Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zmęczona

Rozstanie, dobra decyzja?

Polecane posty

Gość Zmęczona

Jestem że swoim  partnerem od 3lat. Ma wiele zalet i często zachowuje się w sposób opiekuńczy czy życzliwy.  Ale pomimo tego jest strasznie nerwowy.  Jak mówi to krzyczy choć on tego nie zauważa.  Ostatnio w złości jak jechaliśmy  samochodem(on kierował, ja też mam prawko) to zaciągnął  ręczny i zostawił mnie na środku ulicy i sobie poszedł. Wczoraj rzucił telefonem bo się zdenerwował. Podjęłam decyzję o przerwie  on tego nie uznaje i dla niego to koniec.  Najgorsze jest to że obydwoje wiemy że jest szansa na to że jestem w ciąży (muszę czekać kilka dni na miesiączke) obydwoje staraliśmy się k dziecko ale od jakiegoś czasu  jego impulsywnosc  mnie przeraża. 

Boję się teraz ciąży i kocham go więc jestem rozdarta bo też nie chce być z osobą która nie radzi sobie z emocjami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilo

Raczej będzie z nim przeyebane, odradzam dalej to ciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmęczona

No właśnie  tego się obawiam. Najgorsze,  że  on nie jest tylko "zły " i też żal kilku lat. Ale ta jego impulsywnosc nawet w mowie jest okropna. Boję się też jak sobie poradzę  bez niego. Będzie ciężko bo mieszkaliśmy razem i teraz wracać do pustego miedzkania6 ☹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×