Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

PRZEM BOCIAN KALEKO MAM DO CIEBIE OFERTE PRACY ZA GRANICĄ ODPOWIEDNIĄ DO TWOICH KWALIFIKACJI TESTER LEKÓW HEHE

Polecane posty

Gość gosc

Kasa spora za samo branie, dla ciebie w sam raz bo do fizycznej ani umysłowej pracy sie nie nadajesz😃

http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-niemczech-jako-tester-lekow-od-zaraz-monachium/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Kasa spora za samo branie, dla ciebie w sam raz bo do fizycznej ani umysłowej pracy sie nie nadajesz😃

http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-niemczech-jako-tester-lekow-od-zaraz-monachium/

Tak ten pasożyt by sie nadał na królika doświadczalnego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

POJEDZMY TAM WSPÓLNIE KALEKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Przemek i tak nie ma z ciebie pożytku. Pracy nie masz dziewczyny też ani hobby żadnego, mógłbyś poświęcić swoje ciało do celów naukowych zarabiając przy tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A ...e nawet odpisują na taką oferte pracy hehe ja pierdziele xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość man on the moon

Pisałem o zgłaszających sie do tej pracy. Bo biorąc nietestowane leki kaleko można sobie zrujnować zdrowie, chociaż dla ciebie jako przegrywa taka praca nie jest złą opcją a kasę byś zarobił😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
16 minut temu, demiur napisał:

Pewnie mama mu nie pozwoli.

W tym przypadku będzie miała racje. Chociaż ja podejrzewam ze to nie wina matki tylko nygusostwa przemka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ciekawe czy to jest fikcyjna oferta czy prawdziwa i czy rzeczywiście można tam popracować bez uszczerbku na zdrowiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×