Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandra100

Cień na teście ciążowym

Polecane posty

Gość Sandra100

https://m.fotosik.pl/zdjecie/5b9aa0e5feb02d8a 

dziewczyny czy tylko ja widzę na tym teście cień 2 kreski? Okres mam mieć w piątek. Brzuch boli niby jak na okres ale zrobiłam test w środę(wczoraj) bo bardzo mnie mdliło. Możliwe że to za wcześnie, ale zaniepokoiło mnie to. Co o tym sądzicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VIOLAA

Ja widzę! Powtórz za 2-3 dni 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aenka

Taaak też widzę!Super ,ja testuje jutro 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra100

Nawet nie wiecie jak się cieszę, że nie tylko ja to widzę! Czekam do piątku z testem bo wtedy mam mieć okres. Obecnie mam bóle podbrzusza i sporo śluzu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aenka

Oj wyobrazam sobie.Ja podejrzewam ze tym razem moglo się udać bo pierwszy raz w życiu od owulacji czuje klucie i ciagniecie w jajnikach plus ciagle bolą mnie piersi i pierwszy raz bolą mnie inaczej niz zwykle.Zawsze bol podbrzusza i piersi mialam dopiero 3 dni przed miesiaczka .Dlatego tym razem mam jakies takie przeczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aenka

A jaki test robiłas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra100
3 minuty temu, Gość Aenka napisał:

Oj wyobrazam sobie.Ja podejrzewam ze tym razem moglo się udać bo pierwszy raz w życiu od owulacji czuje klucie i ciagniecie w jajnikach plus ciagle bolą mnie piersi i pierwszy raz bolą mnie inaczej niz zwykle.Zawsze bol podbrzusza i piersi mialam dopiero 3 dni przed miesiaczka .Dlatego tym razem mam jakies takie przeczucie :)

Ja też czuje się inaczej niż zawsze. Mam mega huśtawki emocjonalne, ból piersi, ale boje się że mogę sobie to wmawiać bo bardzo chce dziadziusia. Trzymam kciuki za Ciebie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra100

Ten z bobasem na opakowaniu, ale zrobilam go dosyć szybko bo 10 dni po zapłodnieniu( o ile do niego doszło. Tak jak mówię miałam okropne mdłości a mimo to apetyt był wysoki i jadłam dużo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra

Hej dziewczyny . Ja tez mam dostac okres w piątek i zastanawiam sie kiedy zrobić test.. Zakupilam nawet ale boje sie go zrobić bo bardzo długo staram sie o dzidziusia .. Chyba poczekam jeszcze ale juz mnie ta niepewnosc dobija . tyle ze czułość jest 25ml także tez moze jeszcze nic nie pokazac .. Narazie bolą mnie piersi po bokach i kłuje co jakis czas w podbrzuszu . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aenka

Ja też mimo,że pierwszy raz mam takie przeczucie to gdzieś z tyłu głowy boję się ze nawet przeczucie potrafię sobie wmówić.

Ale miejmy nadzieje ze obie sie nie mylimy :):)

Mnie zawsze piersi bolały cale i tak jak wspomniałam,3 dni przed,a teraz bolą mnie od zewnetrznej strony i sutki,a jak u Ciebie ?

Podobno własnie ,że czesto we wczesnej ciązy jest mega apetyt wiec może ..może..:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra100
3 minuty temu, Gość Sandra napisał:

Hej dziewczyny . Ja tez mam dostac okres w piątek i zastanawiam sie kiedy zrobić test.. Zakupilam nawet ale boje sie go zrobić bo bardzo długo staram sie o dzidziusia .. Chyba poczekam jeszcze ale juz mnie ta niepewnosc dobija . tyle ze czułość jest 25ml także tez moze jeszcze nic nie pokazac .. Narazie bolą mnie piersi po bokach i kłuje co jakis czas w podbrzuszu . 

Zrób test jak nie dostaniesz okresu, wiem sama po sobie że mało prawdopodobne że wyjdzie wyraźnie nawet jeśli w ciąży jesteś. Ten mój cień 2 kreski na teście nie dawał mi spokoju. Na początku myślałam że sobie to wymyśliłam ale partner i przyjaciółka  stwierdzili że coś tam jest. Czekam z nadzieją że nie dostane jednak tego okresu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra100
5 minut temu, Gość Aenka napisał:

Ja też mimo,że pierwszy raz mam takie przeczucie to gdzieś z tyłu głowy boję się ze nawet przeczucie potrafię sobie wmówić.

Ale miejmy nadzieje ze obie sie nie mylimy :):)

Mnie zawsze piersi bolały cale i tak jak wspomniałam,3 dni przed,a teraz bolą mnie od zewnetrznej strony i sutki,a jak u Ciebie ?

Podobno własnie ,że czesto we wczesnej ciązy jest mega apetyt wiec może ..może..:):)

Bolą mnie bardzo od zewnętrznej strony, są twarde i widać na nich żyłki. Ale niestety przed okresem też przecież mogą być twarde :( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra
5 minut temu, Gość Aenka napisał:

Ja też mimo,że pierwszy raz mam takie przeczucie to gdzieś z tyłu głowy boję się ze nawet przeczucie potrafię sobie wmówić.

Ale miejmy nadzieje ze obie sie nie mylimy :):)

Mnie zawsze piersi bolały cale i tak jak wspomniałam,3 dni przed,a teraz bolą mnie od zewnetrznej strony i sutki,a jak u Ciebie ?

Podobno własnie ,że czesto we wczesnej ciązy jest mega apetyt wiec może ..może..:):)

Trzymam kciuki zeby sie udało. Ja sie chyba powstrzymam z tym testowaniem jeszcze kilka dni a ty kiedy testujesz ? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aenka
6 minut temu, Gość Sandra napisał:

Hej dziewczyny . Ja tez mam dostac okres w piątek i zastanawiam sie kiedy zrobić test.. Zakupilam nawet ale boje sie go zrobić bo bardzo długo staram sie o dzidziusia .. Chyba poczekam jeszcze ale juz mnie ta niepewnosc dobija . tyle ze czułość jest 25ml także tez moze jeszcze nic nie pokazac .. Narazie bolą mnie piersi po bokach i kłuje co jakis czas w podbrzuszu . 

No mnie też własnie bolą po bokach piersi i to mnie zastanawia .Ja też w piatek mam dostać,ale no juz nie wytrzymam,musze zrobić jutro.Kupiłam z czułościa 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra
5 minut temu, Gość Sandra100 napisał:

Zrób test jak nie dostaniesz okresu, wiem sama po sobie że mało prawdopodobne że wyjdzie wyraźnie nawet jeśli w ciąży jesteś. Ten mój cień 2 kreski na teście nie dawał mi spokoju. Na początku myślałam że sobie to wymyśliłam ale partner i przyjaciółka  stwierdzili że coś tam jest. Czekam z nadzieją że nie dostane jednak tego okresu. 

Dokładnie tak zrobię po terminie 🙂 nie ma co swirować za dużo 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra

Koniecznie dajcie znać co i jak wyszło 🙂 wtedy może i ja sie odważe żeby zrobić . A jak długo sie staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aenka
3 minuty temu, Gość Sandra napisał:

Koniecznie dajcie znać co i jak wyszło 🙂 wtedy może i ja sie odważe żeby zrobić . A jak długo sie staracie?

Wcześniej starałam się trzy lata ,w sierpniu tamtego roku udało się ale niestety w październiku poroniłam...Więc teraz znowu rok starań.

Wtedy,rok temu, czułam podobne ciągniecie w jajnikach i miałam niesamowitą zgage.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowka

Powaznie wy cos tam widzicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra

O matko to straszne współczuję Ci 😞 ja staram sie rok w sumie mozna powiedzieć ze to krótko ale dla mnie to wieczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra100

Staram się 3 miesiące. Wiem że to krótko, ale różnie to bywa. Czasem się udaje po takim czasie zajść. Ale 1 raz zrobiłam test odkąd się staram, bo wcześniej nic mnie nie „niepokoiło”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aenka
Przed chwilą, Gość Sandra napisał:

O matko to straszne współczuję Ci 😞 ja staram sie rok w sumie mozna powiedzieć ze to krótko ale dla mnie to wieczność

Wiem,jesli się czeka z upragnieniem to jest to wieczność.

Aha i rok temu oczywiście z 4 miesiace wczesniej juz "odposciłam" wiec nawet nie czekałam co miesiac czy ta miesiaczka bedzie czy nie bo spisałam się na starty..i jednym z takich objawów było to,że meczyłam codziennie siostre zeby robiła mi mega kwaśna zupe ogórkową,gdzie wczesniej zup nie lubiłam-nie dalo mi to wtedy do myslenia

Popatrzcie jaki zbieg okolicznosci,że wszystkie trzy czekamy do piątku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra
4 minuty temu, Gość Sandra100 napisał:

Staram się 3 miesiące. Wiem że to krótko, ale różnie to bywa. Czasem się udaje po takim czasie zajść. Ale 1 raz zrobiłam test odkąd się staram, bo wcześniej nic mnie nie „niepokoiło”

A o jakiej czułości robiłaś test? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aenka
4 minuty temu, Gość Sandra100 napisał:

Staram się 3 miesiące. Wiem że to krótko, ale różnie to bywa. Czasem się udaje po takim czasie zajść. Ale 1 raz zrobiłam test odkąd się staram, bo wcześniej nic mnie nie „niepokoiło”

Pewnie,każda z nas od pierwszego miesiaca czeka,życzę Ci żeby to byl trzeci i ostatni cykl starań,żeby tym razem się udało,żebys nie musiała dłuzej czekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra100
Przed chwilą, Gość Sandra napisał:

A o jakiej czułości robiłaś test? 🙂

Szczerze nawet nie wiem. Robiłam ten baby boom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra
4 minuty temu, Gość Aenka napisał:

Wiem,jesli się czeka z upragnieniem to jest to wieczność.

Aha i rok temu oczywiście z 4 miesiace wczesniej juz "odposciłam" wiec nawet nie czekałam co miesiac czy ta miesiaczka bedzie czy nie bo spisałam się na starty..i jednym z takich objawów było to,że meczyłam codziennie siostre zeby robiła mi mega kwaśna zupe ogórkową,gdzie wczesniej zup nie lubiłam-nie dalo mi to wtedy do myslenia

Popatrzcie jaki zbieg okolicznosci,że wszystkie trzy czekamy do piątku 🙂

Ja na początku wariowałam z testami owulacyjnymi obliczaniem dni plodnych temperatura itp ale stwierdziłam ze co ma być to bedzie i po okresie nie licze nawet juz dni plodnych ani nic . Seks kiedy mamy ochotę i myślę ze tak jest lepiej sie starać niz z kalendarzem w ręce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra100
2 minuty temu, Gość Aenka napisał:

Pewnie,każda z nas od pierwszego miesiaca czeka,życzę Ci żeby to byl trzeci i ostatni cykl starań,żeby tym razem się udało,żebys nie musiała dłuzej czekac :)

Wam życzę to samo dziewczyny!😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aenka
1 minutę temu, Gość Sandra napisał:

Ja na początku wariowałam z testami owulacyjnymi obliczaniem dni plodnych temperatura itp ale stwierdziłam ze co ma być to bedzie i po okresie nie licze nawet juz dni plodnych ani nic . Seks kiedy mamy ochotę i myślę ze tak jest lepiej sie starać niz z kalendarzem w ręce

dokładnie tak,jak wiemy psychika robi mega dużą robotę.Ponoć gdzies to jest nawet udowodnione ,że im wiecej się o tym myśli tym trudniej żeby się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Hmm zrobiłaś test przed okresem...? Kurcze może ja powinnam też iść i zrobić. Okres powinnam mieć w sumie wczoraj. Dzisiaj jest 30 dzień cyklu. A cykl u mnie to 29 max 31 dni. W sumie nie ma co panikować. Tylko, że  Zwiastunów na okres nie mam, brzuch nie boli, a zazwyczaj boli i to bardzo, a strasznie jestem zmęczona, spałam dzisiaj ponad 12 h 😕 a nic nie robiłam ciężkiego fizycznie ,plus mam ochotę na biszkopta, ale nie takiego upieczonego tylko te ciasto przed pieczeniem 😛 może to zachcianki przed okresem.....? poczekam do piątku jak nie będzie okresu to wtedy się  pomyśli. Ile  czasu od dnia spodziewanej miesiączki  najlepiej poczekać ze zrobieniem testu? Nigdy nie robiłam i nie wiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aenka
5 minut temu, Gość Asia napisał:

Hmm zrobiłaś test przed okresem...? Kurcze może ja powinnam też iść i zrobić. Okres powinnam mieć w sumie wczoraj. Dzisiaj jest 30 dzień cyklu. A cykl u mnie to 29 max 31 dni. W sumie nie ma co panikować. Tylko, że  Zwiastunów na okres nie mam, brzuch nie boli, a zazwyczaj boli i to bardzo, a strasznie jestem zmęczona, spałam dzisiaj ponad 12 h 😕 a nic nie robiłam ciężkiego fizycznie ,plus mam ochotę na biszkopta, ale nie takiego upieczonego tylko te ciasto przed pieczeniem 😛 może to zachcianki przed okresem.....? poczekam do piątku jak nie będzie okresu to wtedy się  pomyśli. Ile  czasu od dnia spodziewanej miesiączki  najlepiej poczekać ze zrobieniem testu? Nigdy nie robiłam i nie wiem. 

Kolejna piątkowa :)Przeważnie mówi się ,że w dniu spodziewaniej miesiaczki wynik jest juz wiarygodny ,ale to wiadomo kwestia indywidualna. Ja rok temu robiłam dzień po terminie i była druga kreska nie jakos mega tłusta ,ale przyglądać tez nie trzeba się było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra100
7 minut temu, Gość Asia napisał:

Hmm zrobiłaś test przed okresem...? Kurcze może ja powinnam też iść i zrobić. Okres powinnam mieć w sumie wczoraj. Dzisiaj jest 30 dzień cyklu. A cykl u mnie to 29 max 31 dni. W sumie nie ma co panikować. Tylko, że  Zwiastunów na okres nie mam, brzuch nie boli, a zazwyczaj boli i to bardzo, a strasznie jestem zmęczona, spałam dzisiaj ponad 12 h 😕 a nic nie robiłam ciężkiego fizycznie ,plus mam ochotę na biszkopta, ale nie takiego upieczonego tylko te ciasto przed pieczeniem 😛 może to zachcianki przed okresem.....? poczekam do piątku jak nie będzie okresu to wtedy się  pomyśli. Ile  czasu od dnia spodziewanej miesiączki  najlepiej poczekać ze zrobieniem testu? Nigdy nie robiłam i nie wiem. 

Ja się bardzo męcze, pójdę kawałek pod górkę i sapię już. Szczerze ja też robiłam 1 raz. Myśle że każdy organizm jest inny. Jedna koleżanka zrobiła test 2 dni przed planowanym okresem i wyszły wyraźne 2 kreski, z kolei innej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×