Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eho

Prawiczek 25 letni i kryzys Czy warto żyć

Polecane posty

Gość eho

jeden pięknie grał muzykę i sie poniosłam drugi sexownie tańczył i odpłynęłam  a trzeci był uwodzicielem i była szybka noc.To jak to jest kobiety sie poszczają czy faceci ogólnie jedne kobiety udaja że sa zakochane byleby zaspokoic sobie faceci by zaspokoic podniecaja kobiety by to zrobic. potem sa dumni że wyszło nam to wyszedł nam sex  i gardzą innymi ale życie to życie trzeba zyc i czasem przycisnąć ludzi do dechy wrecz by nie wchodzili innym na głowę bo nie zasługują nato. ogólnie lubiłem kolegę który miał kobiety był z niego spoko facet można było na nim polegać puki nie zaczął się dobierać do wszystkiego co sie rusza i te podchody kobiet by do niego dojść wszystko fajnie tylko to moim kosztem i często człowiek juz nie wie czy faktycznie leci na ciebie czy udaje byleby ale powoli to rozumie jak kobieta ci się w sexualnosci nie oddaje to jej niewolno ufac. samemu ciężko sie żyje  bo jest niebezpiecznie ale im większe wyzwanie tym więcej zyskać można  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co wypisujesz nie ma żadnego sensu.
Szukasz Dziewicy ? To nie licz że odda Ci się przed ślubem... Jak dziewczyna czeka na tego jedynego i ma już podobnie jak Ty 25 lat, to musiała by być kompletną ...ką, żeby nie poczekać jeszcze trochę do ślubu... Innej dziewicy niż fanatyczna katoliczka nie najdziesz... No chyba, że bardzo paskudną, której nikt nie chce...

Jeśli chcesz sexu, to lepiej zapłacić i mieć ten pierwszy raz z głowy.
Twoje wpisy pokazują, że jesteś zdołowany i w realnym życiu pewnie też smęcisz, marudzisz, a tak dziewczyny nie zdobędziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mam już tego proble

Pusczalskie laski są fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał
Dnia 20.08.2019 o 23:41, Gość eho napisał:

czyli mam sie kochac z takimi byle jakimi?

Nieważne że potwór, ważne że ma otwór.

A tak na poważnie - lepiej tak, niż wcale. Dla zdrowia psychicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×