Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beuty

Ile może mi się udać schudnąć w 10 dni?

Polecane posty

No praktycznie 11. Do roku szkolnego. Wzrost 175 ( nie mam pewnosci) waga 58 ( tez tak cos okolo). Bez glodowek, 900- 1400 kcal. Nie chce miec potem problemow z jo-jo. Moje zapotrzebowanie to wlasnie 1400, aczkolwiek ja w ciagu jednego dnia jestem w stanie spalic 500 do nawet 1000kcal. Mozecie powiedziec ile okolo moze udac mi sie zgubic kg? Moj metabolzim jest dosc szybki, niestety mam slabosc do slodyczy i przekasek, non stop cos jem. I prosze nie mowcie mi ze moja waga jest prawidłowa, bo wiem ze jest, aczkolwiek wygladam lekko puszycie (cienkie, lekkie kosci), a przy takim wzroscie to niestety trzeba byc juz raczej szczuplym jesli chce sie jakos wygladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Beuty napisał:

Well, practically 11. Until the school year. Height 175 (I'm not sure) weight 58 (also something). Without sugar, 900-1400 kcal. I don't want to have yo-yo problems later. My demand is just 1,400, although in one day I can burn 500 to even 1000kcal. Can you tell me how much I can lose kg? My metabolism is quite fast, unfortunately I have a weakness for sweets and snacks, I eat something all the time. And please do not tell me that my weight is correct, because I know it is, although I look lightweight (thin, light bones), and with such an increase, unfortunately, you need to be rather slim if you want to look somehow.

Mam te same pytania.

Z góry dziękuję,
Pozdrowienia,
Oliver

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×