Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Patrzyli na mnie jak na wariatkę, bo powiedziałam, że chcę starą i brzydką opiekunkę do dziecka

Polecane posty

Gość Gość

Byłam na spotkaniu w agencji z opiekunkami i powiedziałam wprost, że poza referencjami wymagam aby opiekunka była stara i brzydka. Popatrzyli na mnie jak na wariatkę i zaczęli mi pokazywać zdjęcia jakichś młodych siks i jeszcze tam gadali, że jakie super mają doświadczenie i charaktery. Oczywiście wszystkie dziewczyny młode i zgrabne. No to już trochę wkurzona mówię, że ja szukam opiekunki do dziecka a nie modelki na wybieg. I że proszę mi zaoferować jakąś starszą Panią z doświadczeniem, a oni, że nie mają, że tylko takie dziewczyny jak pokazali. Cisnęły mi się na usta pewne słowa co o tym myślę, ale po prostu podziękowałam i wyszłam. Ale żałuję, że nie powiedziałam im do słuchu, że wpuszczają w rodziny jakieś lale, który zamiast dzieckiem interesują się czy ładnie wyglądają i czy tatusiowi się spodobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie wierze ze nie maja starszych pan.Zmien agencje, sa firmy gdzie szef ma 20 lat a kierownik 18 i pewnie do takiej agencji trafilas.Lepiej bierz stara ale nie czarownice, bo dzieci bedzie straszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

jak ty tego meza z domu wypuszczasz? tam tyle ładnych i mlodych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123

A czemu młode są złe?  Mają dużo energii, jeszcze im się chce, nie są przemęczenie tymi dziećmi.  Młoda ma dużo zalet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 godzin temu, Gość 123 napisał:

A czemu młode są złe?  Mają dużo energii, jeszcze im się chce, nie są przemęczenie tymi dziećmi.  Młoda ma dużo zalet.

mlode som złe,bo stary ma zakompleksionom starom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja cię zupełnie rozumiem autorko, branie do domu młodej  dziewczyny to kuszenie losu. Tez bym chciała stara i brzydką. Młode osoby tez często sie ucza, i wtedy moga próbowac na siłe usypiac dziecko, zeby sie uczyc w tym czasie. Były częste wypadki, ze studentka dodawała wódki i dziecko zasypiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

Ja cię zupełnie rozumiem autorko, branie do domu młodej  dziewczyny to kuszenie losu. Tez bym chciała stara i brzydką. Młode osoby tez często sie ucza, i wtedy moga próbowac na siłe usypiac dziecko, zeby sie uczyc w tym czasie. Były częste wypadki, ze studentka dodawała wódki i dziecko zasypiało

Ty tak na serio?XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość 123 napisał:

Ty tak na serio?XD

z czym na serio? słyszałam o takich wypadkach, chocby tesciowa opowiadała, potem dziecko w nocy nie chiało spac w ogóle, cały czas przesypiało w dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nazwaaa

zgdzam sie

moja opiekunka tez bedzie starsza pania.

moja mama zajmuje sie teraz na emeryturze opieka nad dziecmi. 

Autorko z jakiego miasta jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Musisz być paskudna, skoro z kilku propozycji opiekunek każda ładna wg ciebie. Na 10 kobiet 1 jest ładna, ze 4  przeciętne, 3 brzydkie, a 2 paskudne. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Musisz być paskudna, skoro z kilku propozycji opiekunek każda ładna wg ciebie. Na 10 kobiet 1 jest ładna, ze 4  przeciętne, 3 brzydkie, a 2 paskudne. 

 

to twoje zdanie, jesli autorka ma np. 35 lat, to jesli dawali jakies siksy jak ona pisze, pewnie miały z 18-22 lata. Praktycznie kazda dziewczyna w tym wieku bedzie atrakcyjniejsza od babki co ma lat 35. Ja tam jestem zdania, ze prawie kazda kobieta jest ładna, ale niestety to własnie maleje z wiekiem, i ew. kiedy jest otyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbnmbnvb

nie dziwie ci sie autorko. Ja bym na twoim miejscu zrobila to samo. nIGDY W ZYciu nie przyjelabym mlodej dziewczyny do swojego domu chocby nie wiem jakie miala referencje i wspanialy charakter. Moj maz nie jest ku.r.wiarzem ale "okazja czyni zlodzieja" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alsys

A ja znalazlam nianię, co prawda kilka lat mlodsza ode mnie, ale że spora nadwaga i brzydsza ode mnie. Można? Można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Alsys napisał:

A ja znalazlam nianię, co prawda kilka lat mlodsza ode mnie, ale że spora nadwaga i brzydsza ode mnie. Można? Można.

Ale to twoja opinia czy męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alsys
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale to twoja opinia czy męża?

Akurat nadwaga i czy jedna osoba jest grubsza od drugiej jest kwestia obiektywna. A nadwaga nie jest atrakcyjna. Ja jestem szczupla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Alsys napisał:

Akurat nadwaga i czy jedna osoba jest grubsza od drugiej jest kwestia obiektywna. A nadwaga nie jest atrakcyjna. Ja jestem szczupla

Znów. Dla kogo Nie jest atrakcyjna? 😄 ja znam pulchne osoby, ktore mają przystojnych fajnych mężów? Talia osy to nie wszystko 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babsh

Haha ale jesteście puste jak nie z opiekunka to z koleżanka z pracy was zdradzi i nie upilnujecie go choćbyście go w klatce zamknęły Hahah durne zakompleksione baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Omg

Hahah, tego jeszcze nie było, padłam. 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cuda się zdarzają

A co jeśli mąż okaże się gerontofilem lub fetyszystą i pójdzie w długą ze stara, brzydką opiekunką? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lill

Tez poatrzylabym na Ciebie jak na wariatkę.  Dobrze ze mam inne problemy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alena

A nasza opiekunka ma 19lat, co więcej mieszka z nami. Chcieliśmy taką z zamieszkaniem, żeby też móc wyskoczyć wieczorami gdzieś. Jest szczuplejsza ode mnie, a czy ładna? Ja mam wysokie poczucie własnej wartości, więc nie zwracam na to uwagi. Jedyne co mnie interesuje to to że sprząta, gotuje i biega z dziećmi. Nam się trochę nie chce, a ona ma podobne adhd co nasze dzieci, więc się właśnie wściekają na trampolinie, a my z mężem sobie kawkę popijamy na balkonie i tak właśnie sobie komentujemy, że jak byśmy sobie jakąś babcie wzięli to by na tą trampolinę nie wlazła. I nie boję się, że mi męża odbije, wiem, że mąż jest realistą i wie co go by czekało z małolatą, a co ma ze mną. Tak jak i ja umie oszacować zyski i straty. Ale kto co lubi, jak wolicie starsze to ok, ale to właśnie takie babcie zmęczone widzę na placach zabaw, które na siłę w wózku wożą te dzieci 4 letnie bo nie mają siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

dziwna jestes autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek.wys
Dnia 16.08.2019 o 17:50, Gość Gość napisał:

Byłam na spotkaniu w agencji z opiekunkami i powiedziałam wprost, że poza referencjami wymagam aby opiekunka była stara i brzydka. Popatrzyli na mnie jak na wariatkę i zaczęli mi pokazywać zdjęcia jakichś młodych siks i jeszcze tam gadali, że jakie super mają doświadczenie i charaktery. Oczywiście wszystkie dziewczyny młode i zgrabne. No to już trochę wkurzona mówię, że ja szukam opiekunki do dziecka a nie modelki na wybieg. I że proszę mi zaoferować jakąś starszą Panią z doświadczeniem, a oni, że nie mają, że tylko takie dziewczyny jak pokazali. Cisnęły mi się na usta pewne słowa co o tym myślę, ale po prostu podziękowałam i wyszłam. Ale żałuję, że nie powiedziałam im do słuchu, że wpuszczają w rodziny jakieś lale, który zamiast dzieckiem interesują się czy ładnie wyglądają i czy tatusiowi się spodobają.

trolling level master 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×