Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Widze ze jestescie znudzone juz tymi youtuberkami. To dlaczego nie przeniesiecie sie na inna kategorie np zycie uczuciowe i tam nie piszecie o zyciu codziennym ?

Polecane posty

Gość Gość

Kazda cos ma do napisania i chetnie pisze widze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bo one nie mają życia uczuciowego i życia codziennego 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Kazda cos ma do napisania i chetnie pisze widze 

Nie wiem czy Polacy są gotowi pisać o sobie. Łatwiej im pisać o sobie na czyimś przykładzie. Gdy robią to na swoim, są często atakowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Nie wiem czy Polacy są gotowi pisać o sobie. Łatwiej im pisać o sobie na czyimś przykładzie. Gdy robią to na swoim, są często atakowani.

Jezu chodzi o to zeby zmienic kategorie nic wiecej. Kiedys byly takie fora jak kowbojki czy dobramama tam ludzie pisali normalnie teraz nie ma popisac z kim i gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Jezu chodzi o to zeby zmienic kategorie nic wiecej. Kiedys byly takie fora jak kowbojki czy dobramama tam ludzie pisali normalnie teraz nie ma popisac z kim i gdzie.

Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Jezu chodzi o to zeby zmienic kategorie nic wiecej. Kiedys byly takie fora jak kowbojki czy dobramama tam ludzie pisali normalnie teraz nie ma popisac z kim i gdzie.

To ci piszę, że Polacy wolą pisać o swoich uczuciach na cudzym przykładzie. Jezu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ludzie tu są tak zawistni i podli, że strach czytać niektore komentarze a co dopiero pisac o swoich własnych doświadczeniach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggģggg

Ale po co mam wchodzić na tamte działy, jak większość osób tam piszących to trole albo totalne bezmózgi, które niszczą każdy wątek? Albo zakładane są jakieś dziwne tematy.

Jeżeli chcialaby się uzewnętrznić to nie na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość Ggģggg napisał:

Ale po co mam wchodzić na tamte działy, jak większość osób tam piszących to trole albo totalne bezmózgi, które niszczą każdy wątek? Albo zakładane są jakieś dziwne tematy.

Jeżeli chcialaby się uzewnętrznić to nie na tym forum.

A na jakim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggggggg
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

A na jakim ?

Nie wiem. Ale na takim, gdzie trzeba być zalogowanym, gdzie ludzie posiadają zdolność czytania i moderatorzy usuwają szkodliwe wątki. Tu wisiały przez kilka dni posty o tym, że współżycie w małżeństwie jest obowiązkiem i nie ma wtedy mowy o gwäłcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Ggggggg napisał:

Nie wiem. Ale na takim, gdzie trzeba być zalogowanym, gdzie ludzie posiadają zdolność czytania i moderatorzy usuwają szkodliwe wątki. Tu wisiały przez kilka dni posty o tym, że współżycie w małżeństwie jest obowiązkiem i nie ma wtedy mowy o gwäłcie.

A teraz wiszą takie na których ludzie cieszą się z cudzego utopienia, więc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggggggg
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

A teraz wiszą takie na których ludzie cieszą się z cudzego utopienia, więc.....

A mi się oberwało, bo nazwałam faceta, który pije ok.18 piw tygodniowo i pije codziennie alkusem. Chyba czas się zwijać z tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×