Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Myślicie, ze to już koniec?

Polecane posty

Gość gość

Jeśli facet pisał i dzwonił codziennie przez cały tydzień,a  wczoraj się nie odezwał wcale? Boje się panicznie odrzucenia bo juz kilka razy zostalam odrzucona i wtedy spadlo moje poczucie wartosci gwaltownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedyna
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Jeśli facet pisał i dzwonił codziennie przez cały tydzień,a  wczoraj się nie odezwał wcale? Boje się panicznie odrzucenia bo juz kilka razy zostalam odrzucona i wtedy spadlo moje poczucie wartosci gwaltownie

A próbowałaś sama do niego sie odezwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tak,dzień wcześniej. On wtedy nie pisał bo bylam na wyjezdzie weekendowym, choć odzywał się dzien wcześniej. Zyczyłam mu dobrej nocy, on mi tez odpisał "dobranoc, śnij słodko :D", za pół godziny napisał jeszcze czy wyjazd sie udał, wymienilismy ze 2 smsy jeszcze.

A na nastepny dzien cisza z obu stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedyna
7 minut temu, Gość gość napisał:

Tak,dzień wcześniej. On wtedy nie pisał bo bylam na wyjezdzie weekendowym, choć odzywał się dzien wcześniej. Zyczyłam mu dobrej nocy, on mi tez odpisał "dobranoc, śnij słodko :D", za pół godziny napisał jeszcze czy wyjazd sie udał, wymienilismy ze 2 smsy jeszcze.

A na nastepny dzien cisza z obu stron

Może poprostu jest zajęty. Poczekaj cierpliwie aż sam się odezwie. Jeśli mu zależy to na pewno to zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×