same metody antykoncepcji, jak kp. Ps. W życiu nie brałam tabletek antykoncepcyjnych, a dziecko mam jedno i to doskonale zaplanowane, więc swoje durne teorie wsadź sobie w buty- wyższa będziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bxbxbnd
4 godziny temu, Gość Item napisał:

ja też nie wiem jak miesiąc po porodzie można zajść w ciążę przecież mąż powinien uważać,a ona nie dopuścić do zbliżenia, ale moja mama miała znajomą(niedawno zmarła w wieku 65 lat),która wróciła ze szpitala po porodzie naturalnym i mąż ją zgwałcił bo był wyposzczony. Urodziła drugie dziecko w tym samym roku.

To ile ona była w tym szpitalu ? I tak wszystkim opowiadała ze mąż ja zgwałcił czy go wsadzili do pudła i dlatego każdy wie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ubuntu
12 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ale ja mam dopiero 21 lat!!! Koniec kariery zawodowej przede mną. Jestem zrozpaczona 😞 Nie chce byc kurą domowa. 

Kobieto,ty się jeszcze w życiu napracujesz do 60 tki.Doceń to,że jesteś w domu bo kiedyś za tym zatęsknisz,praca nie ucieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R46
12 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ale ja mam dopiero 21 lat!!! Koniec kariery zawodowej przede mną. Jestem zrozpaczona 😞 Nie chce byc kurą domowa. 

To trzeba bylo isc na studia a nie bachoru robic. Ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja a
9 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Ja pojmuję bardzo dobrze, jak działa mój organizm, a ty  zapoznaj się z działaniem hormonów takich, jak na przykład prolaktyny. ŻADEN lekarz nie powie, kiedy może nawet teoretycznie, powrócić płodność po porodzie, za to laktatwrrorystka wie doskonale. Włóż sobie czosnek do pępka albo zrób irygacje pochwy wrzątkiem po stosunku- takie same metody antykoncepcji, jak kp. Ps. W życiu nie brałam tabletek antykoncepcyjnych, a dziecko mam jedno i to doskonale zaplanowane, więc swoje durne teorie wsadź sobie w buty- wyższa będziesz.

A ten syntetyczny  proszek to pijesz razem z dzieckiem i chłopem..no to bardzo ci szkodzi, bo nerwy ci puszczają jak gumka ze starych majtek haha, i te twoje metody karcenia innych, wrzątek.. czosnek ..no rodem ze średniowiecza, wyluzuj czarownico, nie wszyscy muszą myśleć i działać tak jak ty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facepalm

Wy się dziwicie, że dziewczyna myślał, że karmiąc piersią nie zajdzie w ciążę. Dwa razy od niej starsze ìdìotkì szerzą dezinformacje w innym wątku, że stosunek przerywany to jak najbardziej skuteczna metoda antykoncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odm
3 godziny temu, Gość Facepalm napisał:

Wy się dziwicie, że dziewczyna myślał, że karmiąc piersią nie zajdzie w ciążę. Dwa razy od niej starsze ìdìotkì szerzą dezinformacje w innym wątku, że stosunek przerywany to jak najbardziej skuteczna metoda antykoncepcji.

Bo jest.Z takiego stosunku jest najmniej wpadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 godzin temu, Gość Ja a napisał:

A ten syntetyczny  proszek to pijesz razem z dzieckiem i chłopem..no to bardzo ci szkodzi, bo nerwy ci puszczają jak gumka ze starych majtek haha, i te twoje metody karcenia innych, wrzątek.. czosnek ..no rodem ze średniowiecza, wyluzuj czarownico, nie wszyscy muszą myśleć i działać tak jak ty. 

O jakim proszku wariatko mówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiu
2 godziny temu, Gość Odm napisał:

Bo jest.Z takiego stosunku jest najmniej wpadek.

skad masz dane? czyzby "bo ja nie wpadlam piec lat i tak jest":D

 

znam dziewczyne która urodziła blizniaki, a za chwile znów była w ciązy . Ma trzech chłopców :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena

Mnie po porodzie lekarz powiedziała by uważać i pomimo tego że nie mogłam stosować hormonów to i tak się zabezpieczałam, kupiłam sobie diafragmę caya i zakładałam ją przed każdym stosunkiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 15.08.2019 o 09:02, Gość Gość napisał:

Karmię piersią, nie miałam miesiączki od porodu. 

Bo najpierw jest owulacja, a potem dopiero miesiączka? Nie jesteś 13latka, żeby miewać cykle bezowulacyjne. Druga sprawa, jedną kobietę kp przez pierwsze pół roku ochroni przed ciążą, drugą już nie.

19 godzin temu, Gość Porada napisał:

To nie zabobony, tylko fakt, jednak karmienie piersią musi być intensywne i regularne ( tzn.bez przerw dłuższych niż 4 godziny) i bez żadnego dokarmiania mieszanką w proszku, wyłącznie regularne karmienie piersią! Poczytaj w internecie, o WARUNKACH naturalnej atykoncepcji - o tej metodzie w czasie karmienia piersią. Trzeba tego ściśle przestrzegać, inaczej może nastapić już pierwsza owulcja, o której nie masz wiesz ze jest, bo zachodzisz w jej czasie w ciąże,  więc krwawienie miesiączkowe już nie wystąpi. Myśle, ze karmiłas dziecko piersią, ale rzadko lub niewiele i było dokarmianie mlekiem w proszku, tak więc laktacja nie była intensywa, a karmienie rzadkie i nieregularne.

To może działało, ale kilkadziesiąt lat temu, kiedy w jedzeniu nie mieliśmy tyle estrogennej soi. Racja w tym, że karmienie musiało być częste, żeby organizm wiedział, że karmi, więc nie powinien nastawiać się na kolejny rozród, ale jedzenie, środowisko, echo jądrowe, rozwala wielu z nas układ hormonalny, więc ta ochrona kp przez ciążą nie u wszystkich jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość Odm napisał:

Bo jest.Z takiego stosunku jest najmniej wpadek.

Ha ha ha ha ha ha. Chciałbyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×