Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

35 letnia kobieta ktora nie miala nigdy faceta

Polecane posty

Gość pravda o kobietach
6 godzin temu, Gość gosc napisał:

Czasy sie zmienily i faceci teraz szukaja tylko idealow, wola byc sami niz miec kobiete niueidealna i niepiekna nawet jesli sami sa paskudni i nie maja nic do zaoferowania. Jesli facet jest sam to tylko dlatego, ze wybrzydza, bo kobiet jest wiecej i faceci maja w czym wybierac i nie przestaja dla kobiet istniej jak koncza ok 35 lat tak jak kobiety maja, ze tylko do jakiegos wieku maja powodzenie (pod warunkiem jeszcze ze sa ladne). Faceci maja mega latwiej w zyciu i jeszcze poprzewracane w doopach na dodatek. Wspolczesni faceci sa rozpieszczeni i maja wyimaginowane mniemanie o sobie, przez co wiele kobiet musi byc sama, bo zaden paskudny brzydal ktory ma sie za ideal nie zechce starej panny. Faceci tez sie starzeja ale wciaz chca 20-30 letnie jak maja 20, 30, 40, 50, 60 czy 70 lat i takie zwiazki z takimi ogromnymi przepasciami wiekowymi sa, co nie trudno wykalkulowac, ze kobiety tylko przez ok 10 lat pod warunkiem moga znalezc faceta, a facet przez cale zycie moze przebierac i wybrzydzac wsrod kobiet, co tez ma miejsce teraz na ziemi.

Bzdury totalne.

To kobiety szukają ideałów, mają o wiele łatwiej i wybrzydzają. To kobiety uważają się za ósmy cud świata, mają wymagania z kosmosu, same niewiele oferując. To kobiety wolą być same niż z nieprzystojnym, nieidealnym mężczyzną. Jeśli kobieta jest sama, to tylko dlatego, że wybrzydza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raleigh
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Co prawda jestem młodsza, mam 20 lat ale również nigdy nie miałam chłopaka. Nic nie zapowiada, żeby w tej kwestii miało się coś zmienić. Mam barierę w kontaktach międzyludzkich. Jestem nieśmiała i wycofana. Nie potrafię rozmawiać z facetami. Nie potrafię przyjmować od nich komplementów. Na każdym kroku kiedy się odzywam, kompromituje się. Nie potrafię wyluzowac. Czasami jest mi przykro obserwując znajomych i ich związki, czuję że coś tracę, ale co zrobić. Widocznie tak musi być. Już się z tą moją samotnością oswoiłam i pogodziłam. 

masz problemy psychiczne i kompleksy społeczne, teraz takich panien jest tabuny, wyjdź do ludzi, odstaw elektronike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhy
6 godzin temu, Gość gosc napisał:

Owszem, ciagle kogos poznaje tylko ze zajety, zonaty, dzieciaty albo jak wolny to nie chce mnie bo czeka na lepsza.

na "lepszą" czyli na jaką w twojej opinii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziękuje dobranoc
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Owszem. Należy jednak podkreślić, że połowa z nich to baby po sześćdziesiątce 😂

z tych 107 kobiet 50% to emerytki, 30% pasztety, 18% pustaki, więc zostaje 2 sztuki na 100 chłopów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realna statystyka
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Chcą, tylko kobiety o których mowa same nie wiedzą czego chcą.

stare rapszle po 30 chcą młodych księciów z seriali w TV, chore psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łatwy kąsek
31 minut temu, Gość introwertyk z wyboru ludzi napisał:

Gorzej jak się nie ma znajomych.

Kobiety mają lepiej. Brzydkiej kobiecie o wiele łatwiej znaleźć partnera niż brzydkiemu czy nawet przeciętnemu mężczyźnie.

jako facet z tym się nie zgodze, uroda to 90% wartości kobiety, szczególnie przed 30stką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nygus
30 minut temu, Gość pravda o kobietach napisał:

Bzdury totalne.

To kobiety szukają ideałów, mają o wiele łatwiej i wybrzydzają. To kobiety uważają się za ósmy cud świata, mają wymagania z kosmosu, same niewiele oferując. To kobiety wolą być same niż z nieprzystojnym, nieidealnym mężczyzną. Jeśli kobieta jest sama, to tylko dlatego, że wybrzydza.

wybrzydza lub jest psychiczna albo ma gębe jak frankensztein, lub wage 80KG+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mega dużo wymagają? Dziś byle przeciętna kobieta ma full wymagań i łatwo o adoratorów.Wiec nie wiem o czym Ty piszesz autorko. Jak nie straszysz wyglądem to na pstryknięcie palcami powinnaś mieć faceta do związku i kasa nie ma tu nic do rzeczy. Pieniądze to nie jest coś na co mężczyźni zwracają uwagę u kobiet. W przeciwieństwie do płci pięknej. Wy kobiety macie tak łatwo że hej w porównaniu do mężczyzn. Wystarczy być miłą, uśmiechnięta, ładnie kobieco się ubrać i wyjść gdziekolwiek. No i przede wszystkim powiedzieć tak pójdę z tobą na randkę a nie w nabzdyczony sposób spławić delikwenta. Tego co ci się nie podoba też nie traktować z buta i po chamsku tylko dać kosza taktownie i z odrobiną klasy. Tego niestety Polkom bardzo brakuje traktują mężczyzn wielokrotnie po chamsku i z góry. Jak by byli czymś gorszym. No chyba że jesteś marzeniem każdej z nich czyli wysokim przystojnym brunetem. Wtedy randka połączona ze śniadaniem gwarantowana. Przeciętnie wyglądający niestety są zlewani, ignorowani, odrzucani i wielu po takich doświadczeniach daje sobie spokój bo dochodzą do wniosku że nigdy nie spełnią kobiecych wymagań.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Mega dużo wymagają? Dziś byle przeciętna kobieta ma full wymagań i łatwo o adoratorów.Wiec nie wiem o czym Ty piszesz autorko. Jak nie straszysz wyglądem to na pstryknięcie palcami powinnaś mieć faceta do związku i kasa nie ma tu nic do rzeczy. Pieniądze to nie jest coś na co mężczyźni zwracają uwagę u kobiet. W przeciwieństwie do płci pięknej. Wy kobiety macie tak łatwo że hej w porównaniu do mężczyzn. Wystarczy być miłą, uśmiechnięta, ładnie kobieco się ubrać i wyjść gdziekolwiek. No i przede wszystkim powiedzieć tak pójdę z tobą na randkę a nie w nabzdyczony sposób spławić delikwenta. Tego co ci się nie podoba też nie traktować z buta i po chamsku tylko dać kosza taktownie i z odrobiną klasy. Tego niestety Polkom bardzo brakuje traktują mężczyzn wielokrotnie po chamsku i z góry. Jak by byli czymś gorszym. No chyba że jesteś marzeniem każdej z nich czyli wysokim przystojnym brunetem. Wtedy randka połączona ze śniadaniem gwarantowana. Przeciętnie wyglądający niestety są zlewani, ignorowani, odrzucani i wielu po takich doświadczeniach daje sobie spokój bo dochodzą do wniosku że nigdy nie spełnią kobiecych wymagań.

 

 

Popieram (jako stary prawiczek, którego już zmęczyła "walka z wiatrakami")😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Popieram (jako stary prawiczek, którego już zmęczyła "walka z wiatrakami")😢

Gorzkie żale wiecznie i pretensje do świata to nie dziwota że nikt was nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Chlopom sie w doopach juz poprzewracalo, czekaja cale zycie na boginie zamiast zainteresowac sie wolnymi kobietami. Sa sami z wlasnego wyboru i posiadania miliona wymagan nie do spelnienia przez kobiety.

Beda chrzanic ze albo nie ma wolnych kobiet, a jest ich cala masa tylko zadna im nie pasuje albo pierd/ola ze kobieta maja wymagania i ich nie chca, a mam kilku kolegow starych kawalerow, ktorym kolezanki kobiety stanu wolnego podsuwaja i kazda zlewaja.

Kazdy z nich wybrzydza, jeden siwy, drugi lysy a trzeci niski i olyly a kady z nich czeka na ch/uj wie co. Jak w ogole przez nascie lat mozna grymasic i zadna nie chciec w ogole poznac i pieprzyc ze zadna ich nie chce.

Faceci musza miec mega naje/bane we lbie skoro tak wybrydzaja przez cale swoje zasrane zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nieprawda mężczyźni o wiele bardziej mają realne (prawdziwe) wymagania, naprawdę nie wielkie . W przeciwieństwie do kobiet które całe życie bujają w obłokach i mają całą listę często wzajemnie sprzecznych wymagań w stosunku do potencjalnego partnera. Właściwie ta lista jak poczytać tutaj choćby to stale się wydłuża i sam pan Bóg by nie dał rady tego spełnić. Kobiety jakby chciały upakować do jednego ciała faceta ze 100 co najmniej różnych osobowości. Coś jakby dr. Jekyll i Mr. Hyde na sterydach. Tak się nie da drogie panie. Takie coś nie występuje w przyrodzie. No i koniecznie musi być z wyglądu jak Alvaro z telenoweli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie od dziś wiadomo że facet potrzebuje baby do seksu i do roboty w domu a przygody przeżywa z kochanką więc dlatego mają małe wymagania . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość gosc napisał:

Chlopom sie w doopach juz poprzewracalo, czekaja cale zycie na boginie zamiast zainteresowac sie wolnymi kobietami. Sa sami z wlasnego wyboru i posiadania miliona wymagan nie do spelnienia przez kobiety.

Beda chrzanic ze albo nie ma wolnych kobiet, a jest ich cala masa tylko zadna im nie pasuje albo pierd/ola ze kobieta maja wymagania i ich nie chca, a mam kilku kolegow starych kawalerow, ktorym kolezanki kobiety stanu wolnego podsuwaja i kazda zlewaja.

Kazdy z nich wybrzydza, jeden siwy, drugi lysy a trzeci niski i olyly a kady z nich czeka na ch/uj wie co. Jak w ogole przez nascie lat mozna grymasic i zadna nie chciec w ogole poznac i pieprzyc ze zadna ich nie chce.

Faceci musza miec mega naje/bane we lbie skoro tak wybrydzaja przez cale swoje zasrane zycie.

Babom się w doopach już poprzewracało, czekają całe życie na herosów zamiast zainteresować się wolnymi facetami. Są same z własnego wyboru i posiadania miliona wymagań, nie do spełnienia przez facetów.

Bedą chrzanić, że albo nie ma wolnych facetów, a jest ich cala masa tylko żaden im nie pasuje, albo pierd/olą że faceci mają wymagania i ich nie chcą, a mam kilka koleżanek starych panien, którym koledzy facetów stanu wolnego podsuwają, a te i tak każdego zlewają.

Każda z nich wybrzydza - jedna płaska deska, druga gruba jak beczka a trzecia z ryjem jak Frankenstein - a każda z nich czeka na ch/uj wie kogo. Jak w ogóle przez naście lat można grymasić i żadnego nie chcieć w ogóle poznać i pieprzyć że żaden ich nie chce?

Baby muszą mieć mega naje/bane we łbie skoro tak wybrzydzają przez całe swoje zasrane życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do wycofanej
Dnia 17.08.2019 o 15:57, Gość Gość napisał:

Co prawda jestem młodsza, mam 20 lat ale również nigdy nie miałam chłopaka. Nic nie zapowiada, żeby w tej kwestii miało się coś zmienić. Mam barierę w kontaktach międzyludzkich. Jestem nieśmiała i wycofana. Nie potrafię rozmawiać z facetami. Nie potrafię przyjmować od nich komplementów. Na każdym kroku kiedy się odzywam, kompromituje się. Nie potrafię wyluzowac. Czasami jest mi przykro obserwując znajomych i ich związki, czuję że coś tracę, ale co zrobić. Widocznie tak musi być. Już się z tą moją samotnością oswoiłam i pogodziłam. 

 W sumie jeśli się z tym pogodziłaś, a jesteś nieszczęśliwa, to nie za dobrze - bo też przecież masz szanse, może tylko trzeba poszukać w nieco innych miejscach niż zazwyczaj. Akurat nieśmiałość może być zaletą - a przynajmniej u części mężczyzn (mówię z doświadczenia, w końcu wiem co lubię ;)). I może zamiast skupiać się na (nie)umiejętności rozmowy, poszukaj kogoś z kim podzielisz hobby, to tez zbliża - a jednocześnie pozwala skupić się na czymś innym niż na myśleniu czy właśnie się kompromitujesz (najprawdopodobniej nie:)). Zatem - masz jakieś hobby, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaktus wielgus
Dnia 17.08.2019 o 18:46, Gość Gość napisał:

Chcą, tylko kobiety o których mowa same nie wiedzą czego chcą.

O, to to!

K*rwa, właśnie to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×