Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Operacje nosa

dr Skupin pacjenci niezadowoleni

Polecane posty

Gość Oszpecona przez Skupina
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

 

Jesteś beszczelna, kobieta najprawdopodobniej już na zawsze została oszpecona a ty wymyślasz jakieś bzdury o dziewictwie, chirurg ktory operował tą Panią nawet nie poczuwa się do odpowiedzialności żeby chociaż pomóc i to właśnie dlatego ta Pani "ciągle pisze to samo":  po to,  żeby nikt więcej nie dał nabrać się temu chirurgowi.

Ten chirurg najbardziej by mi pomógł, gdyby mnie nie zoperowal. A on zniszczył mój nos, moja twarz i wzial za to pieniadze. Operacji bardzo żałuję, bo mój nos nie był najgorszy. A teraz mam bardzo brzydki nos i oszpecona twarz do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 godzin temu, Gość gość napisał:

Ciągle piszesz to samo, nic nowego nie wnosisz. Gdybym mogła cofnąć czas: to tak jak straciłaś dziewictwo już nią nigdy nie będiesz, musisz /jeżeli faktycznie byłaś operowana/ to zaakceptować

Co brakuje klientów, jak mi przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszpecona przez Skupina
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Co brakuje klientów, jak mi przykro.

Chirurdzy powinni na swoich stronach zamieścić zdjęcia tych zniszczonych nosow. Ciekawe, czy mieliby tyle chętnych ofiar do zoperowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszpecona przez Skupina

Zastanawiam się nad tym, dlaczego taka specjalizacja jak chirurgia plastyczna w ogóle istnieje? Przecież te zabiegi prowadzą do zaburzenia naturalnej homeostazy organizmu, prowadzą do utraty zdrowia i zniszczenia życia. Dlaczego chirurdzy plastycy nie nazywają rzeczy po imieniu? Dlaczego nie informują, że mogą zniszczyć naturalny nos i naturalną twarz? Ja mam tak bardzo zniszczony nos i twarz, że wściekam się na samą siebie, że na to pozwoliłam... Przecież to zmniejszanie i zwężanie nosów jest wbrew anatomii nosa. Co z tego, że profil prosty, skoro cała reszta jest krzywa, znajduje się w próżni, nie pasuje do twarzy, zaburza jej symetrię i proporcje? Operacje nosa oszpecają nosy i twarze i powodują zatracenie naturalnego wyrazu twarzy. Dlaczego tej prawdy nie znajdziemy w internecie? Nie wierze, że pozwoliłam zniszczyć swój nos i swoją twarz. Mój układ oddechowy jest zniszczony, błona śluzowa wysuszona. Strasznie żałuję, że podjęłam tak niemądre decyzje i zgodziłam się by chirurg zniszczył mój naturalny nos. Nie miałam pojęcia, że mój nos straci swój charakter, a zyskam śmietnik na twarzy. To jest tragedia, na co ja wydałam te 10 tyś, tylko po to by stracić zdrowie, oddychanie i się oszpecić do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszpecona przez Skupina

Myślę, że gdybym wydała te 10 tyś na cele charytatywne, zamiast operacji nosa, dziś byłabym szczęśliwym i zdrowym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszpecona przez Skupina

Przez ten nos mam głęboką depresję, bo miałam normalny i zdrowy naturalny nos. A teraz mam śmietnik i twarz szreka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszpecona przez Skupina

Operacje nosa nie polegają na poprawie kształtu i funkcji, tylko na zniszczeniu nosa!!! Gdybym tak mogła cofnąć czas!!! Wszystko bym oddała za mój naturalny i zdrowy nos!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszpecona przez Skupina

Ja tego nie rozumiem, jak te młode dziewczyny mogą pozwalać na to by zniszczyć swoje nosy i twarze. Jak ja mogłam pozwolić na to by zniszczyć mój naturalny nos? Jak mogłam pozwolić by się oszpecić? Zyskać nos shreka i zdeformować kształt swojej twarzy? Co mi odbiło? Co mną kierowało? Do tego lekarz, który mnie operował, nie poczuwa się do żadnej odpowiedzialności. On nie poinformował mnie rzetelnie o powikłaniach. On zrobił ze mnie swoją ofiarę. Taka byłam głupia i naiwna, kiedy zaufałam temu lekarzowi... Przecież operacje nosa zaburzają symetrię i zniekształcają twarze. Zatem, po co mi to było? Żeby z ładnej stać się brzydką… Mój nos i moja twarz straciły swój charakter, straciły swój dawny blask, a ja straciłam swoją tożsamość… Mój Boże, gdyby tak można było cofnąć czas… 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszpecona przez Skupina

Przestrzegam przed opiniami na znanylekarz, ponieważ ja, zanim dodałam swoją opinię, musiałam ją wielokrotnie bardzo mocno zmodyfikować. Ten portal nie jest wiarygodny, a ja kierowałam się między innymi opiniami z tego portalu. Ponadto przestrzegam przed fan clubem dr Skupina na forum beauty w polsce. Te dziewczyny dodają zdjęcia, które nie oddają całej prawdy o operacjach nosa. Prawda jest taka, że nosy są bardzo często asymetryczne, wypukłe, pozapadane, nie pasują do twarzy, znajdują się gdzieś w próżni, kompletnie zaburzają symetrię twarzy i wręcz oszpecają twarz. Doceńcie Wasze naturalne i niedoskonałe nosy zanim pozwolicie się zoperować i oszpecić do końca życia... Poza tym radzę uważać na opinie, które są zamieszczane w internecie. Wiele z tych opinii jest nieprawdziwych, są wręcz nieprawdziwą reklamą chirurgów plastyków. Niestety ja wybierając lekarza zignorowałam kilka negatywnych opinii na temat tego lekarza, sugerując się tymi pozytywnymi. Prawda okazała się zupełnie inna. Dziś mam zniszczony nos i zniszczoną twarz. Nie wierzcie w te brednie, które są w internecie, że operacje nosa są bezpieczne!!! To jest nieprawda!!! Tylko naturalne nosy są piękne. Tylko naturalne nosy pasują do twarzy. Wszelkie ingerencje chirurgiczne zawsze prowadzą do zaburzenia naturalnej anatomii. Nos i twarz tracą bezpowrotnie symetrię i proporcje!!! Radzę uważać, zanim podejmiecie tak niemądre decyzje jak ja!!! Pamiętajcie, z twarzą się nie eksperymentuje!!! Lepiej te pieniądze przeznaczyć na coś mądrego i wartościowego!!! Lepiej zainwestować w bliskie relacje z innymi ludźmi, bo po operacji może się okazać, że będziecie się wstydzić swojej twarzy tak jak ja i unikać kontaktu z innymi ludźmi. Nos nie jest najważniejszy, są rzeczy zdecydowanie ważniejsze, jak na przykład ludzie wokoło nas. Naprawdę doceńcie Wasze naturalne i niedoskonałe nosy. Nikomu nie życzę by skończył tak jak ja!!! Jeśli moja opinia pomoże choć jednej osobie, która waha się nad operacją nosa, będę naprawdę szczęśliwa. Niestety ja pozostanę oszpecona i okaleczona do końca mojego życia… Tak bardzo żałuję, że nie mogę odzyskać mojego naturalnego nosa, że nie mogę cofnąć czasu, że nie mogę odzyskać swojej naturalnej twarzy… Operacje nosa = trwałe okaleczenie nosa i trwałe oszpecenie twarzy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszpecona przez Skupina

Wielka szkoda, że nie miałam świadomości czym pachną te zabiegi przed operacją nosa. Tak bardzo żałuję, że pozwoliłam zniszczyć swój naturalny nos... Dlaczego nie mogę cofnąć czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Miała Pani wyjątkowego pecha że trafiła Pani na fatalnego chirurga .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 2
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Miała Pani wyjątkowego pecha że trafiła Pani na fatalnego chirurga .

Nie tylko ta Pani miała pecha.Ja też miałam pecha.Mój operator/NIE dr SKUPIN/  tłucze przeszczepy  i powiększa nosy  bez zgody  pacjenta,prostuje nawet proste przegrody nosa.I   robi z pacjentów  chorych psychicznie-jak  mu nie wyszła  dysmorfofobia to wymyśla" gabinet luster". A  dochodzenie się sprawiedliwości w sądzie  to wg niego "wendeta". No bo cóż - dla mojego operatora -uczciwość  słowo  obce i nieznane.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszpecona przez Skupina
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Miała Pani wyjątkowego pecha że trafiła Pani na fatalnego chirurga .

To nie pech. To brak świadomości sprawił, że pozwoliłam zniszczyć swój naturalny nos. Gdybym wiedziała na czym polegają operacje nosa, nie zdecydowałabym się na żaden tego typu zabieg. Bo operacje nie polegają na poprawie kształtu i funkcji, tylko na zniszczeniu nosa i oszpeceniu twarzy. Chirurgia plastyczna to patologia. To choroba naszych czasów. To nie jest normalna dziedzina. Z tą specjalizacją ktoś powinien zrobić porządek, bo chirurdzy niszczą zdrowe i naturalne nosy, trwale oszpecaja twarze. A przecież lekarze powinni ratować zdrowie i życie ludzkie zamiast je niszczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszpecona przez Skupina
1 godzinę temu, Gość Gość 2 napisał:

Nie tylko ta Pani miała pecha.Ja też miałam pecha.Mój operator/NIE dr SKUPIN/  tłucze przeszczepy  i powiększa nosy  bez zgody  pacjenta,prostuje nawet proste przegrody nosa.I   robi z pacjentów  chorych psychicznie-jak  mu nie wyszła  dysmorfofobia to wymyśla" gabinet luster". A  dochodzenie się sprawiedliwości w sądzie  to wg niego "wendeta". No bo cóż - dla mojego operatora -uczciwość  słowo  obce i nieznane.

 

Myślę, że dla większości chirurgów plastyków uczciwość to słowo obce. Nie mówią prawdy o powikłaniach. Oszukują pacjentów i szukają ofiar do zoperowania. A ten śmietnik na twarzy każą zaakceptować. Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszpecona przez Skupina

Dzień bez myślenia o moim zniszczonym nosie dniem straconym. Jak ja bym chciała tych chirurgów zoperować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszpecona przez Skupina

Miałam niedoskonały nos, ale wyglądałam jak człowiek. A teraz mam operowany nos i nie wyglądam jak człowiek. Do tego problemy z oddychaniem i problemy zdrowotne. Operacja nosa mnie oszpecila i okaleczyla. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszpecona przez Skupina

Wiecznie suchy nos po operacji to są prawdziwe atrakcje i efekty specjalne. Czy nie na tym polega poprawa funkcji nosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszpecona przez Skupina

Echhh jak ja ludziom zazdroszczę naturalnych i zdrowych nosów, od kiedy się zoperowałam. Gdybym tak mogła cofnąć czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszpecona przez Skupina

Marzę, by pewnego dnia obudzić się z moim naturalnym nosem... Gdyby tylko to było możliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszpecona przez Skupina

Zniszczony nos i oszpecona twarz. Ja tylko o tym marzyłam, decydując się na operację. Sama z siebie zrobiłam ofiarę operacji plastycznych, bo jest tragicznie. Każdego dnia przeżywam dramat. Wierzę w cud, bo nic innego mi nie pozostało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszpecona przez Skupina

Gdybym tak mogła cofnąć czas w magiczny sposób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielaskadiana

A nie robiłaś wcześniej rozpoznania wśród lekarzy? Ja parę lat się zbierałam na zabieg i długo szukałam odpowiedniej kliniki zanim znalazłam i wybrałam Knack Clinic więc naprawdę trzeba uważać. Powodzenia w korektach, może inny lekarz będzie w stanie zrobić poprawki.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszpecona przez Skupina
4 godziny temu, Gość anielaskadiana napisał:

A nie robiłaś wcześniej rozpoznania wśród lekarzy? Ja parę lat się zbierałam na zabieg i długo szukałam odpowiedniej kliniki zanim znalazłam i wybrałam Knack Clinic więc naprawdę trzeba uważać. Powodzenia w korektach, może inny lekarz będzie w stanie zrobić poprawki.  

Robiłam rozpoznanie, ale nie powinnam była decydować się na operację nosa w ogóle. Te zabiegi są bardzo inwazyjne i wcale nie są estetyczne. Mój naturalny nos wyglądał o niebo lepiej niż to co mam obecnie na twarzy. Ja nie miałam szpecacego nosa, więc w moim przypadku operacja nosa była nieuzasadniona. Żałuję tylko, że Skupin mnie nie uświadomił, że może zniszczyć mój naturalny nos i że może mnie oszpecic. Marzę, by cofnąć czas i wrócić do mojego naturalnego nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość gosc napisał:

coooo??

Łajno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszpecona przez Skupina

Po prostu według mnie to te operowane nosy oszpecaja twarze. Nos nie musi być idealny, by pasował do twarzy. Aktualnie skupiam się na tym by wyleczyć i zregenerować nos, a po cichutku wierzę w to, że pewnego dnia obudzę się z moim naturalnym nosem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
35 minut temu, Gość Gość napisał:

Łajno

Weź spadaj. Interesuje mnie ten temat , bo planuje tam operacje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszpecona przez Skupina
12 minut temu, Gość Gosc napisał:

Weź spadaj. Interesuje mnie ten temat , bo planuje tam operacje 

Stanowczo Ci odradzam. Ja mam zniszczony nos i oszpecona twarz po Skupinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Weź spadaj. Interesuje mnie ten temat , bo planuje tam operacje 

To można przecież zapytać pełnym zdaniem a nie jakieś coooo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszpecona przez Skupina
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

To można przecież zapytać pełnym zdaniem a nie jakieś coooo??

Love & peace please. Może kogoś uchronie przed tymi inwazyjnymi i niebezpiecznymi operacjami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×