Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość1234566777

Czy oni kiedykolwiek będą poważni?

Polecane posty

Gość Gość1234566777

Zostałam wysmiana po tym jak robił mi zdjęcia i nagrywał mnie, a ja byłam bez makeupu, w pizamie itp. Dobrze wie że mam kompleksy odnośnie mojej cery A on to robi specjalnie. Wkurzyłam się a on nie chce tego usunąć. Jak się kłócimy to mnie wyzywa od brzydkich itp. poniza mnie. Zamiast mnie wspierać to powoduje że moja samoocena mocno spada. Zastanawiam się jak ktoś kto twierdzi że jest dorosły i że kocha może robić takie rzeczy drugiej osobie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

On Cie nie szanuje ani nie kocha! Tak się nie zachowuje zakochany facet, nawet w kłótni. Chce uderzyć w czuły.punkt.i obniżyć Twoje poczucie własnej wartości. Jesteś dla niego tylko zapchajdziura, takim przystankiem (gdzieś musi por...c przeciez) a jak pozna odpowiednia kobietę to Cie kopnie w d...e! Miej honor kobieto i zostaw go zanim.on zostawi Ciebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc1234566777

Od dawna między nami żadnego r*******a nie ma. Nie.lubie kiedy mnie dotyka, czuje jakby mnie ktoś molestował. To okropne. On jest tak małe dziecko jak czegoś nie dostanie to zaczyna wariować, dlatego nie wiem jak odejść. Czuje że jestem z psychopatą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc1234566777z

Ja mu.mowie ze droga wolna. Nie trzymam go na siłę. To on że ja mam się wyprowadzać. Błędne koło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc1234566777

Najpierw mnie wyzywa A teraz steka i prosi żebym z nim poszła na pocztę bo listu nie umie wysłać. ( mieszkamy w Uk) mądrzejszy od wszystkich, od prawa i królowej A ...ego listu nie umie wysłać, nosz ... ja ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc1234566777

Z kim Jak żyje to jest terrorysta i ...ka w jednym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja to ja
2 godziny temu, Gość Gość1234566777 napisał:

Zostałam wysmiana po tym jak robił mi zdjęcia i nagrywał mnie, a ja byłam bez makeupu, w pizamie itp. Dobrze wie że mam kompleksy odnośnie mojej cery A on to robi specjalnie. Wkurzyłam się a on nie chce tego usunąć. Jak się kłócimy to mnie wyzywa od brzydkich itp. poniza mnie. Zamiast mnie wspierać to powoduje że moja samoocena mocno spada. Zastanawiam się jak ktoś kto twierdzi że jest dorosły i że kocha może robić takie rzeczy drugiej osobie. 

Ja bym się takiemu bardzo mocno odgryzła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc1234566777 napisał:

Najpierw mnie wyzywa A teraz steka i prosi żebym z nim poszła na pocztę bo listu nie umie wysłać. ( mieszkamy w Uk) mądrzejszy od wszystkich, od prawa i królowej A ...ego listu nie umie wysłać, nosz ... ja ....

Czyli potrzebna mu jestes do matkowania. Mieszkcie w jego mieszkaniu, ze każe Ci się wyprowadzać? Czy wynajmujecie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc1234566777
5 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Czyli potrzebna mu jestes do matkowania. Mieszkcie w jego mieszkaniu, ze każe Ci się wyprowadzać? Czy wynajmujecie? 

Wynajmujemy razem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×