Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kann meo

Czy da sie zarabiać i jak na Proptrading u?

Polecane posty

Gość kann meo

Czy da sie zarabiać i jak na Proptradingu?

Chodzi mi dokładnie o to, że chciałbym zostać traderem ale nie potrafię tego nauczyć sam, a podobno są firmy, którym płacisz coś tam i one uczą Cię trejdowania, grania itd i jedyne co to dzielisz się z nimi zyskiem z tego co ugrasz.

Warto w coś takiego bliżej się wgryżć?

Są takie firmy w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szamansza

a na you tubie masz tyle materiałów z których można się nauczyć trajdować, że nie wiem czemu tam nie szukasz. Co do tego proptradingu to nawet nie wiem co to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majers

Oczywiście, że są w Polsce takie firmy, chociaż u nas to jeszcze nie jest takie hop popularne jak np w Stanach czy w Anglii.

Przykłady OSTC, Properly - jedna stacjonarnie szkoli traderów, druga ma strategie zautomatyzowane, gdzie ten trader praktycznie nic nie musi robić, chociaż jak chce to może.

Ciekawe to jest, czytałem na prop-trading.pl , i na stronach tych firm. Ale hajsu nie mam, żeby wejść, zbieram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koooalaa

majers to "zautomatyzowane" mnie interesuje. To znaczy że wszystko robi automat, a ty tylko zyski inkasujesz jak są? poczytałm trochę na tym prop-trading.pl, ale muszę sie upewnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób zarabia na handlu. Jeśli mówimy o obrocie papierami wartościowymi lub na rynku usług maklerskich, ważne jest, aby zawsze mieć pod ręką wysokiej jakości komputer i komunikację w dowolnym miejscu i czasie.

Jest to prawdziwe w przypadku tabletu wysokiej jakości.

Zalecam rozważenie opcji tabletu takiej jak Apple iPad na https://allmega.pl/ipad/. Będziesz więc pewien, że na pewno będziesz na bieżąco z wydarzeniami rynkowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janiemoge

Lazerok aleś się tu z dupy wcisnął z reklamą... słów brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henu8
Dnia 23.09.2019 o 14:06, Gość janiemoge napisał:

Lazerok aleś się tu z dupy wcisnął z reklamą... słów brak

hahaha miałem to samo napisać, chciałem cos więcej o tym proptradingu a tu jakiś sprzedawca apple pożal się boże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apokalipters

Znalazłem na tej stronie jakies nowe podsumowanie za pierwszy tydzień działania tego automatu z prop-trading.pl,

tu http://www.prop-trading.pl/podsumowanie-wyniki-strategii-properly/

- nie powiem ale jak na 1 tydzień to ciekawie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amnezjusz8
Dnia 8.10.2019 o 20:33, Gość Apokalipters napisał:

Znalazłem na tej stronie jakies nowe podsumowanie za pierwszy tydzień działania tego automatu z prop-trading.pl,

tu http://www.prop-trading.pl/podsumowanie-wyniki-strategii-properly/

- nie powiem ale jak na 1 tydzień to ciekawie to wygląda.

No, już opublikowane nawet są wyniki za 4 tygodnie.

Trochę strat jest, ale zyski na niektórych strategiach to mają mega. Chyba się skuszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inowino

jak na automat i na fakt, że dają Ci do tradingu 6x większy kapitał niż to , co za to płacisz, to wg mnie bardzo dobre wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjuszz
Dnia 10.11.2019 o 19:39, Gość inowino napisał:

jak na automat i na fakt, że dają Ci do tradingu 6x większy kapitał niż to , co za to płacisz, to wg mnie bardzo dobre wyniki.

no fajnie, ale niby dlaczego oni dają komukolwiek 6x więcej kasy?

co z tego mają? dla mnie muszą coś mieć, bo chyba nikt normalnie nie daje Ci pieniedzy na hadnel za frajer. Czytam na ich stronie głównej https://prop-erly.eu/ ale ciągle nie rozumiem dlaczego dają tyle kapitału traderom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesiekk

kasjusz dobre pytanie, podbijam: dlaczego oni dają tyle kapitału trejderom i co z tego mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanktuariusz

dokładnie: co oni z tego mają? bo w mikołaja nie wierzę. Na pewno hajs za to że kupujesz u nich dostęp do tego automatu, to jasne, ale co jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2019 o 10:24, Gość majers napisał:

Oczywiście, że są w Polsce takie firmy, chociaż u nas to jeszcze nie jest takie hop popularne jak np w Stanach czy w Anglii.

Przykłady OSTC, Properly - jedna stacjonarnie szkoli traderów, druga ma strategie zautomatyzowane, gdzie ten trader praktycznie nic nie musi robić, chociaż jak chce to może.

Ciekawe to jest, czytałem na prop-trading.pl , i na stronach tych firm. Ale hajsu nie mam, żeby wejść, zbieram:)

Hmm poczytałem na tej stronce prop-trading.pl i bardzo ciekawie to wygląda. Nie słyszałem jak dotąd o PropTradingu jednak zautomatyzowane strategie mogą być fajne. Nie trzeba siedzieć przed wykresami tylko automat sam otwiera i zamyka pozycje wg wcześniej ustalonych parametrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podejrzyciel
Dnia 14.12.2019 o 19:25, garyk napisał:

Hmm poczytałem na tej stronce prop-trading.pl i bardzo ciekawie to wygląda. Nie słyszałem jak dotąd o PropTradingu jednak zautomatyzowane strategie mogą być fajne. Nie trzeba siedzieć przed wykresami tylko automat sam otwiera i zamyka pozycje wg wcześniej ustalonych parametrów.

 

no wszystko fajnie, ale skoro te automaty to takie cuda to po cholerę by ktokolwiek trejdował samodzielnie, a większość przecież tak robi, jeśli mógły sobie opłacić automat czy ten proptrading automat i nie musiałby robić nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2019 o 10:47, Gość podejrzyciel napisał:

 

no wszystko fajnie, ale skoro te automaty to takie cuda to po cholerę by ktokolwiek trejdował samodzielnie, a większość przecież tak robi, jeśli mógły sobie opłacić automat czy ten proptrading automat i nie musiałby robić nic?

Moim zdaniem taka natura ludzka i zawsze uważają że sami zrobią wszystko najlepiej i boją się delegować zadania do osób/firm które się na tym znają 😛 Kolejna kwestia ile tych trejdujących samodzielnie zarabia długoterminowo? Ostatnio widziałem gdzieś statystyki że ponad 99% "trejderów" traci na forex a tylko nieliczni zarabiają długofalowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2019 o 10:47, Gość podejrzyciel napisał:

 

no wszystko fajnie, ale skoro te automaty to takie cuda to po cholerę by ktokolwiek trejdował samodzielnie, a większość przecież tak robi, jeśli mógły sobie opłacić automat czy ten proptrading automat i nie musiałby robić nic?

Moim zdaniem taka natura ludzka i zawsze uważają że sami zrobią wszystko najlepiej i boją się delegować zadania do osób/firm które się na tym znają 😛 Kolejna kwestia ile tych trejdujących samodzielnie zarabia długoterminowo? Ostatnio widziałem gdzieś statystyki że ponad 99% "trejderów" traci na forex a tylko nieliczni zarabiają długofalowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podejrzyciel
Dnia 3.01.2020 o 18:44, garyk napisał:

Kolejna kwestia ile tych trejdujących samodzielnie zarabia długoterminowo? Ostatnio widziałem gdzieś statystyki że ponad 99% "trejderów" traci na forex a tylko nieliczni zarabiają długofalowo.

to prawda! większość się tylko chwali, albo zaczyna i się chwali bo liczy na bogactwo, a dopiero z czasem okazuje się ile przetracili kasy. wtedy już nie są tacy chętni do chwalenia się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.01.2020 o 11:33, Gość podejrzyciel napisał:

to prawda! większość się tylko chwali, albo zaczyna i się chwali bo liczy na bogactwo, a dopiero z czasem okazuje się ile przetracili kasy. wtedy już nie są tacy chętni do chwalenia się;)

Dokładnie, z początku wielkie kozaki i królowie forex a potem życie weryfikuje wszystko i depo robi pa pa 😉
Dlatego mnie coraz bardziej przekonuje PropTrading o którym czytałem na stronce tam wyżej podawanej bo wygląda to zacnie. Muszę zrobić jeszcze rozeznanie jakie firmy są dostępne na rynku Polskim 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arekkowal
Dnia 8.01.2020 o 21:22, garyk napisał:

Dokładnie, z początku wielkie kozaki i królowie forex a potem życie weryfikuje wszystko i depo robi pa pa 😉
Dlatego mnie coraz bardziej przekonuje PropTrading o którym czytałem na stronce tam wyżej podawanej bo wygląda to zacnie. Muszę zrobić jeszcze rozeznanie jakie firmy są dostępne na rynku Polskim 😉

W PL chyba z propów najbardziej znane jest OSTC, ale tam się trzeba konkretną wiedzą wykazać, jak chcesz wejść, za to dają duże siano firmowe na start, wiec jak potrafisz, to warto.

Mniej wymagające wiedzowo jest Properly, tam tylko zdalny test tradera, ale i siano mniejsze, + za dostęp sie płaci jednorazowo, ale jak się ma mniej środków, to całkiem spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość Arekkowal napisał:

W PL chyba z propów najbardziej znane jest OSTC, ale tam się trzeba konkretną wiedzą wykazać, jak chcesz wejść, za to dają duże siano firmowe na start, wiec jak potrafisz, to warto.

Mniej wymagające wiedzowo jest Properly, tam tylko zdalny test tradera, ale i siano mniejsze, + za dostęp sie płaci jednorazowo, ale jak się ma mniej środków, to całkiem spoko.

Tutaj warto sobie zadać pytanie czy chcę samemu siedzieć przed wykresami i poświęcać swój czas (wtedy OSTC) czy raczej chcemy zautomatyzować ten proces i czas wykorzystać w innych kategoriach naszego Życia (wtedy Properly )

Sam szukam automatyzacji bo nie uśmiecha mi się siedzieć godzinami przy wykresie albo być na każde piknięcie alarmu w telefonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pompejuszterminator
Dnia 12.01.2020 o 21:14, garyk napisał:

Tutaj warto sobie zadać pytanie czy chcę samemu siedzieć przed wykresami i poświęcać swój czas (wtedy OSTC) czy raczej chcemy zautomatyzować ten proces i czas wykorzystać w innych kategoriach naszego Życia (wtedy Properly )

Sam szukam automatyzacji bo nie uśmiecha mi się siedzieć godzinami przy wykresie albo być na każde piknięcie alarmu w telefonie.

Właśnie ja bym chciał, zeby to robił automat a nie ja. Nie wyobrażam sobie jak pracuje po 12 godzin w fabryce to jeszcze drugie tyle samemu się uczyć handlu na fx. Zarabiam, mam kase, wolę automat i niech handluje, może a nuż zarobi lepiej niż na lokacie.

To PROPERLY co piszesz, to ile tam minimum sie wrzuca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2020 o 12:16, Gość Pompejuszterminator napisał:

Właśnie ja bym chciał, zeby to robił automat a nie ja. Nie wyobrażam sobie jak pracuje po 12 godzin w fabryce to jeszcze drugie tyle samemu się uczyć handlu na fx. Zarabiam, mam kase, wolę automat i niech handluje, może a nuż zarobi lepiej niż na lokacie.

To PROPERLY co piszesz, to ile tam minimum sie wrzuca?

Dokładnie, mam podobnie bo mi też się nie uśmiecha siedzieć przed wykresami 🙂
Minimalna opłata w PROPERLY to 1000Euro 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pompejuszvel2

ee no to żadne pieniądze, 1000 eurasów się spokojnie uzbiera, a ile można tym wykroić rocznie?  ale tak bez naciągania,

wyżej widzę że na tych stronach coś było 25-75% średnio, dla mnie byłoby spoko nawet 10%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

ee no to żadne pieniądze, 1000 eurasów się spokojnie uzbiera, a ile można tym wykroić rocznie?  ale tak bez naciągania,

wyżej widzę że na tych stronach coś było 25-75% średnio, dla mnie byłoby spoko nawet 10%

historycznie na przestrzeni 6 lat wychodzi ok 100-110% w skali roku. Wiadomo jest rok gdzie będzie przykładowo 10% a będzie taki gdzie będzie 200%. To jest giełda tutaj nie ma żadnych pewnych % i każdy rok jest inny 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

ee no to żadne pieniądze, 1000 eurasów się spokojnie uzbiera, a ile można tym wykroić rocznie?  ale tak bez naciągania,

wyżej widzę że na tych stronach coś było 25-75% średnio, dla mnie byłoby spoko nawet 10%

historycznie na przestrzeni 6 lat wychodzi ok 100-110% w skali roku. Wiadomo jest rok gdzie będzie przykładowo 10% a będzie taki gdzie będzie 200%. To jest giełda tutaj nie ma żadnych pewnych % i każdy rok jest inny 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wczytałem się...

w sumie można 1000 dać na lokatę i 1000 na to coś automatyczne strategie czy jak to nazywacie i za 3 lata sprawdzić jaka różnica;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

wczytałem się...

w sumie można 1000 dać na lokatę i 1000 na to coś automatyczne strategie czy jak to nazywacie i za 3 lata sprawdzić jaka różnica;)

z tą lokatą to ponisoło chyba lekko 😉 już od kilku lat nie zarabia się na lokatach a wręcz traci sie na nich bo inflacja zżera "zysk" z nich.
Polecałbym jak już ostatecznie nawet w kruszcze wrzucic zwłaszcza teraz na korekcie niż pchać sie w lokatę. Ale to oczywiście moja opinia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, żartowałem przecież:) Chodzi o to, że ludzie szukają "bezpieczeństwa" i jednocześnie super zysku, a jedno wyklucza drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe to fakt jakos bezpieczeństwo z super zyskami mocno się gryzie 🙂 zawsze można jedynie minimalizować ryzyko. Inna kwestia że ludzie oślepieni mega dużymi zyskami a raczej obietnicami zysków przestają racjonalnie myśleć i wtedy dopiero jest mega niebezpieczeństwo do straty kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×