Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kann meo

Czy da sie zarabiać i jak na Proptrading u?

Polecane posty

Dnia 10.09.2019 o 10:24, Gość majers napisał:

Oczywiście, że są w Polsce takie firmy, chociaż u nas to jeszcze nie jest takie hop popularne jak np w Stanach czy w Anglii.

Przykłady OSTC, Properly - jedna stacjonarnie szkoli traderów, druga ma strategie zautomatyzowane, gdzie ten trader praktycznie nic nie musi robić, chociaż jak chce to może.

Ciekawe to jest, czytałem na prop-trading.pl , i na stronach tych firm. Ale hajsu nie mam, żeby wejść, zbieram:)

A to całe USTC to rozumiem, że u nich nie ma opcji automatycznego handlu, tylko traderzy u nich w firmie pracują tak? z dojazdami, ale za to na większym kapital firmy ale to już trzeba umiec wykresy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2019 o 10:24, Gość majers napisał:

Oczywiście, że są w Polsce takie firmy, chociaż u nas to jeszcze nie jest takie hop popularne jak np w Stanach czy w Anglii.

Przykłady OSTC, Properly - jedna stacjonarnie szkoli traderów, druga ma strategie zautomatyzowane, gdzie ten trader praktycznie nic nie musi robić, chociaż jak chce to może.

Ciekawe to jest, czytałem na prop-trading.pl , i na stronach tych firm. Ale hajsu nie mam, żeby wejść, zbieram:)

A to całe USTC to rozumiem, że u nich nie ma opcji automatycznego handlu, tylko traderzy u nich w firmie pracują tak? z dojazdami, ale za to na większym kapital firmy ale to już trzeba umiec wykresy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2020 o 18:37, Imlegend napisał:

A to całe USTC to rozumiem, że u nich nie ma opcji automatycznego handlu, tylko traderzy u nich w firmie pracują tak? z dojazdami, ale za to na większym kapital firmy ale to już trzeba umiec wykresy?

Z tego co porównywałem Properly i USTC to jest tak jak piszesz. USTC zatrudnia traderów którzy fizycznie grają w firmie, natomiast Properly ma automatyczne strategie które za Nas handlują na rynku Forex jednak jest też możliwość samodzielnej gry ale wtedy trzeba się trzymać wytycznych strategii firmy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aaa ok jasne.

To ja nie jestem taki dobry, zeby się zatrudniać jako trader, raczej myślałem włąśnie o automacie jakimś, ale żeby był sprawdzony, a nie powstał wczoraj a jutro mi uwali kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×