Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość :)

Czy powiedzieć jej co do niej czuje?

Polecane posty

Gość Gość :)

Czy powiedzieć dziewczynie co do niej czuje? czy lepiej nie?

Jeśli tak to jak od tego zacząć?

Spotkaliśmy się kilka razy i nie jestem na 100% pewny czy ona mnie lubi ja jednak bardzo ją lubię i boje się jej przyznać do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie

I jeszcze raz nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość 🙂 napisał:

Czy powiedzieć dziewczynie co do niej czuje? czy lepiej nie?

Jeśli tak to jak od tego zacząć?

Spotkaliśmy się kilka razy i nie jestem na 100% pewny czy ona mnie lubi ja jednak bardzo ją lubię i boje się jej przyznać do tego.

czekaj dłużej jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość :)

dziękuje za odpowiedzi

Jeszcze tylko dodam że na ostatnim spotkaniu spytałem się jej czy mogę jej coś powiedzieć a jak odpowiedziała że tak to spanikowałem i powiedziałem że innym razem

A najgorsze jest to że już od dwóch dni do mnie pisze wiadomości i pyta co takiego chciałem jej powiedzieć a ja zmieniam temat

 

Wkopałem się trochę :(

Teraz nie wiem czy powiedzieć jej to czy może powiedzieć że to nie było nic ważnego i jeszcze jej tego nie mówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Czekanie z tym tylko pogorszy sprawę i twój dyskomfort emocjonalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Na razie nie. Po paru miesiacach i to w żartach żeby był luz możesz że ją lubisz. Ma być z uśmiechem, a nie, "mam ci coś do powiedzenia ważnego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Onsam napisał:

Na razie nie. Po paru miesiacach i to w żartach żeby był luz możesz że ją lubisz. Ma być z uśmiechem, a nie, "mam ci coś do powiedzenia ważnego"

Zrobisz błąd, chyba , że chcesz być tylko jej przyjacielem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerość jest najlepsza ale nigdy nie wiadomo co zrobi jak jej to powiesz, może być idealnie lub tragicznie jednak lepiej raczej nie czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a co czujesz i jak długo się znacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość :)

Znamy się dopiero kilka tygodni tak dokładnie już nie pamiętam ale około 5 tygodni. Bardzo ją polubiłem (na pewno bardziej niż ona mnie) nie wiem jak ona ale jednak czuje że ona mnie też lubi chociaż trochę. Tak szczerze to boje się jej bo nie wiem jakby zareagowała jakbym jej powiedział prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego skoro obydwoje jesteście wolni, to tylko sam się blokujesz. Skoro tym bardziej dopytuje o co chodzi, może też jej się podobasz i dlatego dopytuje? Chciałbym być w takiej sytuacji na pewno bym się nie powstrzymał. Zabierz ją w jakieś fajne miejsce, w zależności co lubi(znasz ją 5tyg więc coś już o niej wiesz), powiedz, że polubiłeś ją przez te 5tyg i zależy Ci na niej i chciałbyś... no właśnie co byś Ty od niej chciał? Na razie wiemy, że ją lubisz bardzo ? Chciałbyś z nią coś więcej ? Powiedz jej to i nie czekaj, nie ma na co 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość :)
38 minut temu, mcdonald165 napisał:

Kolego skoro obydwoje jesteście wolni, to tylko sam się blokujesz. Skoro tym bardziej dopytuje o co chodzi, może też jej się podobasz i dlatego dopytuje? Chciałbym być w takiej sytuacji na pewno bym się nie powstrzymał. Zabierz ją w jakieś fajne miejsce, w zależności co lubi(znasz ją 5tyg więc coś już o niej wiesz), powiedz, że polubiłeś ją przez te 5tyg i zależy Ci na niej i chciałbyś... no właśnie co byś Ty od niej chciał? Na razie wiemy, że ją lubisz bardzo ? Chciałbyś z nią coś więcej ? Powiedz jej to i nie czekaj, nie ma na co 😉 

Dziękuje, chyba najlepiej jej to powiedzieć i to dzisiaj bo ciągle mnie dopytuje o to. Tylko trochę boje się jej reakcji bo co będzie jak nie będzie zadowolona z tego że jej to powiem.

Nigdy nie miałem jeszcze dziewczyny dlatego jak już mam mieć to chcę taką na stałe i taką która jest miła i mimo że wygląd nie jest najważniejszy to chciałbym taką która jest ładna, a z nią jest tak że ona jest bardzo ładna i to naturalnie ładna bo nawet jak się nie wymaluje bo pięknie wygląda. Wiem że może to dziwnie zabrzmi ale pewno czuje że jeśli mi się nie uda być z nią to z żadną bo takiej innej nie znajdę, dlatego też tak bardzo mi zależy by być właśnie z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Gość 🙂 napisał:

Dziękuje, chyba najlepiej jej to powiedzieć i to dzisiaj bo ciągle mnie dopytuje o to. Tylko trochę boje się jej reakcji bo co będzie jak nie będzie zadowolona z tego że jej to powiem.

Nigdy nie miałem jeszcze dziewczyny dlatego jak już mam mieć to chcę taką na stałe i taką która jest miła i mimo że wygląd nie jest najważniejszy to chciałbym taką która jest ładna, a z nią jest tak że ona jest bardzo ładna i to naturalnie ładna bo nawet jak się nie wymaluje bo pięknie wygląda. Wiem że może to dziwnie zabrzmi ale pewno czuje że jeśli mi się nie uda być z nią to z żadną bo takiej innej nie znajdę, dlatego też tak bardzo mi zależy by być właśnie z nią.

No i tutaj pojawia się klasyczny błąd, który popełnia większość osób. Poznają kogoś i wyobrażają sobie, że to już ta jedyna. Kolego skoro nigdy nikogo nie miałeś, tym bardziej nie spinaj się. Wyobraź sobie, że szukanie partnerki na całe życie to nauka jazdy na deskorolce, od razu umiesz te wszystkie flipy i inne triki ? Oczywiście, że nie. To, że jest ładna, to że się dogadujecie i razem fajnie się Wam spędza czas to własnie początek znajomości, ale nie znaczy, że jesteście dla siebie stworzeni. Mam swoje doświadczenie i wiem co piszę. Po pierwsze musisz wyluzować, bo jak będziesz się spinać, że to ta jedyna raczej ciężko to widzę, wpędzisz się tylko w dołek. Najważniejsza jest szczerość, umów się z Nią poznaj ją bliżej, ale nie rób nic na siłę. Czasami po dłuższej znajomości może się okazać, że coś Tobie nie będzie się w Niej podobać na tyle mocno, że będziesz czuł, że to nie to, ale oczywiście nie życzę Ci tego. Pamiętaj, fajne miejsce, szczerość i zobacz co z tego wyjdzie. Powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Uczuć się nie wypowiada, uczucia się pokazuje. Jest to rzecz niezwykle prosta wbrew pozorem. Gesty... Przytulaj ją, muskaj jej dłoń, odgarniaj włosy z twarzy, patrz na nią i się uśmiechaj, powiedz jej, że ładnie wygląda, że ma piękny głos i cudownie się porusza. Powiedz, że chciałbyś zabrać ją na długi spacer, potem usiąść na ławce i pokazać jej najpiękniejszą muzykę jaką masz w telefonie. Oczywiście nie mów wszystkiego naraz, bo ją zagłaskasz, a dziewczyny tego nie lubię.;) A na wyznania typu kocham cię i czy się ze mną ożenisz przyjdzie czas. Albo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×