Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OnKrak72

Zdjecia dziewczyny

Polecane posty

Witajcie. Mam chyba problem... niesamowicie kreci mnie jak obcy faceci ogladaja zdjecia mojej dziewczyny takze te nagie.. i opowiadaja jak na nich dziala. Doszlo do tego ze podszywam sie za nia i z nimi rozmawiam. Mam taka fantazje zeby zorganizowac impreze z nia i kilkoma panami. Powinienem isc na terapie? Czy moze zrealizowac takie fantazje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modżajto

Nie wiem, czy to sie nadaje do leczenia, ale normalne to IMHO nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom

Lekarz lub znajdź taką laskę która też jest zakręcona na punkcie seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prof. dr Wiktor Wektor

Kliniczny objaw tzw. syndromu małego pi.ndolka. Spotykany u mężczyzn obdarzonych prąciem o długości poniżej 9 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Prof. dr Wiktor Wektor napisał:

Kliniczny objaw tzw. syndromu małego pi.ndolka. Spotykany u mężczyzn obdarzonych prąciem o długości poniżej 9 cm

No to niestety a moze na szczescie tego powodu do tego syndromu nie mam... a jakie sa inne jego powody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prof. dr Wiktor Wektor
3 minuty temu, OnKrak72 napisał:

No to niestety a moze na szczescie tego powodu do tego syndromu nie mam... a jakie sa inne jego powody?

W takim razie jesteś po prostu CIO.TĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABC

Powiedz jej o tym, może też jej się to spodoba. Jest tu mnóstwo tematów tego typu, nic nadzwyczajnego, jesteś jednym z wielu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiktorNullKrakow81

Jaki WIKTOR?Praca za 1600,wynajem,jedzenie,dojazd do pracy,uzywany ciuch i po wszystkim.Z kogo wy chcecie idote zrobic???WIKTOR NULL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość ABC napisał:

Powiedz jej o tym, może też jej się to spodoba. Jest tu mnóstwo tematów tego typu, nic nadzwyczajnego, jesteś jednym z wielu...

No nie podoba sie niestety...

17 minut temu, Gość Prof. dr Wiktor Wektor napisał:

Kliniczny objaw tzw. syndromu małego pi.ndolka. Spotykany u mężczyzn obdarzonych prąciem o długości poniżej 9 cm

No to niestety a moze na szczescie tego powodu do tego syndromu nie mam... a jakie sa inne jego powody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgf

Krypto gej. Tak naprawdę podświadomie podobają ci sie faceci, ale jestes wychowany, że homoseksualizm to zło ( prawda) i twoja dziewcyna jest tylko przykrywka dla twoich prawdziwych pragnień czyli facetów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×