Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Bangladesz 1988

Co myślicie o Lili.antoniak? Instagram

Polecane posty

Muszę przyznać, ze na samym początku bardzo lubiałam jej profil. Ostatnio jednak mam wrażenie, ze woda sodowa uderzyła jej do głowy a szkoda. Już nie mówiąc o ciągłym wchodzeniu do d.. Mamy Ginekolog

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkopuje temat. 

Też uważacie że ostatnio przesądza z reklamami? Niektótych z nich nawet nie oznacza jako reklamę. 

Jeszcze ta przyjaźń z Sylwia Bombą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bardzo lubię oglądać jej filmiki. Nie wiem czy wiesz, ale ona właśnie zarabia na tych reklamach. Co masz do ich przyjaźni. Nawet jeśli nie jest prawdziwa to nie powinno Cię to interesować. Kobieta się spełnia. Ma piękny dom, fajną pracę. Rodzinę i oczekuje narodzin kolejnego maleństwa. Do tego ma naprawdę świetne poczucie humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Migotka95 napisał:

Ja tam bardzo lubię oglądać jej filmiki. Nie wiem czy wiesz, ale ona właśnie zarabia na tych reklamach. Co masz do ich przyjaźni. Nawet jeśli nie jest prawdziwa to nie powinno Cię to interesować. Kobieta się spełnia. Ma piękny dom, fajną pracę. Rodzinę i oczekuje narodzin kolejnego maleństwa. Do tego ma naprawdę świetne poczucie humoru.

Widziałam ją tylko ze 2 razy w goglebox i nie wzbudziła we mnie sympatii. Jakieś dziwne gesty, odgłosy a o poczuciu humoru nie wspomnę. Ale co tam pracuje jest szczęśliwa niech jej się wiedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×