Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Pobyt z dzieckiem w szpitalu jak się przygotowac

Polecane posty

Gość Gosc

Za tydzień idę z dzieckiem do szpitala jak się przygotowac co zabrać? Napewno jakieś gry, księżeczke przytulanke. Zastanawiam się czy syn musi w dzień być w ...zamce czy może być jakiś dres itp... Czy wypada żebym ja w nocy przebrala się do ...zamy czy raczej powinnam zostać w ubraniach.? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zależy jaki szpital i co oferuje, jak byłam z dzieckiem w jednym z lubelskich, To musiałam mieć że sobą wszystko- włącznie z papierem toaletowym  i sztuccami. W dzień dziecko może być np. W dresie. Ja zawsze przebieralam dziecko rano i wieczorem (Tak, jak w domu). Zabierz ulubioną zabawkę, książeczki, jeśli dziecko ma jakiś  uspokajają (kocyk, maskotkę), to zabierz koniecznie. Zabierz że sobą jakieś ulubione przekąski, coś do picia, jakieś owoce- nie wiem, czy ktoś do Was będzie przychodził, czy nie. Ja w nocy byłam w luzniejszym ubraniu, ale nie w piżamie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Zależy wszystko od tego czym dysponuje szpital w którym bedziecie leżeć.  Dowiedz sie czy masz jakieś łóżko czy musisz wziąć karimate i śpiwór.  Dziecki w ciągu dnia może być w luźnym dresie. Pamiętaj , aby rzeczy były praktyczne i np. Nie zasłaniały miejsca , gdzie będzie wbity wenflon. Nie miały metalowych elementow jeśli w planie jest rezonans bądź tomograf. Zabierz swoje kosmetyki i papier toaletowy czy pampersy. Sztućce i kubki, bo to rzadko jest w szpitalach bardzo. Możesz w nocy spać w pizamie. Lub jakimś dresiku. Jak Ci wygodnie. Tylko tam nie ma intymności,  więc no koszula nocna odpada. Weź klapki pod prysznic na zmianę. Dużo zalezy od oddziału na którym jestes. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Zależy jaki szpital i co oferuje, jak byłam z dzieckiem w jednym z lubelskich, To musiałam mieć że sobą wszystko- włącznie z papierem toaletowym  i sztuccami. W dzień dziecko może być np. W dresie. Ja zawsze przebieralam dziecko rano i wieczorem (Tak, jak w domu). Zabierz ulubioną zabawkę, książeczki, jeśli dziecko ma jakiś  uspokajają (kocyk, maskotkę), to zabierz koniecznie. Zabierz że sobą jakieś ulubione przekąski, coś do picia, jakieś owoce- nie wiem, czy ktoś do Was będzie przychodził, czy nie. Ja w nocy byłam w luzniejszym ubraniu, ale nie w piżamie 

No i oczywiście rzeczy takie, jak ręczniki, przybory toaletowe, chusteczki mokre, ręcznik papierowy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dokladnie jak wyżej ale generalnie w pl trzeba mieć wszystko od kubka, papier toaletowy itp... Ręczniki kosmetyki to nawet nie pisze bo to oczywiste dziecku dresy na noc pizamki.Dla ciebie na noc dres. Obowiązkowo woda do picia i coś do jedzenia owoce itp... Ale to już zależy z czym idziecie i na jakie badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja bylam z dzieckiem tydzien i musialam miec wszystko. Dali mi koc i lozko polowe do spania. To w zasadzie tyle. 

Wez co mozesz, ale tez bez przesady bo miejsca malo.  reszte mozna dowiezc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zależy od szpitala.Ja teraz byłam z 6 letnim synem pod koniec lipca w zabrzu w szpitalu.Mógł chodzić że własnych ubraniach, ja przebierałam się w piżamę na noc.Tam są małe sale, osobne wręcz łóżko dla matki i łóżko dla dziecka.Zabawek raczej nigdzie brać nie trzeba bo chyba w każdym szpitalu na oddziale dziecięcym są "świetlice", bywa, że są organizowane zajęcia z angielskiego czy z przedszkolanka.Sztućce musiałam mieć swoje ale obiady i ja dostawałam.Papieru toaletowego też nie potrzebowałam ani mydła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×