Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Załamana

Zerwał kontakt bez słowa!!!!

Polecane posty

Gość ***
4 minuty temu, Gość Onsam napisał:

Lepiej powiedz skąd jesteś, bo jestem ciekawy.

Ale kto? Dwie tu jesteśmy.Może ty powiedz czy kogoś porzuciłeś?

Gość gość
3 minuty temu, Iibed napisał:

chyba drugi gosc sie martwi ze zmarl ten poznany na kafeterii a ta pierwsza wie ze nie zmarl bo wyrywa laski na jakims portalu. 

Dokładnie, pomyliło mi się bo jak czytam to nie patrzę na nicki.

Przed chwilą, Gość gość napisał:

Dokładnie, pomyliło mi się bo jak czytam to nie patrzę na nicki.

mnie tez sie czesto myla wypowiediz roznych osob dlatego wyjasnilem jak raz udalo mi sie zauwazyc :D 

powinien byc jeden kolor dla jednego nicku zeby nawet faceci wiedzieli ze to rozne osoby sie wypowiadaja :D

Gość gość
1 godzinę temu, Gość Załamana napisał:

Króciutko,byliśmy na jednym spotkaniu i planowaliśmy następne ale niestety chłopak (tzn facet po czterdziestce)poprostu zwiał

Widocznie nie spasiłaś mu z charakteru lub wyglądu albo znalazł lepszy model.

Gość Onsam
3 minuty temu, Gość *** napisał:

Ale kto? Dwie tu jesteśmy.Może ty powiedz czy kogoś porzuciłeś?

Nie, to mnie porzucały osoby piszące. Jestem z kujawsko-pomorskiego tak ogólnie mówiąc.

Gość Zmartwiona
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Widocznie nie spasiłaś mu z charakteru lub wyglądu albo znalazł lepszy model.

Coś musialo byc na rzeczy skoro tak postąpił

Gość ***
8 minut temu, Gość Onsam napisał:

Nie, to mnie porzucały osoby piszące. Jestem z kujawsko-pomorskiego tak ogólnie mówiąc.

Jednak to nie zależy czy mężczyzna czy kobieta tak postępują.Od człowieka zależy.Ja tak bym nie umiała postąpić.Z tego co piszą to korespondują w jednym czasie z dwoma i więcej osobani To nie jest w porządku Zakończyć jedno, zaczynać drugie.Uczciwiej by było.  

Gość Onsam
Przed chwilą, Gość *** napisał:

Jednak to nie zależy czy mężczyzna czy kobieta tak postępują.Od człowieka zależy.Ja tak bym nie umiała postąpić.Z tego co piszą to korespondują w jednym czasie z dwoma i więcej osobani To nie jest w porządku Zakończyć jedno, zaczynać drugie.Uczciwiej by było.  

Można to rozpoznać. Zapytujesz o chęć spotkania się. I co ta osoba na to. Te, co zrywały kontakt nie odpowiadały na to nic, pomijały. Czasem wykręcanie się urodzinami w rodzinie itp ale brak podania innego terminu, czyli brak zainteresowania.

Gość Załamana
11 minut temu, Gość Onsam napisał:

Można to rozpoznać. Zapytujesz o chęć spotkania się. I co ta osoba na to. Te, co zrywały kontakt nie odpowiadały na to nic, pomijały. Czasem wykręcanie się urodzinami w rodzinie itp ale brak podania innego terminu, czyli brak zainteresowania.

To moze byc mylne. W moim przypadku było tak ze gdy zapytałam o następne  spotkanie to chętnie sie zgadzal ba nawet sam wyznaczał termin. 

Gość Załamana
17 minut temu, Gość *** napisał:

Tylko ze nie kazdy chce byc uczciwy niestety ale jak to mówią karma wraca i to jest prawda. 

Gość Onsam
3 minuty temu, Gość Załamana napisał:

To moze byc mylne. W moim przypadku było tak ze gdy zapytałam o następne  spotkanie to chętnie sie zgadzal ba nawet sam wyznaczał termin. 

aa, to niezły gnojek, straszny typ, rozumiałbym jakby mówił "kiedyś", ale nie w ten sposób. Czyli się widzieliście. Musiał mieć cos za uszami jakąś inną, kto to wie

Gość Zmartwiona
3 minuty temu, Gość Onsam napisał:

aa, to niezły gnojek, straszny typ, rozumiałbym jakby mówił "kiedyś", ale nie w ten sposób. Czyli się widzieliście. Musiał mieć cos za uszami jakąś inną, kto to wie

I to jest najgorsze ze sam podawał termin lub potwierdzal moj ze mu pasuje itd a później przesuwał  go bo cos mu wypadło.

Gość rommi
3 godziny temu, Gość Załamana napisał:

Witajcie ,chłopak poznany na jednym z portali zakończył naszą znajomość bez słowa z dnia na dzień,jak mam sobie z tym poradzić????Pomocy

spotkaliście się kiedyś? ile się znaliście?

Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Zmartwiona napisał:

I to jest najgorsze ze sam podawał termin lub potwierdzal moj ze mu pasuje itd a później przesuwał  go bo cos mu wypadło.

,,wypadlo" mu to ze poznał inna.  

Gość mam pytanie
5 godzin temu, Gość Załamana napisał:

Króciutko,byliśmy na jednym spotkaniu i planowaliśmy następne ale niestety chłopak (tzn facet po czterdziestce)poprostu zwiał

Czyli mu nie odpowiadałaś, proste. Czy uważasz to za porażke?

Gość kokoko

To akuarat norma, widocznie pisal z kilkoma innymi w tym samym czasie i ciebie skreslil. zrob konto nowe i napisz do niego z innej nazwy konta,albo popros kolezanke

Gość dziobak003

Moja koleżanka to tak miała że była na spotkaniu z chlopem ale kiedy chciala w sobote to on wymyslal ze pracuje albo ze rodzina przyjeżdza i nie może,  potem sie spotkali u niego w domu w srode a tu dzwonek do drzwi, okazalo sie ze ma zone i dzieci, zona wyjechala do rodzicow,odwiedzic, moze ten twoj też tak ma, ma żonę wiec ...

Gość eh baby

baba po 1 spotkaniu już ślub planuje, facetów to odstrasza

Gość Zmartwiona
23 godziny temu, Gość *** napisał:

19 godzin temu, Gość mam pytanie napisał:

Czyli mu nie odpowiadałaś, proste. Czy uważasz to za porażke?

Nie ,nie można nikogo zatrzymać siłą przy sobie bo to bez sensu. Ale uważam że należało by zakończyć to z klasą. 

Gość gość

To po co wpadasz z desperację i napraszasz się facetowi? Proponował spotkanie- to czekasz na jego odzew. Nie odezwe sie to i Ty sie o nie nie dopominaj. Faceci wolą troche niedostepne kobiety żeby nie byli pewni ich uczuc, a przy tym miłe dla nich, ale takie co trzeba je pozdobywać, A Ciebie nie dość, ze nie trzeba bylo zdobywac wcale bo pewnie odpisywałas od razu na kzda wiadomosc i nie zasiałaś tejnutki niepewnosci, tajemniczosci, to jeszcze dopraszałaś sie o spotkanie

Gość Zmartwiona
10 godzin temu, Gość gość napisał:

To po co wpadasz z desperację i napraszasz się facetowi? Proponował spotkanie- to czekasz na jego odzew. Nie odezwe sie to i Ty sie o nie nie dopominaj. Faceci wolą troche niedostepne kobiety żeby nie byli pewni ich uczuc, a przy tym miłe dla nich, ale takie co trzeba je pozdobywać, A Ciebie nie dość, ze nie trzeba bylo zdobywac wcale bo pewnie odpisywałas od razu na kzda wiadomosc i nie zasiałaś tejnutki niepewnosci, tajemniczosci, to jeszcze dopraszałaś sie o spotkanie

Tak pewnie masz rację tylko to i tak nic już  nie zmieni.Kazde doświadczenie to dla nas cenna lekcja na przyszłość. 

Gość gość
15 godzin temu, Gość gość napisał:

Faceci wolą troche niedostepne kobiety żeby nie byli pewni ich uczuc, a przy tym miłe dla nich, ale takie co trzeba je pozdobywać, A Ciebie nie dość, ze nie trzeba bylo zdobywac wcale bo pewnie odpisywałas od razu na kzda wiadomosc i nie zasiałaś tejnutki niepewnosci, tajemniczosci, to jeszcze dopraszałaś sie o spotkanie

brednie

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować