Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maria

Czy potraficie kochać siebie - ale tak szczerze

Polecane posty

Gość Maria

Teraz wszędzie pełno sloganów pokochaj siebie. Dwa słowa łatwo powiedzieć ale jakie ciężkie do realizacji. A czy wy kochacie siebie? Uważacie ze jesteście cudownymi, mądrymi i wartościowymi kobietami? Można się nauczyc kochać siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam z tym.problem. Ostatnio czuje sie jak kura domowa, matka polka, biurwa i w tym wszystkim brak mk czasu dla siebie. Czasem czuje sie tak sfrustrowana,że wręcz nie znoszę siebie. Zeby siebie lubić trzeba dbać o swoje zdrowie psychiczne i fizyczne, a psychicznie jestem znudzona, zmęczona i nic mi sie nie chce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Powoli 🙂 Ogolnie bardzo siebie lubię, ale mam paskudny zwyczaj myśleć, że nic mi się nie należy od życia, a to nie jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja siebie akceptuje.  Wiem, ze moge wprowadzic male zmiany, ale charakteru i sposobu myslenia to juz napewno nie dlatego po prostu akceptuje swoje wady i zalety.  Nie wiem czy kocham sama siebie, ale lubie spedzac czas w swoim towarzystwie i nigdy sie nie nudze wiec chyba cos tam czuje... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwoździk

Ja kocham siebie mądrze, czyli poddaję się również samokrytyce 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmh

No niestety, na takie pytanie potrafię od razu, bez żadnych wątpliwości odpowiedzieć,, nie,,. Nie kocham siebie, nawet nie lubię, masa kompleksów. Ale wreszcie zdobyłam się na jakiś krok i zapisałam się na terapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Czy lubię? Nienawidzę. Mam prawie 40 lat, jesrem po dwóch terapiach i nadal nie mogę na siebie patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×