Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Adriannnaa

Co sądzicie o zachowaniu tego chłopaka?

Polecane posty

Poznałam ostatnio chłopaka, który w dniu poznania powiedział mi przy kolegach że mogłabym zostać jego dziewczyną i mu się takie dziewczyny podobają ja na niego tekst zaśmiałam się i powiedziałam że no raczej nie. Na tym się nie skończyło mam go już długo na social mediach nie wiem jakim sposobem. Lajkuje mi zdjęcia jak coś dodam i jak ktoś mnie oznaczy. Jego kolega zawołał ostatnio do niego że ja idę. Jestem strasznie nieśmiała i mam po raz pierwszy taką sytuacje. Caly czas o tym myśle i nie chce się nastawiać.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damka

To spytaj czy nadal aktualne jest to bycie jego dziewczyna. Jesli powie ze nie, to masz problem z glowy. Jesli powie ze tak to zerwij z nim jesli nie chcesz z nim byc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumcajs
1 godzinę temu, Adriannnaa napisał:

Poznałam ostatnio chłopaka, który w dniu poznania powiedział mi przy kolegach że mogłabym zostać jego dziewczyną i mu się takie dziewczyny podobają ja na niego tekst zaśmiałam się i powiedziałam że no raczej nie. Na tym się nie skończyło mam go już długo na social mediach nie wiem jakim sposobem. Lajkuje mi zdjęcia jak coś dodam i jak ktoś mnie oznaczy. Jego kolega zawołał ostatnio do niego że ja idę. Jestem strasznie nieśmiała i mam po raz pierwszy taką sytuacje. Caly czas o tym myśle i nie chce się nastawiać.  

zrób mu choć loda w parku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Adriannnaa napisał:

Poznałam ostatnio chłopaka, który w dniu poznania powiedział mi przy kolegach że mogłabym zostać jego dziewczyną i mu się takie dziewczyny podobają ja na niego tekst zaśmiałam się i powiedziałam że no raczej nie. Na tym się nie skończyło mam go już długo na social mediach nie wiem jakim sposobem. Lajkuje mi zdjęcia jak coś dodam i jak ktoś mnie oznaczy. Jego kolega zawołał ostatnio do niego że ja idę. Jestem strasznie nieśmiała i mam po raz pierwszy taką sytuacje. Caly czas o tym myśle i nie chce się nastawiać.  

Jak powiedział że podobają mu się takie dziewczyny jak ty to nie brzmi za dobrze, może podobasz mu się ale mówi jakby miał wiele dziewczyn już w życiu skoro tak jest to raczej nie można mu ufać. Może się jednak mylę ale musisz być pewna czy na pewno możesz mu ufać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×