Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Daya

Czy 2400 euro na rękę w Holandii to spoko pensja?

Polecane posty

Gość Gosc

Tak, zalezy jeszcze w jakim miescie zyjesz. Tak czy siak to juz dobre pieniadze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Strasznie sie Polacy za granica wybredni zrobili, 2500 nie pasuje robotnikowi, a okolo 3500 brutto, czyli 2500 na reke zarabia miejscowa pielegniarka, szkoleniowiec doroslych czy kierownik w korpo.Chyba lekarz ma 5 tys.Za 2500 to to mozesz wziasc kredyt na dom i szybko splacic.Takie pieniadze ciezko przehulac w miesiac, no chyba ze wydajesz na maryche i rozbijasz samochody na haju.Pocaluj w reke tego kto ci te prace daje.Ja mam 40-80 euro dziennie na zlecenie, wczesniej stala prace za 1500 e na reke, ale jej nie znosilam, ciezko bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Strasznie sie Polacy za granica wybredni zrobili, 2500 nie pasuje robotnikowi, a okolo 3500 brutto, czyli 2500 na reke zarabia miejscowa pielegniarka, szkoleniowiec doroslych czy kierownik w korpo.Chyba lekarz ma 5 tys.Za 2500 to to mozesz wziasc kredyt na dom i szybko splacic.Takie pieniadze ciezko przehulac w miesiac, no chyba ze wydajesz na maryche i rozbijasz samochody na haju.Pocaluj w reke tego kto ci te prace daje.Ja mam 40-80 euro dziennie na zlecenie, wczesniej stala prace za 1500 e na reke, ale jej nie znosilam, ciezko bylo

Wybredni??? Po prostu w końcu przestają dawać się wykorzystywać, a zaczynają cenić!!! Mieszkania i życie w Holandii do tanich nie należą, wszelkie ubezpieczenia i opłaty również, więc 2400 to żadne kokosy, a normalne pieniądze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A statystyczny Holender ile zarabia? I jakie sa przykladowe ceny w euro,np mieszkan czy domow?tez mieszkam za granica (nie w Holandii) i tez Polacy (a w zasadzie Polki,bo mamy wlasna strone) probuja przebic zarobkami i awansami miejscowych i sie porownuja.Wg statystyk wlasnie okolo 2500na reke/3000 brutto wynosi srednia pensja, tez kraj do najtanszych nie nalezy.Za granica zyja normalni ludzie nawet jesli bogaty kraj, tez mialam wizje ze przecietny obywatel mieszka w willi z basenem i jezdzi mercedesem zanim przyjechalam, a tak naprawde to bogate panstwo oznacza wyzszy poziom sluzby zdrowia i szkolnictwa w wypasionych budynkach czy drogi bez dziur i sponsorowanie bezrobotnych, samotnych matek i dzieciom w szkole od obiadu do calej wyprawki

Powiedz autorze ile chcesz zarabiac i w jakiej branzy pracujesz?Fakt ze dla lekarza 2500 to za malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rejh
10 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Strasznie sie Polacy za granica wybredni zrobili, 2500 nie pasuje robotnikowi, a okolo 3500 brutto, czyli 2500 na reke zarabia miejscowa pielegniarka, szkoleniowiec doroslych czy kierownik w korpo.Chyba lekarz ma 5 tys.Za 2500 to to mozesz wziasc kredyt na dom i szybko splacic.Takie pieniadze ciezko przehulac w miesiac, no chyba ze wydajesz na maryche i rozbijasz samochody na haju.Pocaluj w reke tego kto ci te prace daje.Ja mam 40-80 euro dziennie na zlecenie, wczesniej stala prace za 1500 e na reke, ale jej nie znosilam, ciezko bylo

a kto powiedzial ze robotnik? to ze ty dajesz sie ruch*ac, to znaczy ze wszyscy tak maja miec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daya

Tu autorka. Zadalam to pytanie ponieważ dopiero szukam pracy w Holandii (Amsterdam) i tyle mi zaproponowano. Praca w logistyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

jesli to stawka na miesiac to naprawdę dużo, tu ludzie w pracy produkcyjnej maja zazwyczaj 9,50 ma godzine,jesli maja duzo godzin to duzo pobiera im urzad(belasting)wiec zazwyczaj zarabia sie ok 1600-1700 oczywiscie jesli masz stala prace 40 lub wiecej godzin,czesto pracuje sie po 3,4dni w tygodniu co daje ci okolo 1200-1400euro,chyba ze pracujesz na chlodni czy mrozni lub w jakis spartanskich warunkach to masz powyzej 10,11 euro,ale to juz zazwyczaj ciezka praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×