Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mikkołaj

Za granicą nie ma przyjaźni, są tylko płytkie znajomości, takie są realia

Polecane posty

Gość mikkołaj

choć w PL od jakiegoś czasu zrobiło się to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dur

Polacy pomagają jeden drugiemu w potrzebie. Pożyczą kasę jak trzeba i pocieszą w niedoli. Tak jest w kraju, ale zagranicą obowiązują inne zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qhhqhqh

A nieprawda! Ja poznalam moja przyjaciolke  6 lat temu za granica!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fff

dobrze jest tylko jak są małe społecznosci. a teraz panuje globalizacja i to nie ejst fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rytuały
9 godzin temu, Gość qhhqhqh napisał:

A nieprawda! Ja poznalam moja przyjaciolke  6 lat temu za granica!

Niech w okolicy pojawi się facet to będzie ona twoim największym wrogiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drętwa waluta
11 godzin temu, Gość Dur napisał:

Polacy pomagają jeden drugiemu w potrzebie. Pożyczą kasę jak trzeba i pocieszą w niedoli. Tak jest w kraju, ale zagranicą obowiązują inne zasady.

polak jak pożyczy to na wieczne nieoddanie, dlatego od pożyczania jest bank, tam ich kierować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

pracuje w Niemczech w charakterze opiekunki w promedica24, niedaleko mnie mieszka kobieta, która też jest Polką zaprzyjaźniłyśmy się, rozmawiamy ze sobą, czesem jak mamy wolne to gdzieś wychodzimy. Myślę, że gdybym pomocy potrzebowała to Halinka by mi pomogła, z drugiej strony wiem też, że są ludzie, którzy nigdy nikomu, by nie pomogli co jest przykre. Jak to mówią karma wraca. pozdrawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jhiehehsh

WY jesteście dorośli czy nadal macie mentalność przedszkolaka który musi iść z przyjacielem za rączkę przez życie? Do tych którzy narzekają na brak przyjaciół - to jest dorosłe życie a nie zerówka. Może czas dorosnąć zamiast płakać o tym że nikt was nie lubi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byk

Nigdy nie miałem przyjaciół ani w PL ani zagranicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mankament

bo większość ludzi to hooje, wiedzą gdzie cie znaleźć tylko jak coś potrzebują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Polak Polakowi pomoże. Przynajmniej jeśli chodzi o nas i naszych znajomych. Jeśli chodzi o pożyczenie pieniędzy itd. 

Jednak to Polak będzie najbardziej nadawał na Polaka za jego plecami. Już się o tym przekonaliśmy. Polacy uwielbiają plotki i kochają je rozpowiadać. Moja personalna opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlkj

Do Autora tego tematu: stawiasz bardzo ogolna teze i w dodatku naciagasz ja na wszystkich Polakow. Tak robia dzieciaki, ktore nie rozumieja swiata a chca go jakos ogarnac

Moze ty masz jakies kiepskie doswiadczenia, ale wtedy mow o sobie, a nie calym swiecie i trzech milionach polskich emigrantow ktorzy teraz mieszkaja za granica.

Swiat jest rozny, a ludzie jeszcze bardziej. Znam emigrantow z dluga broda, wielu z nich poznalo przyjaciol za granica, trzymaja sie od lat i sa to prawdziwe przyjaznie, wiesz takie co trwaja 25 lat. Oczywiscie,  jak w zyciu , zdarzaja sie i  takie na ktorych ktos sie zawiodl. Jednak rzucanie stwierdzeniami za miliony ludzi jest kompromitujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fritz
Dnia 21.08.2019 o 22:52, Gość Byk napisał:

Nigdy nie miałem przyjaciół ani w PL ani zagranicą

Ja też!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×