Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Taką wiadomość znalazłam u mojego faceta do byłej.

Polecane posty

Gość gość

Mój narzeczony miał byłą, dawna sprawa, straszny latawiec. Wczesniejsze wiadomości wykasowane, nie wiem co ona napisała. Cytuję: 

Wow. Nie wiem co powiedzieć. Tzn. trochę wiem. Problem jest taki, że już kiedyś próbowaliśmy i nie wyszły z tego dobre rzeczy. Druga sprawa to nie jestem W. (niestety) i będziesz chciała czegoś więcej niż seks. Ja też. No i tak, wredne może bywają pociągające, ale nie dłuższą metę. 

Z wczoraj. Pakować go czy rozmawiać? Na razie wpadłam w coś na kształt histerii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To znaczy że ty nie jesteś wredna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

To znaczy że ty nie jesteś wredna. 

Nie jestem, widać powinnam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I dlaczego grzebiesz w telefonie czy czymś tam? Oczywiście to przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Co ja mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

I dlaczego grzebiesz w telefonie czy czymś tam? Oczywiście to przypadek.

Nie muszę się tłumaczyć, ale zobaczyłam przypadkowo, to nie fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Nie muszę się tłumaczyć, ale zobaczyłam przypadkowo, to nie fb

A rób co chcesz. Jak się nie musisz tłumaczyć to po co dupe zawracasz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

A rób co chcesz. Jak się nie musisz tłumaczyć to po co dupe zawracasz? 

Chyba można się domyśleć że zobaczyłam smsa w wysłanych? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Chyba można się domyśleć że zobaczyłam smsa w wysłanych? 

Jakim cudem? Musiałaś grzebać w telefonie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccc

Wypier_dol mu rzeczy przez okno w trybie natychmiastowym. Z rozmowy wynika, że oni mają ochotę ze sobą sypiać i on w ogole bierze to pod uwagę. Chcesz być narzeczoną gościa, który rozważa uprawianie seksu ( i czegoś więcej co sam powiedzial) z byłą? I co? Ufasz mu? Przecież od teraz zaczniesz go sprawdzać jak szalona. to ma sens? Chcesz tak dalej żyć i sprawdzać? Martwić się z kim pisał a zkim nie pisał o seksie mając narzeczoną? pfff. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jakim cudem? Musiałaś grzebać w telefonie. 

Padł mi tel i chciałam do koleżanki zadzwonić, zwyczajnie coś mnie tkneło. Nie dawał mi żadnych podstaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość ccc napisał:

Wypier_dol mu rzeczy przez okno w trybie natychmiastowym. Z rozmowy wynika, że oni mają ochotę ze sobą sypiać i on w ogole bierze to pod uwagę. Chcesz być narzeczoną gościa, który rozważa uprawianie seksu ( i czegoś więcej co sam powiedzial) z byłą? I co? Ufasz mu? Przecież od teraz zaczniesz go sprawdzać jak szalona. to ma sens? Chcesz tak dalej żyć i sprawdzać? Martwić się z kim pisał a zkim nie pisał o seksie mając narzeczoną? pfff. 

Co za różnica czy była czy znajdzie jakaś przyszła była? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

On mówi, że ona wczoraj pijana do niego napisała jakieś pierdoły a on nie wziął tego na poważnie, tylko odpisał na odczepnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

No troche ciezko bedzie teraz z zaufaniem do niego, pewnie bedziesz sprawdzała telefon przy każdej okazji.. Ja tam nic nie widze złego w tej wiadomości, jak dla mnie to odpisał tak że powinna dac sobie spokój, nie widze tu jakiegoś zainteresowania z jego strony tą laską. Pytanie, czy Ty dasz radę zapomnieć, ze widziałaś. Powiedzenie mu o tym to tez nie jest najlepszy pomysl. Na pewno się wkurzy.  Dlatego właśnie nie można sprawdzać cudzych telefonów 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

No widzisz, tez mi to wyglada na jakis jednorazowy wyskok z jej strony. Olej sprawę i zapomnij. I nie sprawdzaj więcej telefonu! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Y
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

No troche ciezko bedzie teraz z zaufaniem do niego, pewnie bedziesz sprawdzała telefon przy każdej okazji.. Ja tam nic nie widze złego w tej wiadomości, jak dla mnie to odpisał tak że powinna dac sobie spokój, nie widze tu jakiegoś zainteresowania z jego strony tą laską. Pytanie, czy Ty dasz radę zapomnieć, ze widziałaś. Powiedzenie mu o tym to tez nie jest najlepszy pomysl. Na pewno się wkurzy.  Dlatego właśnie nie można sprawdzać cudzych telefonów 🙂

No no i kto to mówi,? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx

" i będziesz chciała czegoś więcej niż seks. Ja też."

czy tak pisze facet do koleżanki, byłej, kogokolwiek "na odczepnego"?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Litus

Nie powinien odpisywać tylko pokazać tobie jakiego smsa dostał od byłej kochanki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tu autorka. Mnie właśnie zastanawia ten zwrot : Ja też... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123

Niestety raz straconego zaufania nie da sie naprawic tak latwo, facet ewidentnie pisze do swojej ex ze chce czegos wiecej niz seks ale nie jest wolny gdyz jest z Toba. Widac ze nadal on cos czuje do swojej bylej i nie zakonczyl tego rozdzialu w swoim zyciu... Takich typow tylko w d..pe kopnac.. W dodatku to twoj "narzeczony" ... Lepiej zastanow sie dwa razy zanim powiecie sobie "tak" ... Najlepiej jak z nim porozmawiasz o tym , tylko nie daj sobie namydlic oczu. Trzymaj sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xOxO

Nie wyobrażam sobie sytuacji w której jakaś dziewczyna pisze do mojego chłopaka cokolwiek związanego z byciem pociągającą i seksem a mój wierny chłopak odpisuje " będziesz chciała więcej niż seksu, ja też. Na dłuższą metę to nie zadziała " 
Automatycznie daje mi to do zrozumienia, że mój facet w ogóle brał pod uwagę seks z nią, który mógłby się przerodzić w coś więcej. Wydaje mi się, że facet który nie szuka szczęscia na boku w ogóle nie odpisałby na takiego smsa. Powiedziałby Ci. Wyśmiałby ją mówiąc Ci o tym. Informując Cię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość xOxO napisał:

Nie wyobrażam sobie sytuacji w której jakaś dziewczyna pisze do mojego chłopaka cokolwiek związanego z byciem pociągającą i seksem a mój wierny chłopak odpisuje " będziesz chciała więcej niż seksu, ja też. Na dłuższą metę to nie zadziała " 
Automatycznie daje mi to do zrozumienia, że mój facet w ogóle brał pod uwagę seks z nią, który mógłby się przerodzić w coś więcej. Wydaje mi się, że facet który nie szuka szczęscia na boku w ogóle nie odpisałby na takiego smsa. Powiedziałby Ci. Wyśmiałby ją mówiąc Ci o tym. Informując Cię. 

no pewnie by tak było a myślisz, że każda laska / kobieta / dziewczyna uwierzyłaby w jego zapewnienia? Pewnie zastanawiałaby się połowa z Was(kobiet) skąd taki sms

czemu on z nią pisze, pewnie coś ich łączy

więc to że pokazałby wiadomość nic by nie zmieniło 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Byli krótko razem, dawno temu bo za czasów studenckich. Potem długo był sam. I spotkał mnie. Zawsze był flegmatykiem, żaden podrywacz rasowy a wręcz przeciwnie. Zastanawiam się teraz czy nie zwrócić mu pierścionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
38 minut temu, Gość ccc napisał:

Wypier_dol mu rzeczy przez okno w trybie natychmiastowym. Z rozmowy wynika, że oni mają ochotę ze sobą sypiać i on w ogole bierze to pod uwagę. Chcesz być narzeczoną gościa, który rozważa uprawianie seksu ( i czegoś więcej co sam powiedzial) z byłą? I co? Ufasz mu? Przecież od teraz zaczniesz go sprawdzać jak szalona. to ma sens? Chcesz tak dalej żyć i sprawdzać? Martwić się z kim pisał a zkim nie pisał o seksie mając narzeczoną? pfff. 

Dokladnie, o ile juz nie zaczęli sypiać ze sobą po kryjomu...widać ma na nią ochote. Taki facet nigdy wierny nie bedzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
33 minuty temu, Gość gosc napisał:

No widzisz, tez mi to wyglada na jakis jednorazowy wyskok z jej strony. Olej sprawę i zapomnij. I nie sprawdzaj więcej telefonu! 

Hehe dobre, to musiał napisac facet 😂. Gdyby kobieta w takim tonie pisalaby do byłego to juz bys pewnie kazał autorowi zostawic niewierna k...e ale faceowi trzeba cos takiego wybaczyc 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Pakuj go. A pierścionek zostaw sobie na pamiątkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bytom

To twoja wina. Weź się za siebie, pójdź do kosmetyczki i fryzjera. Potem zrób mu loda i daj anala. Facet nie będzie pisał z gorszą w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Wyglada na zaskoczonego jakas propozycja i odmowil jej podajac konkretne uzasadnienie.

To chyba nie jest zle.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starociotka

HEHE WY GLUPIE CIPY SAMIEC ALFA MUSI RUUCHAC WIECEJ NIZ JEDNA KOBIETE TO NORMALNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×