Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosa

nadajecie na kobiety, z którymi wasi faceci kręcili lub kręcą. a szczerze, waszym zdaniem UDANY związek da sie rozbić? chyba jednak nie.

Polecane posty

Gość Gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

Jeszcze dodam, ze wyników też nie zawsze jest się pewnym. Mogę podejrzewać chorobę, zrobić badania i dalej nie mieć pewności 🙂

Ale wyniki będą wynikami nawet jeśli w nie nie uwierzysz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ale wyniki będą wynikami nawet jeśli w nie nie uwierzysz. 

ale mowa o pewności, nie faktach (pomijam to, że nawet teraz jest na forum temat o kiepskich laboratoriach). Pewność to przekonanie, że coś jest prawdziwe/że masz racje. Jeżeli ja nie uwierzę w wyniki to nie będę miała pewności 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

ale mowa o pewności, nie faktach (pomijam to, że nawet teraz jest na forum temat o kiepskich laboratoriach). Pewność to przekonanie, że coś jest prawdziwe/że masz racje. Jeżeli ja nie uwierzę w wyniki to nie będę miała pewności 🙂

Dokładnie tak 👍 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość gość napisał:

ale mowa o pewności, nie faktach (pomijam to, że nawet teraz jest na forum temat o kiepskich laboratoriach). Pewność to przekonanie, że coś jest prawdziwe/że masz racje. Jeżeli ja nie uwierzę w wyniki to nie będę miała pewności 🙂

Polecam "Pułapki myślenia".

Ale miło się wymienia zdania 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Polecam "Pułapki myślenia".

Ale miło się wymienia zdania 🙂

Dziękuję za polecenie, ale nie dyskutowałam procesu jaki stoi za poczuciem pewności. Tylko definicję tego słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość gość napisał:

Dziękuję za polecenie, ale nie dyskutowałam procesu jaki stoi za poczuciem pewności. Tylko definicję tego słowa

W takim razie łuskasz tylko to, co w tej definicji pasuje do Twojego stanowiska. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

W takim razie łuskasz tylko to, co w tej definicji pasuje do Twojego stanowiska. 

pewność

1. «niezachwiane przekonanie o istnieniu czegoś lub o tym, że rzecz się ma w określony sposób»

2. «zdecydowanie, sprawność w działaniu»

3. «całkowita wiarygodność»

z pewnością «bez wątpienia lub z dużą dozą prawdopodobieństwa»

 

Zadna z definicji nie zakłada, że masz rację będą czegoś pewnym. To jest wręcz niezależne od faktów - to twoje przekonanie, a nie stwierdzenie. Jestem pewna, że mąż mnie nie zdradza bo to w 100% wierzę. Teraz rozumiesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość gość napisał:

pewność

1. «niezachwiane przekonanie o istnieniu czegoś lub o tym, że rzecz się ma w określony sposób»

2. «zdecydowanie, sprawność w działaniu»

3. «całkowita wiarygodność»

z pewnością «bez wątpienia lub z dużą dozą prawdopodobieństwa»

 

Zadna z definicji nie zakłada, że masz rację będą czegoś pewnym. To jest wręcz niezależne od faktów - to twoje przekonanie, a nie stwierdzenie. Jestem pewna, że mąż mnie nie zdradza bo to w 100% wierzę. Teraz rozumiesz? 

No rozumiem, że google to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

No rozumiem, że google to podstawa.

pewnie, że to definicja ze słownika - na słowo nie akceptowałaś, więc musiałam skopiować 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×