Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Operacje nosa

dr Skupin pacjenci niezadowoleni

Polecane posty

Gość Oszpecona przez Skupina
43 minuty temu, Gość Mano napisał:

Tez miałam  operacje ale u innego chirurgia ..  Rowniez nie jestem zadowolona,  lecz w moim  przypadku  chirurg  bardzo malo zrobił .. praktycznie  nie widac zmiany.  Na chwilę  obecną  boje soe robic poprawkę  i najprawdopodobniej  jej nie zrobie 😞 ponad 11 tysiecy wrzucone  w błoto. 

Mam nadzieję, że nie zostałaś oszpecona tak jak ja? Mnie Skupin ewidentnie oszpecił, bo zrobił mi nos jak Michael Jacson. A taki nos kompletnie nie pasuje do mojej twarzy. Nos jest za mały, pozwężany, pozapadany, wypukły, asymetryczny, ma bardzo brzydki i sztuczny kształt. Mój nos naturalny był krzywy i garbaty, ale po stokroć lepiej wyglądałam z tym nosem, niż z tym co mam obecnie na twarzy. Niestety obawiam się, że ja już nigdy tego nosa nie poprawię. Myślałam, że wybrałam doświadczonego i dobrego chirurga, a tymczasem przeżyłam ogromne rozczarowanie.

Uważam, że operacje nosa to jedno wielkie oszustwo, bo nie polegają na poprawie kształtu i funkcji nosa, tylko na ewidentnym oszpeceniu pacjenta i okaleczeniu nosa. Ja się na to dałam nabrać. Mając tą wiedzę, co mam teraz, nigdy w życiu nie zdecydowałabym się na operację nosa ponownie. Oddychanie poprawiłabym naturalnymi metodami. Zastanawiam się tylko, kto promuje to dziadostwo? Dlaczego pozwalamy się oszpecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Operacje nosa Skupin

Poza tym wygląd nosa to jedno, to co się dzieje z tymi nosami po operacjach to drugie. Problemy z oddychaniem, wieczny katar, zrosty i blizny wewnątrz nosa, problemy ze śluzówką. Ja na przykład nie wiedziałam, że operacja nosa może doprowadzić do trwałego wysuszenia śluzówki nosa. Mam nieustannie suchy nos i muszę codziennie nawilżać nos, a przed operacją nie musiałam tego robić. Już teraz wiem, że zaszkodziłam swojemu zdrowiu, zamiast pomóc i raczej świadomie skróciłam długość swojego życia. Bo operacja ani nie spowodowała, że oddycham lepiej, ani nie spowodowała, że wyglądam lepiej. Wprost gorzej się czuję, mam gorsze samopoczucie, więcej stanów depresyjnych i lękowych, czuję się wiecznie zestresowana, nawet poziom cholesterolu znacznie podskoczył. Także te bzdury, które krążą w sieci, że operacja nosa jest bezpieczna, można między bajki włożyć. Operacje nosa nie powinny być wykonywane, jeśli nie ma ku temu wyraźnych wskazań. Tym bardziej nie rozumiem osób, które decydują się na operację ze względów czysto estetycznych. To głupota. Można tak bardzo się oszpecić i okaleczyć swój nos, że to się w głowie nie mieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszpecona przez Skupina

Ja się nabawiłam po operacji nosa jedynie chorób. Problemy z oddychaniem. Suchy nieżyt nosa. Niedrożność otwarta nosa. Depresja. Nerwowość. Lęki. Problemy ze snem.

Nie wiem, dlaczego o tych powikłaniach chirurdzy plastycy nam nie mówią. Dlaczego nie przyznają, że operacją nosa można nic nie zyskać, tylko wszystko stracić, wygląd nosa, jak i zdrowie. Dlaczego te operacje są wykonywane ze względów estetycznych? Skoro mój nos wyglądał zdecydowanie lepiej przed operacją niż po.

Ja żałuję, że byłam taka głupia i uwierzyłam w te bzdury, które krążą w internecie. Niestety to jak bardzo inwazyjny jest to zabieg, musiałam się przekonać na własnej skórze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kiedyś chodziłam do chirurga szczękowego (wada zgryzu) i doczytałam się że właśnie ten Chirurg wykonuje również operacje nosa nic by nie było w tym dziwnego jak fakt że żona tego Chirurga posiadała duży garbaty nos, teraz rozumiem dlaczego nie zdecydowała się go zoperawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszpecona przez Skupina
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

Kiedyś chodziłam do chirurga szczękowego (wada zgryzu) i doczytałam się że właśnie ten Chirurg wykonuje również operacje nosa nic by nie było w tym dziwnego jak fakt że żona tego Chirurga posiadała duży garbaty nos, teraz rozumiem dlaczego nie zdecydowała się go zoperawać.

Otóż to. Ja do tych samych wniosków doszłam niestety po operacji. Wkurzam się na siebie każdego dnia, że zapłaciłam 10 tyś tylko po to by się oszpecić, stracić zdrowie i oddychanie. Ta specjalizacja jest nieporozumieniem. Jako pacjentka, czuję się oszukana i niedoinformowana jak wysoce inwazyjny jest to zabieg. Wprost uważam, że w internecie krążą same bzdury na temat operacji nosa. Według mnie to jest eksperymentowanie, bo nigdy nie wiadomo, jaki będzie efekt ostateczny. Chirurdzy plastycy nie informują podczas pierwszej konsultacji, że mogą nas oszpecić. Mało tego, te nosy operowane są po prostu bardzo brzydkie i nienaturalne. Nie wiem, komu to się podoba i kto to promuje? Moim zdaniem, często te garbate nosy są po stokroć ładniejsze niż ten śmietnik, który tworzą plastycy na naszych twarzach... Boże i ja z tym czymś muszę żyć do końca moich dni... Co ja pozwoliłam zrobić ze swoim nosem i ze swoją twarzą.. TO jest tragedia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mano

Niestety chirurdzy na chwilę obecną są bezkarni .. Większość z nich odwraca się od pacjentki po nieudanym zabiegu,  inny każą płacić dodatkowe pieniądze za poprawkę, co jest kompletną paranoją.. Ja również robiłam operację przede wszystkim ze względów zdrowotnych .  Miałam krzywą przegrodę. Po operacji wcale nie oddycham lepiej w dodatku mam zrosty, blizny i dodatkowo przeszczepy w dziurkach 😞  Wydaje mi się , że w operacji plastycznej nosa potrzeba dużo szczęścia.. raz im nos wyjdzie a raz nie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mano
6 godzin temu, Gość Oszpecona przez Skupina napisał:

Mam nadzieję, że nie zostałaś oszpecona tak jak ja?

Nie mogę powiedzieć że zostałam oszpecona ... ale kompletnie innego rezultatu się spodziewałam. Przez pierwszy rok po operacji bardzo to przeżywałam, i nie mogłam się z tym pogodzić .  Na dzień dzisiejszy żałuję ,że  nie wybrałam innego chirurga.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszpecona przez Skupina
12 godzin temu, Gość Mano napisał:

Niestety chirurdzy na chwilę obecną są bezkarni .. Większość z nich odwraca się od pacjentki po nieudanym zabiegu,  inny każą płacić dodatkowe pieniądze za poprawkę, co jest kompletną paranoją.. Ja również robiłam operację przede wszystkim ze względów zdrowotnych .  Miałam krzywą przegrodę. Po operacji wcale nie oddycham lepiej w dodatku mam zrosty, blizny i dodatkowo przeszczepy w dziurkach 😞  Wydaje mi się , że w operacji plastycznej nosa potrzeba dużo szczęścia.. raz im nos wyjdzie a raz nie ...

Moim zdaniem, ktoś powinien wziąć się za tą specjalizację, ktoś powinien uregulować prawnie, to co oni robią. Te zmniejszone i zwężone nosy trudno, by oddychały lepiej. Do tego pojawiają się problemy z błoną śluzową nosa. Gdybym o tym wiedziała przed operacją, nie zdecydowałabym się na żaden tego typu zabieg.

Gdybym była mądra to bym pomyślała przed operacją, a co zrobię, jeśli operacja się nie uda? Co zrobię, jeśli spotkają mnie te najgorsze możliwe powikłania? Choć nie miałam żadnej świadomości, co oznaczają te najgorsze możliwe powikłania...

Chirurg to tylko człowiek i on też może popełnić błąd. Niestety dopiero po operacji zdałam sobie sprawę z tego, że Skupin przeciął i poskładał kości na moim nosie tak, że ten nos nie wygląda normalnie i naturalnie. Żałuję, że położyłam się na tym stole operacyjnym. Chciałabym cofnąć czas i wrócić do mojego krzywego i garbatego nosa. Moja twarz wówczas wyglądała normalnie i naturalnie. A teraz mam jedną wielką asymetrię na twarzy po ingerencji tego chirurga. Nie wierzę, że pozwoliłam się tak oszpecić…

Nie wierzę też, że te operowane nosy są ładne i naturalne. Te nosy, które ja widziałam na żywo, wszystkie są równie brzydkie i szpecące twarz. Dziewczyny zdecydowanie lepiej wyglądają z naturalnymi i garbatymi nosami, niż z tymi sztucznymi tworami…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszpecona przez Skupina
12 godzin temu, Gość Mano napisał:

Nie mogę powiedzieć że zostałam oszpecona ... ale kompletnie innego rezultatu się spodziewałam. Przez pierwszy rok po operacji bardzo to przeżywałam, i nie mogłam się z tym pogodzić .  Na dzień dzisiejszy żałuję ,że  nie wybrałam innego chirurga.. 

Kiedy miałaś operację? Rezultat nigdy nie jest przewidywalny, bo te operowane nosy goją się jak chcą. Nie tylko umiejętności chirurga, ale też anatomia nosa, ma spore znaczenie w uzyskaniu zadowalającego efektu. Dlatego tak bardzo żałuję, że pozwoliłam grzebać w swoim nosie i eksperymentować ze swoją twarzą. Nie wiedziałam, że po operacji efekt może być tak brzydki, niekorzystny, nienaturalny i wprost szpecący…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszpecona przez Skupina

Ja bym tylko chciała jedno, cofnąć czas i odzyskać mój naturalny nos i moją naturalną twarz... 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mano
Cytat
12 godzin temu, Gość Oszpecona przez Skupina napisał:

Kiedy miałaś operację? Rezultat nigdy nie jest przewidywalny, bo te operowane nosy goją się jak chcą. Nie tylko umiejętności chirurga, ale też anatomia nosa, ma spore znaczenie w uzyskaniu zadowalającego efektu. Dlatego tak bardzo żałuję, że pozwoliłam grzebać w swoim nosie i eksperymentować ze swoją twarzą. Nie wiedziałam, że po operacji efekt może być tak brzydki, niekorzystny, nienaturalny i wprost szpecący…

3 lata temu miałam operację.  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszpecona przez Skupina

Moim zdaniem ludzie, którzy decydują się na operacje nosa, wyrządzają sobie ogromną krzywdę. Zwłaszcza Ci, którzy decydują się na zabieg ze względów czysto estetycznych. Ja rozumiem operacje nosów zdeformowanych, pourazowych, ale nie rozumiem pozostałych operacji. Przecież te operacje nie polegają na poprawie kształtu i funkcji, tylko na zepsuciu i zniszczeniu nosa. Tak bardzo brakuje mi mojego naturalnego nosa, że to się w głowie nie mieści. Nie potrafię zrozumieć, jak te operowane nosy mogą się podobać i dlaczego w internecie są same bzdury na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszpecona przez Skupina

Nie wiem, czy ja kiedykolwiek posprzątam ten śmietnik, który mam na twarzy.. Chciałabym zrekonstruować mój nos, ale najpierw musze śluzówkę doprowadzić do porządku.. Dlaczego pozwoliłam się zoperować? Dlaczego zaufałam chirurgowi, który nie poinformował mnie rzetelnie o powikłaniach? Dlaczego pozwoliłam się oszpecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

bo próżna byłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszpecona przez Skupina
20 minut temu, Gość gość napisał:

bo próżna byłaś

Niestety masz rację. Byłam cholernie próżna i głupia. Mam zniszczony nos i zniszczona twarz. Tak bardzo żałuję, że nie mogę cofnąć czasu i wrócić do mojego naturalnego nosa... :-(( Całe życie i zdrowie do dupy przed ten nos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

bo próżna byłaś

Dobry wygląd w dzisiejszych czasach jest bardzo ważny dla każdego i jeżeli chirurg podejmuje się operacji nosa to powinien wywiązać się z umowy, a scenariusz jest taki że po nieudanym zabiegu chirurg umywa ręce i zostawia klientkę samą sobie, dodam że operacje te są bardzo drogie a często drugie tyle kosztują oprawki po chirurgii partaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszpecona przez Skupina
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Dobry wygląd w dzisiejszych czasach jest bardzo ważny dla każdego i jeżeli chirurg podejmuje się operacji nosa to powinien wywiązać się z umowy, a scenariusz jest taki że po nieudanym zabiegu chirurg umywa ręce i zostawia klientkę samą sobie, dodam że operacje te są bardzo drogie a często drugie tyle kosztują oprawki po chirurgii partaczu.

Tylko operacje nosa nie gwarantują dobrego wyglądu. Wprost przeciwnie, oszpecaja nosy i twarze. Naturalne nosy są piękne. Wszystko to co sztuczne, sztucznym tworem pozostanie. Mój naturalny nos był piękny i cudowny wobec tego co mam obecnie na twarzy. Symetrii i proporcji nie zapewni żaden chirurg i żaden sztuczny nos. Chirurdzy nie mówią prawdy, że mogą zniszczyć i oszpecic naturalny nos i twarz, bo na czymś muszą zarabiać. Poza tym mniejszy i bardziej asymetryczny nos może bardziej oszpecic twarz, niż większy krzywy i garbaty. Twarze i nosy są z natury asymetryczne. Każda ingerencja chirurga i robienie z czegoś na siłę prostego i kanciastego, wbrew anatomii nosa, może skończyć się źle. Niestety tak późno zrozumiałam, że nie docenilam jak piękny miałam naturalny nos, że pasował do mojej twarzy, nie zaburzal jej symetrii i proporcji. Szkoda, że ten nos to już pieśń przeszłości. Dziś muszę pogodzić się z faktem, że Skupin mnie oszpecil i okaleczyl, bo on nie potrafi poprawiać nosów w sposób naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mano
Cytat
Dnia 28.08.2019 o 10:26, Gość Oszpecona przez Skupina napisał:

Kiedy miałaś operację? Rezultat nigdy nie jest przewidywalny, bo te operowane nosy goją się jak chcą. Nie tylko umiejętności chirurga, ale też anatomia nosa, ma spore znaczenie w uzyskaniu zadowalającego efektu. Dlatego tak bardzo żałuję, że pozwoliłam grzebać w swoim nosie i eksperymentować ze swoją twarzą. Nie wiedziałam, że po operacji efekt może być tak brzydki, niekorzystny, nienaturalny i wprost szpecący…

3 lata temu miałam operację.  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mano

Przepraszam za powtórną wiadomość .  Chciałam zapytać Gość Oszpecona przez Skupina czy  jest szansa zobaczyć zdjęcia przed i po  operacji jak również po poprawce ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszpecona przez Skupina
21 minut temu, Gość Mano napisał:

Przepraszam za powtórną wiadomość .  Chciałam zapytać Gość Oszpecona przez Skupina czy  jest szansa zobaczyć zdjęcia przed i po  operacji jak również po poprawce ? 

Nie robię zdjęć, bo wstydzę się swojego nosa i swojej twarzy. Ten nos nie wygląda normalnie i naturalnie. Mam zepsuty nos i zniszczoną twarz. Mój naturalny nos pasował do mojej twarzy, a ten sztuczny twór to jest okropieństwo. Straciłam naturalny charakter swojego nosa i swojej twarzy. Straciłam swoją tożsamość. Zyskałam nos baby jagi i zniekształconą, zdeformowaną twarz.

Niestety płacę bardzo wysoką cenę za swoją głupotę. Te operowane nosy są przeokropnie brzydkie i sztuczne. Naturalne nosy mają swój charakter, pasują do właścicieli. Właśnie z tych względów nie powinno się natury poprawiać. Chciałabym cofnąć czas i odzyskać mój naturalny nos. Był taki piękny i cudowny w porównaniu do tego, co mam obecnie na twarzy... 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszpecona przez Skupina

Ja bym chciała, żeby ktoś w końcu napisał prawdę o tym, czym naprawdę są operacje nosa. Chciałabym by w internecie te bzdury typu "operacje nosa są bezpieczne, pod warunkiem, że wybierze się odpowiedniego operatora" zastąpić prawdą. Fakty są takie, że operacje nosa polegają na oszpeceniu i okaleczeniu nosa i twarzy. Po tych operacjach nos i twarz tracą bezpowrotnie swój naturalny charakter, nie wyglądają naturalnie, tylko sztucznie, jak zombie.

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że efektów operacji nosa już się nie odwróci. Tak bardzo żałuję, że nie mogę cofnąć czasu. Ja bym temu chirurgowi zapłaciła za to by mnie nie zoperował, tylko oddał mi mój naturalny nos… 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszpecona przez Skupina

Chirurgia plastyczna to specjalizacja, która niszczy naturę i zdrowie, a kreuje sztucznosc, powikłania i choroby. Który chirurg plastyk się do tego przyzna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszpecona przez Skupina

Chciałabym by więcej osób takich jak ja przeciwstawilo się temu oszustwu, oszpecaniu i okaleczaniu pacjentów. Chciałabym by media pisaly prawdę, jak wysoce inwazyjne są to zabiegi. Chciałabym by w końcu ktoś zabrał się za tą specjalizacje, bo Ci lekarze pozostają bezkarni, niszczą nosy, niszczą twarze, psują zdrowie. O powiklaniach nie informują rzetelnie. Urządzają sobie eksperymenty na naszych nosach i twarzach. Dlaczego oni nie mają jeszcze wyroków za zniszczenie zdrowia i życia pacjenta? Dlaczego jest na to przyzwolenie? Dlaczego ich nie obowiązuje kodeks etyki lekarskiej? Dlaczego dobro i bezpieczeństwo pacjenta nie jest dla nich priorytetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ciągle piszesz to samo, nic nowego nie wnosisz. Gdybym mogła cofnąć czas: to tak jak straciłaś dziewictwo już nią nigdy nie będiesz, musisz /jeżeli faktycznie byłaś operowana/ to zaakceptować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszpecona przez Skupina
10 minut temu, Gość gość napisał:

Ciągle piszesz to samo, nic nowego nie wnosisz. Gdybym mogła cofnąć czas: to tak jak straciłaś dziewictwo już nią nigdy nie będiesz, musisz /jeżeli faktycznie byłaś operowana/ to zaakceptować

Nigdy nie zaakceptuje faktu, że pozwoliłam zniszczyć swój nos i swoją twarz. Ja nie umawiałam się z chirurgiem, że mnie oszpeci i okaleczy. Nie za to mu zapłaciłam 10tys. Miał poprawić kształt i funkcje, zamiast tego zyskałam zepsuty nos i zdeformowana twarz. Będę o tym pisać w nieskończoność, bo z tą specjalizacja należałoby zrobić porządek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Może nie ze specjalizacją tylko z konkretnym chirurgiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszpecona przez Skupina
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Może nie ze specjalizacją tylko z konkretnym chirurgiem???

Chirurgia plastyczna to specjalizacja, która jest nieporozumieniem. Ja rozumiem ratowanie zdrowia lub życia ludzkiego, ale nie rozumiem niszczenia nosow i twarzy. Musiałam na sobie przerobić operację nosa, by zrozumieć, że ten zabieg nie jest ani funkcjonalny, ani estetyczny, ani bezpieczny. Tylko naturalne nosy są piękne. Żadne sztuczne twory nie zastąpią naturalnego i zdrowego nosa. Nigdy nie zrozumiem jak można się tym zachwycać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Współczuję Skupinowi takiej ...ki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszpecona przez Skupina
5 minut temu, Gość gość napisał:

Współczuję Skupinowi takiej ...ki

A ja współczuję samej sobie, że pozwoliłam zrobić z siebie ofiarę operacji plastycznych, że pozwoliłam zniszczyć swój naturalny nos i swoją naturalną twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Ciągle piszesz to samo, nic nowego nie wnosisz. Gdybym mogła cofnąć czas: to tak jak straciłaś dziewictwo już nią nigdy nie będiesz, musisz /jeżeli faktycznie byłaś operowana/ to zaakceptować

 

2 godziny temu, Gość gość napisał:

Współczuję Skupinowi takiej ...ki

Jesteś beszczelna, kobieta najprawdopodobniej już na zawsze została oszpecona a ty wymyślasz jakieś bzdury o dziewictwie, chirurg ktory operował tą Panią nawet nie poczuwa się do odpowiedzialności żeby chociaż pomóc i to właśnie dlatego ta Pani "ciągle pisze to samo":  po to,  żeby nikt więcej nie dał nabrać się temu chirurgowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×